|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aparat zs peko kruha
18.3.2009 11:54:28   
sonce21
Odločam se  za nakup aparata za peko kruha. Zato Vas prosim za Vaša mnenja, se pravi plusi in minusi uporabe aparata.
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aparat zs peko kruha
18.3.2009 18:19:40   
ajataja
sami ++++++,jaz  minusov nimam

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aparat zs peko kruha
18.3.2009 19:16:23   
*Anna*
definitivno sami ++++++

na izbiro imaš dva modela "visoki model" in "podolgovati model za kruh" sama imam podolgovatega in sem totalno zadovoljna! ima ga tudi mami, sicer že drugega, se je prvi pokvaril po kakšnih petih letih non-stop uporabe!
priporočam ti podolgovatega, sej pride kruh kot kruh iz modela, podolgovat, pri visokem je kruh bolj kvadraten in visok user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aparat zs peko kruha
19.3.2009 8:58:14   
majate
Ful dobr. Jaz poleg peke kruha delam še razne vrste testa. Imam ga več kot tri leta, prejšnji mesec sem kupila novo posodo. Je pa na dve metli. Zadovoljna sem kouser posted image . user posted image

(odgovor članu *Anna*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aparat zs peko kruha
19.3.2009 10:37:23   
Korina1
Dobro leto nazaj sem kupila rabljenega, probali smo z navadno moko pa s pripravljeno mešanico iz Lidla in nazadnje ko sem ga pekla mi ni dobro zgnetil. Pa tudi mal smo se naveličali tega kruha ker smo ga jedli vsak dan. Ne vem no ampak meni ni po mojem okusu. Sem ga pa hotela uporabljat za mešanje in vzhajanje testa, naprimer za burek, štrudl, potico pa nisem nikjer dobila nobenega recepta. Zdej mi že nekaj časa stoji in bo treba preverit če sploh še dela. Če ne bo romal v smeti da mi ne bo v napoto. 

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aparat zs peko kruha
19.3.2009 14:52:07   
karin412
Jaz tudi nisem zadovoljna in bi prosila za kakšen recept, da bi kruh enkrat ratal, kot je treba. Če ni bil iz 100% bele moke, se je vedno sesedel, potem se je včasih preveč napihnih in sem dajala po polovico kvasa... s semeni se je tudi sesedel... imam pa model z visoko posodo, kvadratno, Mulinex.

Provala sem tudi te mešanice iz Lidla in podobno, pa ni preveč dober kruh, oz. okus.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aparat zs peko kruha
20.3.2009 17:38:09   
mala zirafa
Baje je najbojša moka farina za peko takega kruha.Tako mi je rekla kolegica.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aparat zs peko kruha
22.3.2009 23:43:19   
ronja
+ imaš vsak dan svež kruh, tudi ob 5:30, če je treba
+ poceni
+ veš, kaj daš not, ni not barvil in kup vzhajalcev
+ če imaš alergika doma, veš, da ni not nič, česar ne sme (v kupljenih je skoraj vedno mleko v prahu)

- če aparat sam konča tudi peko kruha, bo kruh vedno blesave kvadratne oblike, ki se je hitro nažreš -> problem rešiš tako, da mu rečeš, naj naredi samo testo, pa ga sama oblikuješ po svoje in spečeš v pečici.
- če hočeš semena posuta po kruhu, ne pa vmešana v testo, moraš bit zraven, takrat ko aparat konča mesenje (če mesi ponoči, je to precej nepraktično;)

Vsekakor se splača.

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aparat zs peko kruha
22.3.2009 23:44:10   
ronja
karin, preveč kvasa ali pa preveč tekočine daš.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aparat zs peko kruha
23.3.2009 11:20:18   
cukr07
Jaz ga tudi že uporabljam dve leti in moram rečt, da ga ne dam več od hiše. Kruh je odličen. Uporabjam pa ponavadi domačo pšenično moko v kombinaciji z raznimi že pripravljenimi mešanicami (ponavadi iz Lidla), ali pa dodam beli moki malo pšenične, ržene.... Tisto kar imam pač takrat doma.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aparat zs peko kruha
24.3.2009 13:21:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Jaz tudi nisem zadovoljna in bi prosila za kakšen recept, da bi kruh enkrat ratal, kot je treba. Če ni bil iz 100% bele moke, se je vedno sesedel, potem se je včasih preveč napihnih in sem dajala po polovico kvasa... s semeni se je tudi sesedel... imam pa model z visoko posodo, kvadratno, Mulinex.

Provala sem tudi te mešanice iz Lidla in podobno, pa ni preveč dober kruh, oz. okus.

350 ml vode + pol kile moke (recimo 300 g črne + 200 g bele ali vso črno ali vso belo ali drugo primerno mešanico mok) + 1 vrečka suhega kvasa + pol male merice sladkorja + 1 mala merica soli + žlička masla. Iz tega moj kruhomat (Bomann) vsakič speče odličen, visok, mehak, nič zbit kruhek user posted image

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: aparat zs peko kruha
25.3.2009 13:12:45   
karin412
Špelin@ ali katera druga naj mi še pove, v kakšnem zaporedju naj dam sestavine (menda je kvas zadnji?) in še na kateri program naj dam (koliko časa naj se pripravlja in peče). Programe, ki sem jih uporabila: normal, weiss, volkorn.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: aparat zs peko kruha
25.3.2009 13:19:57   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: karin412
Špelin@ ali katera druga naj mi še pove, v kakšnem zaporedju naj dam sestavine (menda je kvas zadnji?) in še na kateri program naj dam (koliko časa naj se pripravlja in peče). Programe, ki sem jih uporabila: normal, weiss, volkorn.

Jaz dam najprej vodo, vanjo dam maslo, potem dodam moko in naredim na vrhu jamico, da vsujem kvas na suho, potem dam še sol in sladkor. Uporabljam hitri program, ki traja pri mojem kruhomatu 1 uro in 58 minut.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: aparat zs peko kruha
26.3.2009 12:14:48   
majate
Jaz dam sladkor in sol v vodo, ostalo tako kot špelin@. Uprabljam sveži vas, za eno peko dam tretjino kocke. Namesto masla dam žlico olja.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?