|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modrice
23.11.2008 22:08:36   
Felicita
Jest postavljam vprašanje za mojega user posted image . namreč, zdej že neki časa opažam da je po nogah čisto plav - ima ogromne modrice, velike tut 2 cm v premeru. Problem je, ker ni športnik oz. u bistvu celo zelo malo zapušča stol pred računalnikom, ker dela od doma. pritisk na modrico ga ne boli in se tudi ne spomni da bi se kam butnil. modrice tut niso enakomerne barve, ampak so take kot satovje... pojavijo se po ena in po ena al pa maksimalno 2 naenkrat v mesečnih razmakih, ponavadi na spodnjem delu noge (golen) in traja 14 dni do tri tedne da čist čist izginejo. niso pa povezane s kakšnim stresom, letnim časom, spremembo vremena,... kr pojavijo se user posted image
user posted image pravi, da ne more bit nič hudga, če ga ne boli in to, mene pa skrbi da to kaže na kake probleme z žilami al pa strjevanjem krvi user posted image h zdravniku gospod seveda ne bojo šli user posted image mogoče katera ve, kaj bi to lahko blo in če res ni nič nevarnega?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Modrice
23.11.2008 23:02:22   
Petr_a
http://med.over.net/forum5/list.php?4

Piši zdravniku

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Modrice
5.12.2008 22:18:14   
CUKRČEK
jaz sem imela kake pol leta nazaj te težave. Pojavljale so se mi ful velike modrice brez kakršnegakoli udarca. Pa sem šla k zdravniku, ker sem slišala dagre lahko za levkemijo. Mi je dala zdarvnica kri v laboratorij in ni bilo nič nenavadnega. In je rekla, da gre lahko le za stres in izčrpanost.
Zdaj nimam več modric.

Predlagam, da gre vseeno  k zdravniku. Lahko le gre za kako hudo bolezen, četudi ponavadi ni nič pretresljivega.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?