|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako so ljudje čudni
5.11.2008 10:57:33   
karinka
No,  ali pa tudi ne. Imam sodelavko, ki ima že odraslo hči. V pisarni smo štirje in razumemo se kar dobro. Včasih že pride do kakšnih besed ampak kaj hujšega pa ni. Le ona zna zanetiti kakšen spor, ker zelo rada "pametuje".

Zadnjič pa ima telefon in očitno ji je ušlo, ker je sogovorniku po telefonu veselo oznanila da bo čez dva meseca babica. S sodelavko sva se samo spogledali, ker nam ni rekla niti besedice. 

Mislim sto ljudi sto čudi. Sodelavka ki je tudi že babi nam je to veselo oznanila ko je bila hčerka noseča dva meseca in smo že takrat malo nazdravili( da bo vse Ok), ko je pa hči rodila nas je pa kar na kosilo peljala.  Da ne bo kdo mislil da se nam gre za to da bi jedli in pili.

Samo po 8 ur smo skupaj, eden o drugem vemo že ogromno in da si tako skrivnosten. user posted image  To je res en lep dogodek, a ni ?

O drugih hoče izvedeti vse, o sebi pa....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 11:01:11   
baguSka
Kako so ljudje čudni


Iz katere skupine si pa ti!?user posted image

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
5.11.2008 11:01:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 11:07:43   
karinka
Vem da nam ni dolžna polagat računov. Saj ne težimo, naj nam pove kje je bila, s kom je bila, kje spi, s kom spi..... user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 11:08:44   
Anonimen
Ja ma že razlog. Mogoče sam noče poslušat iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kaj pa bo?, kdaj pa bo?, zakaj pa bo?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 11:10:21   
karinka
A jaz ? Jaz imam sebe za iskrenega in pozitivnega človeka. Včasih sem še preveč, potem me pa tepe to po buči. 

Se mi zdi, da če bi ljudje bili malo bolj iskreni, tudi ne bi bilo toliko slabih odnosov v službi.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
5.11.2008 11:12:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 11:17:02   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
No, če bi jst nekaterim v pisarni povedala kaj si mislim, odnosi ziher ne bi bili dobri.

Ja jst sm pa jim povedala, kar si mislm, ker mi je ravno za odnose... na šihtu ne iščm prjatlov, tko, da nima veze, kaj si misljo... niso mi ne mama, ne Bog, na banka (sodelavci)... čudn se pa gledamo zdej, to pa ja. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 11:20:33   
lemavrica
Meni se pa ne zdi nič čudna, ji že ne paše razlagat osebnih stvari sodelavcem, mogoče jo je hčerka prosila da ne govori v službi da bo babica, lahko je miljon razlogov zakaj vam ni povedala. JAz tudi ne razlagam preveč osebnih stvari, ker pomoje je služba služba, privat pa privat in mene po 8h šihta moji sodelavci popolnoma nič več ne zanimajo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 11:24:13   
nejcko
Mah, meni pa to ni nič čudno, če takih stvari ne obeša na veliki zvon tako zgodaj - jaz svojim domačim nisem nikoli povedala za nosečnost pred 3. mesecem, Ko sem bila prvič noseča, sem povedala celo, ko sem bila noseča 4 mesece in še malo - ja, čudna sem ...

Meni je veliko bolj čudno, da ljudje razglašajo nosečnost že, ko tip pimpla not vtakne ... ker potem se mi vedno zdi, da so ženske abnormalno dolgo nosečeuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
5.11.2008 11:25:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 11:48:37   
Anonimen
Ja, in? Pač ni povedala, njena stvar.

Ne vidim razloga za kakšna poglobljena razglabljanja, zakaj nekdo nekja pove zo sebi, drugih stvari pa ne. Pač, če pove, pove, če ne, ne. Njegova/njena stvar.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 11:52:19   
ZARA
Meni se ne zdi nič čudno. Mogoče ji pa hči ne pusti?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 12:00:01   
jakaracman
Ne ti si čudna, da pričakuješ, da vam bo to povedala.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 12:12:14   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: karinka

No,  ali pa tudi ne. Imam sodelavko, ki ima že odraslo hči. V pisarni smo štirje in razumemo se kar dobro. Včasih že pride do kakšnih besed ampak kaj hujšega pa ni. Le ona zna zanetiti kakšen spor, ker zelo rada "pametuje".

Zadnjič pa ima telefon in očitno ji je ušlo, ker je sogovorniku po telefonu veselo oznanila da bo čez dva meseca babica. S sodelavko sva se samo spogledali, ker nam ni rekla niti besedice. 

