|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krvni pritisk
29.7.2008 23:06:55   
Rakica_80
Jaz imam ponavadi nizek pritisk in sicer 110/60 ali malo več, danes sem imela 138/90, zanima pa me kako si lahko sam pomagaš, ko ti tako naglo zrasteuser posted image
Če vam po resnici povem sem se zelo ustrašilauser posted image
No, da vem za v naprej, bi pa rada slišala kakšno vaše mnenjeuser posted image
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krvni pritisk
29.7.2008 23:17:26   
urška
sej to še ni previsoko. kljub temu da imaš ponavadi nižjega. je pa odvisno zakaj ti je narasel. to je lahko pač samo trenutno zaradi stresa. malce počitka pa bo. pa še to: pred merjenjem naj bi bil človek 15 min pri miru, ne smeš jest ali pit (seveda ne kadit) in govorit. potem je izmerjen pritisk nekje normalen.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krvni pritisk
30.7.2008 7:14:46   
anajmad
Hja,jst ga imam ponavadi 160/110. Jemljem zdravila Noliprel,občasno si pa še pomagam s homeopatskimi zdravili.
To ni visoko. Mogoče,da se pomiriš vzami baldrijanove kapljice(dobiš jih tudi v lekarni).

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krvni pritisk
30.7.2008 9:39:59   
Rakica_80
Ok, hvala punce za odgovor!!!user posted image
Kapljice pa si bom verjetno kupila, ker opažam zadnje cajte mi ful niha pritisk in se zaradi tega ful slabo počutim!!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krvni pritisk
30.7.2008 13:12:16   
Anonimen
To, da ti pritisk niha pa ni dobro... Jaz bi šla malo do zdravnika.

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krvni pritisk
30.7.2008 19:23:26   
tanjusi
kako pa čutiš da ti niha a si ga redno meriš , ali maš kake druge znake?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krvni pritisk
1.8.2008 9:50:08   
Angellina
Jaz imam zgornjega večkat 200. Samo sem bolana. 138/90 je pa čist kul. Če bi ga vedno tko mela bi blo ravno prav.
A se ti kaj vrti? A zgubiš kdaj zavest? Jaz sem večinoma kar skoz "pijana".

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krvni pritisk
1.8.2008 9:54:37   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

kako pa čutiš da ti niha a si ga redno meriš , ali maš kake druge znake?


to pa tud mene zanima....

ker ce VES da ti niha, potem si ga verjetno meris na vsako uro a ne!?

in ce mas vsako uro drugacnega, potem je res kriza ja....

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krvni pritisk
1.8.2008 9:58:23   
Angellina
A so ti namestili 24 urno merjenje pritiska? Če ne, jih prosi. Sicer je neprijetno in v poletnih mesecih tega ne dajejo gor, zaradi higijenskih razlogov, je pa pametno, če imaš težave.

Mene je kar treslo od gnusa, saj je bila zadeva stara oz prastara, pa še nikoli oprana. Bljak, če pomislim na ves tist švic, ki je bil prežet v napravo. Bljaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?