|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Piskrovje
3.12.2008 14:12:53   
Pikapolonica_
Koliko posode imate?
Saj vem, da je smešno vprašanje, samo mi je ravno mami danes najedala s tem, če mi kupi za Božič še 4 komade (ki jih nočem in ne potrebujem, imam dovolj, resnouser posted image ), ker imam samo 4 lonce, 2 ponvi in en AMCjev velik lonec za kuhanje golaža. Aja pa 1 posodo za kuhanje kafeja, če se mi zlušta Barcaffeja, drugače delam kafe na mašino.
No in potem sem pri tašči na obisku šla štet posodo (ja, čudakinja) in ima 19 (ja, 19!) komadov različnih loncev, ter 7 ponev. In potem sem jih preštela še pri mami in jih ima 15 ter 3ponve.

Zato me tako čisto resno zanima, koliko loncev imateuser posted image ...

Pozabila sem dodat, da ima moja predraga mati 3 različne velikost džezvic, brez zgoraj naštetih loncevuser posted image

< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 3.12.2008 14:14:03 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Piskrovje
3.12.2008 14:14:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Koliko posode imate?
Saj vem, da je smešno vprašanje, samo mi je ravno mami danes najedala s tem, če mi kupi za Božič še 4 komade (ki jih nočem in ne potrebujem, imam dovolj, resnouser posted image ), ker imam samo 4 lonce, 2 ponvi in en AMCjev velik lonec za kuhanje golaža. Aja pa 1 posodo za kuhanje kafeja, če se mi zlušta Barcaffeja, drugače delam kafe na mašino.
No in potem sem pri tašči na obisku šla štet posodo (ja, čudakinja) in ima 19 (ja, 19!) komadov različnih loncev, ter 7 ponev. In potem sem jih preštela še pri mami in jih ima 15 ter 3ponve.

Zato me tako čisto resno zanima, koliko loncev imateuser posted image ...


Ene toliko kot ti, na vrh glave dost.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Piskrovje
3.12.2008 14:22:56   
Najaa
Ful malo, ker piskrovja pa res ne rabim kopičit. user posted image
3 manjše posode, 2 večje za golaže ipd., 2 ponve za pečenje in kuhanje. To je to. Čisto dovolj. Ja no, pa za kavo kuhat in čaj posebej.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Piskrovje
3.12.2008 14:26:18   
melanija
Jih imam tam okoli 15 - preveč in mislim da še tri ponve od tega je ena za omlete, ker na koncu koncev jih rabim v vsakodnevni uporabi 4 ali 5 odvisno kaj kuham in koliko. Je pa res da največ sem jih dobila za poroko kot darilo.

Naj povem da jih ima tašča preko 25 loncev ali pa še več. In še vedno kupuje skozi neke nove lonce, tako da jih sploh nima več kam dajat.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Piskrovje
3.12.2008 14:32:16   
Anonimen
O boh! Sploh ne vem na pamet kolk je je v omarah in predalih. Ene tri različni polni kompleti (en AMC, en lito-železni, en navaden) in vse tri sva dobila za poročno darilo user posted image  
Potem so tukej še đžezve in teflonke, pekači in jenske posode...ma kajestvem kolk jih je user posted image

(odgovor članu melanija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Piskrovje
3.12.2008 14:35:54   
amaya
2 ponvi, 1 ponev višja s pokrovom, 2 lonca različne velikosti in en velik za juhe in mineštre, 2 đezvi...kafetjero sem zažgala...ne me pitat kako...malo dnarja malo muzike...pa je pela eno kafe user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Piskrovje
3.12.2008 15:14:10   
misa4
O, da bi vidl mojo babico kok ima posodeuser posted image , je dala v kuhinjo še dodatno omaro in še ima vse po pultu, tako če reže zelenjavo, jo mora na miziuser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Piskrovje
3.12.2008 16:26:34   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: misa4
O, da bi vidl mojo babico kok ima posodeuser posted image , je dala v kuhinjo še dodatno omaro in še ima vse po pultu, tako če reže zelenjavo, jo mora na miziuser posted image
user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Piskrovje
3.12.2008 16:32:15   
Anonimen
A dela zalogo, ker se recesija bliža.user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Piskrovje
3.12.2008 17:04:12   
Pi-kica 1
Ne upam povedatuser posted image Verjetno prevečuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Piskrovje
3.12.2008 17:28:29   
tame
Imamo en velik lonec (mineštre, juhe, pašta) en malo manjši, tri take teflonaste lonce (mal manjše), tri litoželezne male lončke, osem ponev, en vok, dva pekača, ena kafetjera. Razen dveh malih lončkov vse uporabljamo stalno (je pa res da kuhamo kosilo in večerjo običajno).