Mislim sto ljudi sto čudi. Sodelavka ki je tudi že babi nam je to veselo oznanila ko je bila hčerka noseča dva meseca in smo že takrat malo nazdravili( da bo vse Ok), ko je pa hči rodila nas je pa kar na kosilo peljala.  Da ne bo kdo mislil da se nam gre za to da bi jedli in pili.

Samo po 8 ur smo skupaj, eden o drugem vemo že ogromno in da si tako skrivnosten. user posted image  To je res en lep dogodek, a ni ?

O drugih hoče izvedeti vse, o sebi pa....


Pri meni določen krog ljudi do pred nekaj dnevi ni vedel, da sem mamica.

Tako pač je, različni smo med seboj. Jaz sem med sodelavci bolj zadržana in pač ne povem vsega. Pri prijateljih je seveda drugače. Gre za moje življenje in sama se odločam, kaj bodo ljudje vedeli o meni in kaj ne.


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 12:25:33   
Katey
To da tega ni povedala ni meni nič čudnega, kakor ji pač paše.
To da se pa zanima za vse druge, kaj in kako je pa slovenski nacionalni šport in tudi nič novega.

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 13:06:15   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Katey
To da se pa zanima za vse druge, kaj in kako je pa slovenski nacionalni šport in tudi nič novega.
Bojda so ga uvrstili med olimpijske discipline. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 13:10:12   
Mišni
Meni pa je čudno iziroma škoda. Ker zakaj pa ne bi bili veseli skupaj z njo še drugi, če so lahko. Škoda, no.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 13:12:14   
Katey
A greva za sodnici user posted image user posted image ?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 13:13:12   
Anonimen
Meni je veliko bolj čudno, da ljudje razglašajo nosečnost že, ko tip pimpla not vtakne ...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 13:13:33   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Katey
To da se pa zanima za vse druge, kaj in kako je pa slovenski nacionalni šport in tudi nič novega.
Bojda so ga uvrstili med olimpijske discipline. user posted image



Bomo vse zlate kolajne pobrali. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 14:58:04   
Anonimen
evo pišem pod mojo soimenjakinjouser posted image ..no jst nimam teh problemov glede rzglašanja novic o meni ker namesto mene moja mat vse vsem sčvekauser posted image ..pa sem se že sprijaznila s tem,le da se zdej pogovarjam z njo zgolj o vsakodnevnih stvareh,pa še to ve ves svet kdaj sem posodo umilauser posted image user posted image ..pač taka je..

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 17:32:06   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Meni pa je čudno iziroma škoda. Ker zakaj pa ne bi bili veseli skupaj z njo še drugi, če so lahko. Škoda, no.


Jaz tudi to tako vidim. Če deliš reči z drugimi, se drugi veselijo s tabo. Nosečnost je pa ja nekaj najlepšega. Če se hočeš veseliti sam, oz. če meniš, da drugi tega veselja s tabo ne morejo deliti, si ali tolk zakompleksan ali pa tolk preziraš vse druge, da so ti vsi tolk bad, kar tako malo, ker niso popolnoma po tvojem jusu. Potem tudi ne moreš računati, da bodo drugi do tebe kaj drugačni, kot si ti do njih. no, tako jaz to vidim.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 17:50:09   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: karinka

No,  ali pa tudi ne. Imam sodelavko, ki ima že odraslo hči. V pisarni smo štirje in razumemo se kar dobro. Včasih že pride do kakšnih besed ampak kaj hujšega pa ni. Le ona zna zanetiti kakšen spor, ker zelo rada "pametuje".

Zadnjič pa ima telefon in očitno ji je ušlo, ker je sogovorniku po telefonu veselo oznanila da bo čez dva meseca babica. S sodelavko sva se samo spogledali, ker nam ni rekla niti besedice. 

Mislim sto ljudi sto čudi. Sodelavka ki je tudi že babi nam je to veselo oznanila ko je bila hčerka noseča dva meseca in smo že takrat malo nazdravili( da bo vse Ok), ko je pa hči rodila nas je pa kar na kosilo peljala.  Da ne bo kdo mislil da se nam gre za to da bi jedli in pili.

Samo po 8 ur smo skupaj, eden o drugem vemo že ogromno in da si tako skrivnosten. user posted image  To je res en lep dogodek, a ni ?

O drugih hoče izvedeti vse, o sebi pa....


Meni to ni čudno. Služba je služba. In ne vem zakaj bi ve mogle vedt da bo babica. Je to njena stvar.

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako so ljudje čudni
5.11.2008 18:55:34   
Anonimen
Ja, in? Pač ni povedala, njena stvar.


Ja, res.
A ste davcna, da vam je treba racune polagat user posted image ?
Ljudje smo pac razlicni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?