|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Magnetna resonanca
11.1.2009 18:39:33   
Anonimen
Alo!

Ker me vsake toliko zeza koleno, sem dobila napotnico za magnetno resonanco, pa me sedaj zanima če kdo ve kje je najkrajša čakalna vrsta na napotnico in kakšne so kaj cene za samoplačniški pregled. Hvala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Magnetna resonanca
11.1.2009 18:46:36   
mama_milchy
Otika,
s katerega konca SLO pa si ti?
Tukaj v Izoli je čakalna vrsta odvisna od tega ali si že bla na MR al greš prvič; moj oče, ki je že bil, je dobil datum za čez 2tedna; bratranec pa se je oktobra naročil in dobil datum za januar. Pa tudi odvisno kaj ti tvoj DR napiše na napotnico, koliko nujno potrebuje izvide.
Probaj na več mest poklicat, pa povprašaj kdaj bi te lahko naročili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Magnetna resonanca
11.1.2009 19:01:16   
Anonimen
Sem iz Domžal, sam če bi bilo v Izoli 1 mesec za čakat v LJ pa pol leta, mi ni problem se do obale zapeljat.

(odgovor članu mama_milchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Magnetna resonanca
11.1.2009 19:17:50   
mama_milchy
oj,
sem ravno govorila z mamo in je rekla, da so tatija tudi prvič dokaj hitro naročili; zdaj pa ne vem; najbolje da pokličeš gor 05 / 660 6000 in rečeš, da te vežejo na MR; al pa če počakaš do jutri, pa mi bo mama javla direkt številko in uro kdaj se naroča;

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Magnetna resonanca
11.1.2009 19:22:30   
Anonimen
Če ni pretežko, bi res prosila za številko. Hvala!

(odgovor članu mama_milchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Magnetna resonanca
11.1.2009 19:57:15   
mama_milchy
ja, ju3 grejo moji do bolnice oz.do zdravnika in bo mama pogledala gor na napotnico tel.številko in uro naročanja, pa ti sporočim; če se ne motim, je treba klicat med 13 in 14, no vsaj tako je bilo lani;

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Magnetna resonanca
12.1.2009 8:31:29   
jakaracman
Samoplalčniško je okoli 400 eur.Za ljubljano kliči Medilab.V Mariboru si tudi kar hitro na vrsti-Fontana.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Magnetna resonanca
14.1.2009 16:47:25   
mama_milchy
Otika,
sem pogledala številko ampak je dejansko centrala in pol te oni prevežejo 05-660 6000 s tem da je naročanje med 13 in 14 uro oziroma pol zahtevajo da jim pošlješ napotnico in ti jo pošljejo nazaj z datumom;


(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?