|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktoberčice - 9.
25.3.2005 13:47:09   
Joeline
Kaj zdej puce. Ste že domou ušle :kuza:. Al tako hitite delat da boste čim prej šle domou in zaužile ta podaljšan vikend :bravo:, sam kaj ko bo dežek :(( :((. Al celo že jajčka barvate?

No ja sej jst tudi hitim da bi čim prej odpeketala domov in šla malo :zaspan::muca:, bi prespala kar cele dneve.
No ja kjer koli že ste in kar koli že počnete vam in vašim :duda: ja in seveda tudi :love: želim prijetne praznike.

Lepo se mejte in se slišimo! :bravo: :bravo:
Papa
J.

PS: Pa pazite na svoje :nosecka: in :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Oktoberčice - 9.
25.3.2005 13:51:43   
Udb
Aloha!!

Jaz še gnijem v službi - ful mi je dolgčas - vsi majo dopust!! :(( No, jaz dopust šparam za kasneje!! ;)

Komaj čakam da grem domov - še nekaj nakupov me čaka - me čisto nič ne veseli, ker bo verjetno fajn gužva, samo prej ni bilo časa!!

Pa lačna sem ratala - sem se končno odločila, kaj bi jedla - pohane kruhove šnite!!!!! :bravo::bravo::bravo: Komaj čakam, ker že kruli...


(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Oktoberčice - 9.
25.3.2005 14:50:01   
muriel
zivijo!

jaz bom pa kar jamrala! prišla s prvega pregleda za :nosecka: in nisem gledala moje pike! ker da sem bila že zadnjič na UZ! G je super, tako, da ji nisem hotela težit, ampak brez veze tak pregled; kaj me briga kri in ne vem kaj!:((:((

ja, saj vem, saj vem, da to ni najhujše! se pač kujam!

in zanalašč jem danes same prepovedane stvari; brioš in čokoladna jajca v tonah!

oprostite, drage moje!

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Oktoberčice - 9.
25.3.2005 19:13:57   
žlička
cau punce,

tako jajcka so postala pirhi, grlo se malo boli in se malo smrkam, je pa ze malo bolje, upam da se hitro pozdravim

drugace pa gledam eno lepo slikco9nebesa9nebesa mojega piskotka:duda:

lp vsem

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Oktoberčice - 9.
25.3.2005 19:48:55   
Natka1
Pri meni nič posebnega.

Na hitro vas pozdravim in vam zaželim veliko pirhov za praznike in seveda tudi potice.

Imejte se lepo, božajte svoje trebuške in uživajte, pa četudi bo slabo vreme.

Razlogov za dobro voljo imamo me kar zadosti, kajne. Brez vremena.

Natka

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?