|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v bolnici vse tako počasi
20.12.2008 19:06:06   
lutka
V četrtek je bil mož sprejet v bolnico ( bruhanje , vrtoglavica). Obdržali so ga zaradi preiskav. Prvi dan so mu vzeli kri in urin, to je bilo pa tudi vse. V petek je potem prišla nevrologinja (za 5min), moral je nekaj telovadit, potem pa je šel k okulistu, kjer so mu dali v oči neke kapljice.   Čez vikend so ga obdržali v bolnici, šele v ponedeljek pa mu bojo naredili neko preiskavo (VTG).

Meni se zdi to vse prepočasi, ali je res tak problem nerediti dve ali tri preiskave na dan. Pa da ne bo pomote, tudi drugi na oddelku so podobnega mnenja.

Aja, je pa hvalabogu vse bp.

Jaz samo upam da bo za praznike doma user posted image



_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v bolnici vse tako počasi
20.12.2008 20:01:40   
uursa
Mislim,da je vse odvisno od zdravnikov.Po moje se da več naredit v tolkem času.Sama sem bila aprila na ginekološki v kliničnem dva dni,zaradi bolečin v trebuhu-res ni bilo za zdržat.Najprej sem šla k svojemu zdravniku,me je poslal v Petra Deržaja na ultrazvok,tam so ugotovil,da imam cisto,so me poslali na urgenco,so na ultarzvoku ugotovil miom,me hospitaliziral,dal antibiotike in ketonal proti bolečinamk,drug dan mi je naredil primarij ultrazvok in rekel,da me bodo obdržal,zarad bolečin in da imam miom.Ostala sem še en dan,dobivala antibiotike in ketonal,naslednje jutro sem dobila odpustnico in mela predpisan teden bolniške.Po kontrolah pri svojem zdravniku sem bila še dva tedna doma,ker sem imela še vedno boleč trebuh.Na ultrazvoku pri ginekologinji čez dober mesec mi pa pove,da imam miom in cisto in ni ji bilo jasno da so me poslal domov in da hodim v službo. Bilo je pa tako ,da mi je edino ona naredila oba ultarzvoka-s sondo in po trebuhu.S sondo je videla samo miom,po trebuhu pa cisto. Torej,če bi me takoj bolj pregledal,bi vse najdl in tudi ne vzame dosti več časa.Mislim,da znajo bit zelo površni!

Upam,da bo s tvojim možem vse ok in bosta praznike preživela skupaj!

lp

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v bolnici vse tako počasi
20.12.2008 23:17:48   
Ribica **
Odvisno kolk si tecen, vsaj tako je bilo na pediatricni. Meni so 4 preiskave naredili v treh dneh (ena je 24-urna), drugim otrokom, ki so bili tam sami ali pa starsi niso hoteli nic rect, pa so isto poceli en teden. S tem, da so tri dni pac gledali v luft oz cakali na preiskave.

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v bolnici vse tako počasi
21.12.2008 10:54:43   
lutka
ja saj to me najbolj jezi, zjutraj mu naredijo eno preiskavo potem pa sam s seboj ne ve kaj bi. Jaz ne vem a res ne gre hitreje al se jim ne ljubi. Potem pa jamrajo kako je zdravstvo v minusu, ja če pa pacient leži v bolnici 3 dni brezveze.

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v bolnici vse tako počasi
21.12.2008 17:22:44   
lotoska
Lutka, meni se ne zdi počasi. Počasi bi bilo če ga ne bi sprejeli v bolnico, tako pa ima prednost.Med vikendi ponekod ne delajo preiskav. Res je pa da tud bolnišnični dan zavarovalnica plača. In če je prostor, se bolnici ne mudi s preiskavami....

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v bolnici vse tako počasi
22.12.2008 9:55:52   
Lalica1
Bolnice so isto kot TDS: vse gre po VIP. Moj tast, ki ima dobre veze je prišel na operacijo v 1 tednu po diagnozi TUMOR v Ljubljano. Veste kakšne so čakalne vrste za nas navadne državljane in kolikokrat pride Matilda preden imamo možnost za operacijo....
Pe še nekaj. To je povedal zdravnik: "Na dan bi lahko naredil 5 operacij, vendar je moja norma izpeljati samo eno". Mislim, da vam to pove čisto vse!
Sem pa imela tudi sama eno izkušnjo. UZ trebuha. Na to sem čakala 3 ure, pred mano je vzela 3 paciente, notri sem bila pa 5 minut. In potem bi radi imeli večje plače...
Ne pravim, da so vsi isti, je pa veliko takih. Zelo pozitivno izkušnje sem pa imela v Valdoltri, kamor sem hodila 4 leta in tu lahko samo pravim: KAPO DOL!

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?