|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Osebni zdravnik - LJ
5.1.2009 21:32:40   
malania
Pozdravljene-i!

Sem v situaciji, ko moram zamenjati osebnega zdravnika. Sem v Lj. (Bežigrad) in ker nikogar ne poznam, bi prosila za priporočila, h kateremu zdravniku naj grem (lahko tudi za študente).

Najlepša hvala!

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Osebni zdravnik - LJ
6.1.2009 8:49:12   
petra a
jaz hodim za bežigrad-dr.Slana je moja zdravnica, je sicer v šolskem dispanzerju, pa pravi da še vedno lahko hodim k njej in je res vredu...drugače je za odrasle baje zlo fajn zdravnica dr. Muffi-jeva

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Osebni zdravnik - LJ
7.1.2009 22:08:36   
taška30
Jaz hodim k dr. Lili Ločniškar v zdr. zavod Revita. Je pa to sredi Bežigrada na Peričevi. Privat s koncesijo. Meni so super. Naročajo na uro, tako da NIKOLI ne čakam, imajo svoj laboratorij za osnovne preiskave, pa še njen mož in še en dr. delajo skupaj, tako da vedno prideš do zdravnika, ker se menjajo.
Ne vem pa če imajo še kaj prostih mest na koncesijo.
Jaz jih res priporočam.user posted image

Tel.št. 2340-222

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Osebni zdravnik - LJ
8.1.2009 6:30:45   
lotoska
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Jaz hodim k dr. Lili Ločniškar v zdr. zavod Revita. Je pa to sredi Bežigrada na Peričevi. Privat s koncesijo. Meni so super. Naročajo na uro, tako da NIKOLI ne čakam, imajo svoj laboratorij za osnovne preiskave, pa še njen mož in še en dr. delajo skupaj, tako da vedno prideš do zdravnika, ker se menjajo.
Ne vem pa če imajo še kaj prostih mest na koncesijo.
Jaz jih res priporočam.user posted image

Tel.št. 2340-222


Se podpišem.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Osebni zdravnik - LJ
12.3.2009 10:54:19   
Yes
žal zelo odsvetujem

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Osebni zdravnik - LJ
12.3.2009 12:11:05   
lotoska
Razlog?

(odgovor članu Yes)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Osebni zdravnik - LJ
13.3.2009 10:04:54   
*maja83*
Ola!

Tudi jaz hodim za bežigrad-šolski dispanzer- dr. Irena Kržišnik. Sem prej živela tam blizu, sedaj sem v Domžalah in je ne zamenjam. Poznam pa jih tudi nekaj, ki so pri dr. Slani in do sedaj še nisem slišala da bi kdo rekel da je ok, seveda so pa izkušnje različne.

Lp

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?