|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prošnja za zaposlitev
29.7.2008 17:20:09   
BABY LOVE
Pozdravljene,


ali ima katera kakšen vzorec prošnje za zaposlitev oz. prijave na razpisano prosto delovno mesto. Bi rada napisala full dobro, sem pa že mal ven iz tega...
Lako mi pošljete na zasebno...
user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 29.7.2008 18:36:55 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prošnja za zaposlitev
29.7.2008 17:26:15   
Rožica I
Sporoči svoj mail user posted image !

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 29.7.2008 18:37:05 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu BABY LOVE)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PROŠNA ZA ZAPOSLITEV
29.7.2008 17:29:53   
BABY LOVE
sem ti poslala na zs

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PROŠNA ZA ZAPOSLITEV
30.7.2008 14:27:10   
Antilopa
Meni se je, kot delodajalcu, zelo dopadel CV, ki je bil narejen s pomočjo predloge z Europass-ove spletne strani :)))


< Sporočilo je popravil Antilopa -- 30.7.2008 14:28:10 >


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu BABY LOVE)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prošnja za zaposlitev
30.7.2008 14:30:16   
baguSka
BL - predvsem PAZI, da bo tvoja VLOGA oz PONUDBA (in nikakor ne PROSNJA) primerna za tvoje delovno mesto!!!

(odgovor članu BABY LOVE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prošnja za zaposlitev
3.8.2008 10:55:33   
petra2a
A lahko še meni katera pošlje na ZS.

Hvala

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prošnja za zaposlitev
3.8.2008 17:05:27   
Arwenko
Tale evropska je res vredu. Predvsem naj bo ponudba oblikovana v okviru kratkega spremnega dopisa. Zraven pa priložen ekstremno kratek cv po alinejah - to je za delodajalce najbolj atraktivno. Spremni dopis naj obseg maksimalno 2-3 odstavke v katerih ne pišeš nič o sebi, razen razlogov kako si podjetje našla in zakaj se prijavljaš. Zelo pozitivno je, če priložiš v levi zgornji kot življenjepisa sliko in da je življenjepis barven, vendar ne prekičast.

No to je na kratko, kaj je nam ponavadi padlo v oči, ko smo iskali nove zaposlene in pridobivali številne prošnje.

< Sporočilo je popravil Arwenko -- 3.8.2008 17:06:04 >

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?