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Piskrovje
3.12.2008 18:14:14   
muška
se bom kar pridružila tvoji mami user posted image  . Mogoče imam celo kak kos piskra več, pa včasih nimam kaj v roke za prijet ko grem kuhat. user posted image   Se pozna, ker kuham vsak dan

(odgovor članu tame)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Piskrovje
3.12.2008 18:28:51   
Kerensa*
1 pekač, 3 lonce različnih velikosti, 3 ponve različnih velikosti, po 4 krožnike (4 nizke, 4 globoke, 4 male), 2 mala lončka (za mleko ali omako), pribor tudi po 4 (4 žlice, 4 vilice, 4 nože, 4 žličke, pa eno stojalo z ekstra noži), 2 kompleta kozarcev (po 6 komadov, 1x Jack in 1x Cola) in okrog 30 skodelic (+ 2 zapakirana kompleta). user posted image

Pol tega ne uporabljam, imela sem pa 3x toliko, pa sem ob zadnji selitvi vse pometala stran.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Piskrovje
3.12.2008 18:31:33   
tanikaa
Dva malo večjapiskra, dva malo manjša piskra, dva ekonom lonca, tri ponve, tri okrogle modele za pico in dva pekača. Amen. Pa ogromno in rada kuham, pa mi to čisto sfolga.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Piskrovje
3.12.2008 18:53:59   
sunny24
Ojej...4 lonce (2 majhna, 1 sredn, 1 velik), 1 ekonom, 3 manjše lončke, kozica za kuhat na pari, picopekač, vok, pomojem enih 10 ponvi (navadne, za palačinke, globoke, žar), čajnik, 2 kafetjere-ta majhna in velika. To bo to...V glavnem, preveč!user posted image  

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Piskrovje
3.12.2008 19:53:10   
ZvezdicaZaspanka
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Ne upam povedatuser posted image Verjetno prevečuser posted image


Enako user posted image . Pa še kar imam v planu nekaj kupituser posted image .

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Piskrovje
3.12.2008 20:51:08   
majra
Sem šla štet, lonci, ponve in đezve=27 kosov user posted image  in potem se čudim, da nimam nič prostora

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Piskrovje
4.12.2008 23:02:05   
Marogica
Pojma nimam...se mi ne da šteti...se pa mi zdi, da ne dosti, ker to pri nas očitno ni potrebno.user posted image  Ali pa smo tako zorganizirani, da jih optimalno uporabljamouser posted image , smo stari mački kampiranja, tam se tega kaj hitro naučiš...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Piskrovje
5.12.2008 2:08:45   
Ribica **
2 ekonom lonca (en vecji, en manjsi)
12 navadnih loncev
ene 7 nekih rosfrej z nekim merilcem temperature
lonec za spagete s cedilom iz Ikee
ena visja tefal ponev (najbrz kozica, kaj pa vem)
4 teflonske ponve
pa ene 6 kosov posode, ki jih ne uporabljamo vec (neke emajl ponve pa neki lonci)

Tko, na hitro presteto user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Piskrovje
5.12.2008 10:55:04   
CatJa
Mislim, da ravno prav. 2 velika, 4 srednje, 2 majhna + 1 kozica, 2 džezvi in ekonom pisker, v katerem pa še nikoli nisem kuhala. Potem pa eno ponev za palačinke, eno tako višjo ponev moram pa še kupit, ker mi je ta stara šla rakom žvižgat.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Piskrovje
5.12.2008 13:00:28   
kalbo
En komplet kupljen za male pare v Šparu. Not sta dva mala lonca, en večji in en velik. Zraven v kompletu je še ponev s pokrovko, potem so pri hiši še ponev za palačinke, manjša ponev za jajca, dve tefalovi ponvi, džezva in še en lonec za gres oziroma kaj podobnega, aja, pa še en manjši lonček podoben džezvi, ki ga je moja kupila za kuhat zelenjavo otrokom. Steklen okrogli pekač, steklen kvadratni pekač in una dva, ki sta zraven pri pečici in to je to. Aja, pa tefalov vok je zraven. Komot bi zabrisal kako ponev ali dve stran in namesto tega dodal še kak srednji lonec.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?