|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stanovanje v dveh nadstropjih
21.7.2008 10:49:45   
Anonimen
Ne vem če je tema ravno za tale forum, ampak ok.

Eno vprašanje za tiste, ki imate stanovanje v dveh nadstopjih. Midva si urejava hišo v kateri bo v enem nadstropju dnevna, kuhinja in jedilnica, v mansardi bodo pa spalnice. In ker nama bodo začeli delati strope, jaz pa sem si zamislila nekaj posebnega za otroka, me zanima kje imate čez dan svoje otroke ali dojenčke? Jih date spati v sobo v zgornjem nadstropju ali jih imate kar v dnevni sobi?

Problem je v tem, ker mi morajo že sedaj uredit točno tako kot si želim, ampak moram že sedaj vedit kje bom imela otroka čez dan.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stanovanje v dveh nadstropjih
21.7.2008 10:51:20   
Zamima
meni je tako stanovaje fuuuul lepo user posted image . jaz bi dala otroka itak zravn sebe spat (mislim v isti štuk user posted image )

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stanovanje v dveh nadstropjih
21.7.2008 11:19:58   
_andreja_
no ja prve mesece ga boš imela itak zraven sebe, potem pa ko bo ulovil en ritem ga boš pa verjetno dala spati v njegovo sobo, oz. v posteljo kjer se bo lahko v miru spočil, po enem letu itak hodilo 1X max 2X spat in imajo svoj ritem...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stanovanje v dveh nadstropjih
21.7.2008 11:23:45   
Freycha
sicer nismo v dveh nadstropjih, ampak bi zagotovo dala spat otroka v sobo, torej v zgornje nadstropje, pa vklopila električno varuško. Je fajn, da imaš malo časa zase, da pa te ne skrbi, da bi z ropotom zbudil otroka.....

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stanovanje v dveh nadstropjih
21.7.2008 11:27:12   
Shorty_
Kupiš babyphone pa ga daš spat gor in v miru kaj postoriš če bo pa spal krajši čas pa lahko mallce oddrema na kavču ipd.user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stanovanje v dveh nadstropjih
21.7.2008 11:48:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Kupiš babyphone pa ga daš spat gor in v miru kaj postoriš



Jz imam tako

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stanovanje v dveh nadstropjih
21.7.2008 13:07:24   
nuala
Jaz sem ju imela čez dan vedno pri sebi, se pravi v dnevni, tam do enega 2. letam mogoče do 2 in pol.
Sem pa vedno zraven njiju ko sta spala kuhala, sesala, telefonirala,...se nista nikoli zato zbudila in sta tudi danes trpežna v tej smeri.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stanovanje v dveh nadstropjih
21.7.2008 13:26:52   
Olivija
do 5. meseca sta spale v košku, ki sva ga prestavljala iz spalnice v dnevno sobo.

Kasneje sta pa potem spale v otroški sobi z babyphonom, drugače sta bile pa z mano v dnevni sobi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stanovanje v dveh nadstropjih
21.7.2008 14:20:52   
RoZala
Ne vem ali si že rodila ali ne. Če še nisi, potem otroka čez dan nikar zapirat v tiho, mirno sobo. Se bo preveč navadil na tišino in ga bo vedno vsak zvok zbudil. Poleg tega bo otrok od samega začetka vedel kdaj je čas za nočno spanje in kdaj za dnevno.

Moja hči je od začetka pa do 5. meseca spala v dnevni sobi. Nikoli je niso motili glasovi obiskov, ponavadi so jo celo uspavali. 

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stanovanje v dveh nadstropjih
21.7.2008 21:09:44   
Pi-kica 1
Dokler je bil v zibki, je bil zraven mene v dnevni sobi. Ko smo morali zibko pospravit, je spal v spalnici v zgornjem nadstropju in babyfon smo prižgali.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: stanovanje v dveh nadstropjih
22.7.2008 0:43:45   
frutka_
Mi imamo enako. S tem da je tudi spalnica doli in otr. sobe gori. Zdaj prakticiram dnevno spanje v dnevi sobi v košarici, ko bo soba od tamale čisto končana pa babyphone. Računam pa, da se bodo otroci itak tudi kasneje zadrževali v dnevni sobi in sem en kotiček (pod stopnicami) namenila igralnemu kotičku. Spodaj so košare z igračami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: stanovanje v dveh nadstropjih
22.7.2008 7:24:28   
Anonimen
ne razumem zakaj je to važno zdaj pri zidavi? otrok ti lahko pol spi na kavču v dnevni al pa pač v svoji sobi in prižgeš baby fon. ka pa ma to veze z zidavo?

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: stanovanje v dveh nadstropjih
22.7.2008 13:54:39   
Anonimen
Lara, veze z zidavo ima samo v tem, da jim lahko povem kam mi morajo v strop vgradit takšno "kljuko", da lahko potem gor pripneš najprej zibko, potem pa gugalnico. In najprej sem mislila samo v otroške sobe, sedaj sem pa razmišljala, da bi dala še v dnevno. Ker pa še nimam otrok, pa ne vem točno kako to gre in sem pač vprašala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: stanovanje v dveh nadstropjih
22.7.2008 14:09:20   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

dala spat otroka v sobo, torej v zgornje nadstropje, pa vklopila električno varuško. Je fajn, da imaš malo časa zase, da pa te ne skrbi, da bi z ropotom zbudil otroka.....


Tako je pri nas...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?