|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   regres za 2009
28.12.2008 19:36:38   
svaljkec
lep pozdrav
zanima me kako je glede regresa za drugo leto,moja je šla na porodniško s koncem avgusta pa me zanima a ji pripada cel regres

_____________________________

iz majhnega zraste VELIKO
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: regres za 2009
28.12.2008 19:51:41   
K_a_t_i
Če je bila od 1.1. zaposlena - JA.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu svaljkec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: regres za 2009
28.12.2008 20:16:29   
svaljkec
sej ma redno službo,sam me tko zanima k je zdej na porodniški pa je dobila manj božičnice kot drugi baje ker jo izplačuje csd,firma je pa kao drugi delodajalec,trenutno

_____________________________

iz majhnega zraste VELIKO

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: regres za 2009
28.12.2008 20:18:46   
Anonimen
sej ma redno službo,sam me tko zanima k je zdej na porodniški pa je dobila manj božičnice kot drugi


Bozicnico izplacuje delodajalec; izplacilo je lahko vezano na dejansko prisotnost in doprinos k rezultatu. Ce je bila del leta na porodniski, bo izracun temu sorazmeren.

Regres je vezan na odlocbo o letnem dopustu. Ce je zaposlena za nedolocen cas, ji zagotovo pripada. Kako je pri dolocnem, ne vem.

(odgovor članu svaljkec)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: regres za 2009
28.12.2008 20:30:39   
svaljkec
moj očetovski dopust je bil 11 delovnih dni,ki mi ga je plačal csd,kot drugi delodajalec mi je trgal namesto 22,10%davka kar 25%davka od zneska,isto je bilo pa sedaj pri moji pri božičnici,pa sej se ne gre za znesek gre bolj za princip sej nas noben ne seznani s temi zadevami

_____________________________

iz majhnega zraste VELIKO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: regres za 2009
28.12.2008 21:12:53   
CatJa
Kakšne veze ima pa akontacija dohodnine s pravico do regresa user posted image  Seveda ji pripada.
Po kakšni stopnji se obračunavajo davki, pa raje prepustita za to usposobljenim user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu svaljkec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: regres za 2009
28.12.2008 21:14:27   
Anonimen
,isto je bilo pa sedaj pri moji pri božičnici,pa sej se ne gre za znesek gre bolj za princip sej nas noben ne seznani s temi zadevami


No tukaj imas par besed o bozicnici: http://www.ringaraja.net/bozicnica-je-placa_1272.html

(odgovor članu svaljkec)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: regres za 2009
29.12.2008 20:54:00   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: svaljkec

moj očetovski dopust je bil 11 delovnih dni,ki mi ga je plačal csd,kot drugi delodajalec mi je trgal namesto 22,10%davka kar 25%davka od zneska,isto je bilo pa sedaj pri moji pri božičnici,pa sej se ne gre za znesek gre bolj za princip sej nas noben ne seznani s temi zadevami



Če ti je CSD obračunal za tistih 11 dni 25% dohodnino, potem je prav.

Kaj božičnico je obračunal pa tvoj delodajalec po 25%? V bistvu bi ti jo moral obračunati po povprečni stopnji zadnje plače - to pa lahko pogledaš na plačilno listo.

Konec koncev pa se z letno odmero vse pogliha user posted image


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu svaljkec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: regres za 2009
6.1.2009 14:29:48   
elevitka
kar se tiče regresa:

če je zaposlena za nedoločen čas ... več kot 6 mesecev pri istem delodajalcu - zakon govori da vsem zaposlenim pripada v celoti letni dopust kakor tudi regres, v kolikor pa je zaposlena zmanj kot 6 mesecev pa ji pripada sorazmerni del dopusta kakor tudi regresa.

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?