|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   priporočeno pošiljanje
26.1.2009 17:33:30   
petra2a
Kako pošljete prošnjo za zaposlitev v podjetje? Priporočeno ali po navadni pošti? Glede na to, da sem brezposelna(trenutno še na porodniški) mi zavod ne vrača denarja za priporočene pošiljke. Ne vem pa kako bo, ko bo konec porodniške. Pošljem pa za okoli 30 eur/mesec.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: priporočeno pošiljanje
26.1.2009 17:34:56   
Kerensa*
Preko e-maila, če pa že z navadno pošto, je pa čisto odvisno, koliko me služba zanima - če me zelo, potem priporočeno, če me pa samo kot "služba za usput", pa navadno.

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: priporočeno pošiljanje
26.1.2009 17:38:03   
petra2a
Kerensa, sam nimajo vsa podjetja, da loh poščješ preko maila.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: priporočeno pošiljanje
26.1.2009 17:40:11   
Kerensa*
Vem. V takem primeru vzemi kar tisti del o navadnih pošiljkah. Ampak glede na to, da počasi (ampak reees počasi) iščem novo delo, ga iščem izključno preko Interneta in večina tistih, ki ga tako ponujajo, napiše tudi elektronski kontakt.

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: priporočeno pošiljanje
26.1.2009 17:42:22   
petra2a
Joj..vidiš. Jaz pa se moram zaposliti, ker sem ostala brez službe in ko bo konec porodniške mi ostanejo le dokladi. Pa tečen dec.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: priporočeno pošiljanje
26.1.2009 17:45:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: petra2a
Pa tečen dec.

A greš torej v službo zato, da boš imela denar al' da ti njega ne bo treba prenašati doma? user posted image

Hec... drugače ti ne znam veliko pomagati. Sama sem na istem delovnem mestu 7 let in sem popolnoma ven iz prakse iskanja službe. Na srečo pa je tudi ne iščem zaradi nuje, ampak zato, ker mi je sedajšnja do*izdila. Osebno nimam pojma, kakšne so trenutno "razmere na tržišču" - pa "recesija" gor ali dol.

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: priporočeno pošiljanje
26.1.2009 17:46:07   
Anonimen
Kar po navadni posti, sploh ce jih toliko posljes.
Mogoce v tisto sanjsko, tja bi poslala priporoceno.

(odgovor članu petra2a)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: priporočeno pošiljanje
26.1.2009 18:03:13   
petra2a
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: petra2a
Pa tečen dec.

A greš torej v službo zato, da boš imela denar al' da ti njega ne bo treba prenašati doma? user posted image

Hec... drugače ti ne znam veliko pomagati. Sama sem na istem delovnem mestu 7 let in sem popolnoma ven iz prakse iskanja službe. Na srečo pa je tudi ne iščem zaradi nuje, ampak zato, ker mi je sedajšnja do*izdila. Osebno nimam pojma, kakšne so trenutno "razmere na tržišču" - pa "recesija" gor ali dol.


Ta o decu je dobra ja...mah saj veste kok je, če si za vsak kofeee odvisen od drucga. Pa da bi šla nekam za 8 ur, tamala v vrtec in to... Se štekamo?user posted image

Mimogrede..to o decu sem kar tko prpela zraven, kr je ko sm pisala glih uletu in spet neki piskal....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: priporočeno pošiljanje
26.1.2009 18:04:18   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: petra2a
mah saj veste kok je, če si za vsak kofeee odvisen od drucga

Ja... sem poskusila... in zdržala točno dva meseca... never again. user posted image

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: priporočeno pošiljanje
26.1.2009 19:10:54   
BAMBINA_
Če potrebuješ dokaz za ZRSZ, potem pošiljaj s priporoko, sicer pa ne.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: priporočeno pošiljanje
26.1.2009 19:16:21   
Freycha
vsekakor priporočeno... kolegica je imela močne veze za dobit službo, poslala navadno, pošiljka ni prišla in ji je skoraj zagotovljena služba splavala po vodi........

če pošlješ priporočeno in se pošiljka zgubi, jo pošta lahko najde. Poleg tega, če pošlješ priporočeno, upoštevajo datum oddaje pošiljke na pošto, če pa pošlješ navadno, pa datum, ko so pišiljko prejeli.

mislim pa tudi, da s tem kažeš neko resnost in da si prpravljena nekaj vložit, da dobiš zaposlitev....

