|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosena kaša
15.1.2009 11:57:22   
Maxica
Pred časom sem pomotoma kupila proseno kašo, pa bi zdaj kaj naredila iz nje, da jo porabim. Imate kakšne fajn, uporabne in dobre recepte?
Hvala.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosena kaša
15.1.2009 11:59:39   
Šaki
jz bi na mleku nardila.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosena kaša
15.1.2009 12:16:53   
nuala
Pri nas jo noče nobeden jest ( sem jo ponudila v varianti na mleku skuhano, z vanilijo in posladkano pa z zelenjavo, kuhano kot rižoto ).
Jo pa obožujeta psa v variantah:
- na vodi kuhana kaša + ribano jabolko + jogurt + med za zajtrk
- na olivnem olju prepražena zelenjava ( jaz dam čebulo ali por in korenje ), potem pa gor kuham proseno kašo kot rižoto
- kot "narastek" z mletim mesom, podobno kot musaka
Vem, da je dobra tudi pečena ( pripraviš jo kot rižev narastek, notri pa daš plasti jabolk ali pa v vodi namočene suhe slive ).

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosena kaša
15.1.2009 14:00:16   
gala
Kuhano na mleku jo pripravi tako kot rižev narastek, z rozinami ali drugim narezanim sadjem. Pri nas jo obožujemo.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosena kaša
15.1.2009 14:36:32   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: nuala
Jo pa obožujeta psa v variantah:
- na vodi kuhana kaša + ribano jabolko + jogurt + med za zajtrk
- na olivnem olju prepražena zelenjava ( jaz dam čebulo ali por in korenje ), potem pa gor kuham proseno kašo kot rižoto
- kot "narastek" z mletim mesom, podobno kot musaka
Vem, da je dobra tudi pečena ( pripraviš jo kot rižev narastek, notri pa daš plasti jabolk ali pa v vodi namočene suhe slive ).



Mnnnnnjam. Ob katerih urah pa vaša dva psa kaj jesta? Ali kdaj kaj pustita?user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosena kaša
15.1.2009 15:10:59   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Pri nas jo noče nobeden jest ( sem jo ponudila v varianti na mleku skuhano, z vanilijo in posladkano pa z zelenjavo, kuhano kot rižoto ).
Jo pa obožujeta psa v variantah:
- na vodi kuhana kaša + ribano jabolko + jogurt + med za zajtrk
- na olivnem olju prepražena zelenjava ( jaz dam čebulo ali por in korenje ), potem pa gor kuham proseno kašo kot rižoto
- kot "narastek" z mletim mesom, podobno kot musaka
Vem, da je dobra tudi pečena ( pripraviš jo kot rižev narastek, notri pa daš plasti jabolk ali pa v vodi namočene suhe slive ).


Evo, pri nas imamo tak okus kot tvoji psi. Pojemo veliko kaše v podobni obliki.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosena kaša
15.1.2009 16:23:34   
robinzon
Uporabim jo za zgostitev zelenjavnih juh, jo dam noter na začetku in se lepo razkuha. Na liter tekočine + zelenjave dam caa 3 pesti kaše.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosena kaša
15.1.2009 16:51:32   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Pri nas jo noče nobeden jest ( sem jo ponudila v varianti na mleku skuhano, z vanilijo in posladkano pa z zelenjavo, kuhano kot rižoto ).
Jo pa obožujeta psa v variantah:
- na vodi kuhana kaša + ribano jabolko + jogurt + med za zajtrk
- na olivnem olju prepražena zelenjava ( jaz dam čebulo ali por in korenje ), potem pa gor kuham proseno kašo kot rižoto
- kot "narastek" z mletim mesom, podobno kot musaka
Vem, da je dobra tudi pečena ( pripraviš jo kot rižev narastek, notri pa daš plasti jabolk ali pa v vodi namočene suhe slive ).


Evo, pri nas imamo tak okus kot tvoji psi. Pojemo veliko kaše v podobni obliki.


Mater kak dobro kuhate psomuser posted image . Mi tudi jemo kašo po podobnih receptih in glih zdaj si o grem skuhat v mlečni obliki

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosena kaša
15.1.2009 18:37:56   
nuala
Da ne bo pomote nisem hotela nikogar užalit.
Sedaj ko imamo mladiča pri hiši in polno prosene kaše, ki jo nihče noče jest, sem izumila recepte za psa, da kaše ne vržem stran.
Mišni, če boš kampirala na Kreti pa le pridi na zajtrk! Pustita psa sicer nič ne, bom pa malo več skuhala...

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosena kaša
15.1.2009 18:38:56   
Anonimen
Kuhano na mleku jo pripravi tako kot rižev narastek, z rozinami ali drugim narezanim sadjem. Pri nas jo obožujemo.


Tudi pri nas, sploh jaz :).

(odgovor članu gala)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosena kaša
15.1.2009 20:57:36   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Da ne bo pomote nisem hotela nikogar užalit.



Zakaj bi bil pa kdo užaljen? Zakaj bi bilo pa kaj narobe, če psom tekne. Jaz jih razumem, meni tudiuser posted image , saj so same dobre stvari. Se mi zdi fajn, da se tako potrudiš za njih.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosena kaša
15.1.2009 21:06:05   
Felicita
hehe, vidm da ni samo naša Dama k je posebi za njo kuhano. samo naša ma rajš ovsene kosmiče user posted image

kakorkoli, prosena kaša. lahko na mleku kuhana na sladko (sladkana, suho sadje, lahko celo s kakavom/čokolado) al pa na slano (gor gre mejhn košček masla in razžvrkljano jajce).
sicer pa v razne 'narastke', za vezivo - namest makaronov, krompirja, riža... pač se popraži zelenjavo in / ali meso, naloži v plasteh, polije z jajčkom, sirom, smetano,... pač po želji. men je zlo dobra pa precej nevtralna, tko da jo kr dost pojem.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosena kaša
15.1.2009 21:16:02   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: nuala
Mišni, če boš kampirala na Kreti pa le pridi na zajtrk! Pustita psa sicer nič ne, bom pa malo več skuhala...


O.K., velja.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prosena kaša
16.1.2009 9:59:18   
wing
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: nuala
Jo pa obožujeta psa v variantah:
- na vodi kuhana kaša + ribano jabolko + jogurt + med za zajtrk
- na olivnem olju prepražena zelenjava ( jaz dam čebulo ali por in korenje ), potem pa gor kuham proseno kašo kot rižoto
- kot "narastek" z mletim mesom, podobno kot musaka
Vem, da je dobra tudi pečena ( pripraviš jo kot rižev narastek, notri pa daš plasti jabolk ali pa v vodi namočene suhe slive ).



Mnnnnnjam. Ob katerih urah pa vaša dva psa kaj jesta? Ali kdaj kaj pustita?user posted image




Hahahahauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Policistični jajčniki - pripravki za zdrav...
Policistični jajčniki so pogosta težava žensk, veliko preglavic pa jim povzročajo predvsem pri zanositvi. S hrano lahko ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?