|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Visoka vročina že 6 dan!
6.2.2009 17:02:27   
dadica
Ne vem kaj naj storim. Moj triletnik ima visoko vročino nad 39 že 6 dan. V ponedeljek sva šla k zdravniku, ker je zraven še zelo kašljal in bruhal, pa so mi rekli virus. včeraj sva šla ponovno in so ugotovili vnetje obeh ušes. Zdaj pa je 3x vzel antibiotik pa stanje še vedno ni normalizirano.
Zanima me po kolikšnem času zaužitja antibiotika bi morala vročina popustit.  Skrbi me ker že cel teden ne je-mali košček kruha na dan. in spije okrog 0,5 litra tekočine na dan. kaj naj storim počakam še kakšen dan ali grem spet k zdravniku!

hvaležna vam bom za odgovore!

lp dadica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Visoka vročina že 6 dan!
6.2.2009 17:26:42   
uska1
pozdravljena~
moj 18 mesečni sin je imel 6 dni 40vročine ker doktor je reku da več kot teden dni vročine ne sme imet.mi smo je zbijali z lekadolom sirupom mu je najbolje pomagu pa ohladitev z mlačno vodo.ušesa se pa vnamejo od virusa in učke.traja pa vse skupi cca 14 dni.

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Visoka vročina že 6 dan!
6.2.2009 17:38:49   
travica
ojoj, ubožček
ste dali pregledat kri?
pri naši je pokazala hudo bakterijsko okužbo, ko je imela tako visoko vročino
vročino smo zbijali s svečkami, bakterije pa odpravili z antibiotikom

(odgovor članu uska1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Visoka vročina že 6 dan!
6.2.2009 18:01:47   
uska1
ja kri smo dali ampak je blo vse ok.pr našemu svečke niso držale niti 2uri lekadol je pomagav minimalno 3,5-4 ure 6dni.je pa res da je imev prvi teden drisko,potem en tedn vročine potrm pa ušesa in oči s ponedelkom naj bi šev v vrtec po treh tednih

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Visoka vročina že 6 dan!
6.2.2009 18:12:42   
eva1
Ja pa so mu vzeli kri? Kakšni so izvidi? Drugače pa AB prime v 24 urah!

(odgovor članu uska1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Visoka vročina že 6 dan!
6.2.2009 18:17:03   
uska1
na izvidih je kazalo dobro,antibiotikov mi niso dali,samo kaplice za oči(bivaacin)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Visoka vročina že 6 dan!
6.2.2009 19:22:33   
staši
Jaz na tvojem mestu bi ga peljala nazaj ker kot si napisala ti očitno pri taki vročini premalo pije in otroci kar hitro zdihidrirajo .Moj npr.je tudi nagnjen k visokim vročinam samo pije kot žolna in ni me strah ,hči pa še tako nič ne pije ko pa ima vročino pa nastane prave vojna ker noče pit -posledica je bila enkrat na infuziji.Zato bi ga jaz kar peljala pa če mu svečke ne pomagajo daj mu za zbit vročino še kaj zraven.,pa kopel mu naredi ali pa mu vsaj namakaj nogice v mlačni vodi.

(odgovor članu uska1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?