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: priporočeno pošiljanje
27.1.2009 0:07:06   
Nur
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

mislim pa tudi, da s tem kažeš neko resnost in da si prpravljena nekaj vložit, da dobiš zaposlitev....


Bereš mi misli user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: priporočeno pošiljanje
27.1.2009 7:08:57   
Ronči
Pri nas je vseeno kako pošlješ. 

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: priporočeno pošiljanje
27.1.2009 9:47:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
če pošlješ priporočeno in se pošiljka zgubi, jo pošta lahko najde. Poleg tega, če pošlješ priporočeno, upoštevajo datum oddaje pošiljke na pošto, če pa pošlješ navadno, pa datum, ko so pišiljko prejeli.


Ma ja, kateri delodajalec pa misliš, da se bo s tem ukvarjal, ali si ti v resnici poslala ali nisi? No, jaz se že ne bi. Če prošnje ne bi bilo, je pač ne bi bilo. Da se pa ti potem po Pošti jajcaš in iščeš izgubljeno pismo, ti pa pri službi prav nič ne pomaga, na žalost.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: priporočeno pošiljanje
27.1.2009 10:07:38   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
če pošlješ priporočeno in se pošiljka zgubi, jo pošta lahko najde. Poleg tega, če pošlješ priporočeno, upoštevajo datum oddaje pošiljke na pošto, če pa pošlješ navadno, pa datum, ko so pišiljko prejeli.


Ma ja, kateri delodajalec pa misliš, da se bo s tem ukvarjal, ali si ti v resnici poslala ali nisi? No, jaz se že ne bi. Če prošnje ne bi bilo, je pač ne bi bilo. Da se pa ti potem po Pošti jajcaš in iščeš izgubljeno pismo, ti pa pri službi prav nič ne pomaga, na žalost.


Saj se nič ne jajcaš, samo pildek jim daš in oni v eni uri izsledijo, kdo je pošto prevzel in kdaj. Potem pa njega lahko jajcajo naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: priporočeno pošiljanje
27.1.2009 10:15:03   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
če pošlješ priporočeno in se pošiljka zgubi, jo pošta lahko najde. Poleg tega, če pošlješ priporočeno, upoštevajo datum oddaje pošiljke na pošto, če pa pošlješ navadno, pa datum, ko so pišiljko prejeli.


Ma ja, kateri delodajalec pa misliš, da se bo s tem ukvarjal, ali si ti v resnici poslala ali nisi? No, jaz se že ne bi. Če prošnje ne bi bilo, je pač ne bi bilo. Da se pa ti potem po Pošti jajcaš in iščeš izgubljeno pismo, ti pa pri službi prav nič ne pomaga, na žalost.


ne vem, če bi si te želela za svojo nadrejeno.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: priporočeno pošiljanje
27.1.2009 10:45:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
če pošlješ priporočeno in se pošiljka zgubi, jo pošta lahko najde. Poleg tega, če pošlješ priporočeno, upoštevajo datum oddaje pošiljke na pošto, če pa pošlješ navadno, pa datum, ko so pišiljko prejeli.


Ma ja, kateri delodajalec pa misliš, da se bo s tem ukvarjal, ali si ti v resnici poslala ali nisi? No, jaz se že ne bi. Če prošnje ne bi bilo, je pač ne bi bilo. Da se pa ti potem po Pošti jajcaš in iščeš izgubljeno pismo, ti pa pri službi prav nič ne pomaga, na žalost.


ne vem, če bi si te želela za svojo nadrejeno.....


Ampak jaz sem samo povedala dejstvo. Če dobiš 10 prošenj, opraviš 3 razgovore in nekoga na koncu izbereš, nič ne bo pomagalo, če nekdo potem pride in reče, da on bi pa tudi kandidiral, ker se je izgubila njegova prijava. Kaj naj?

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: priporočeno pošiljanje
27.1.2009 11:15:27   
Freycha
kaj pa če bi bil ravno tisti kandidat daleč najbolj primeren? Če se postavim v kožo delodajalca bi raje ponovila postopek izbire kandidata, pa res izbrala optimalnega.... sej je delodajalcu namen dobiti čimboljšega za "svojo" firmo, ne?

Sicer pa v zgornjem primeru, ko sem ga omenila, se je ugotovilo, da pismo ni prišlo še preden so se kakršnikoli razgovori delali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?