|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ginekolog
1.3.2009 16:42:53   
* Mateja *
Čau!
Zanima me, če je kje  v Novi Gorici, Šempetru al pa Postojni še kakšen ginekolog, ki vpisuje nove pacinete! Ne dobim namreč nobenega, ki bi vpisoval v gorici, v postojno bom klicala jutri?

Kam hodite primorke, mi lahko koga svetujete!!

Hvala!




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ginekolog
2.3.2009 8:40:23   
staši
V Postojno dr. Merlo,samo dvomim da sprejema nove ti dam tel.probej 057202370
.če ne je dr.Mahnič Danica ta je tudi dobra tel.nimam ti pa dam od zdravstveni dom Postojna info.05 726 5401.srečno

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ginekolog
2.3.2009 20:54:28   
* Mateja *
Ja za Merlota vem, da je ok. Je imel mojo nono čez!
Kaj pa jordanova? Ta je še vpisovala?
Ma groza na celem območjuod gorice do postojne ne upisujejo! Kam naj grem??!!

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ginekolog
3.3.2009 8:00:08   
staši
Sej res Jordanova je fanj fuul je imela mene čez za tamalo ko sem bila po roku v porodnišnici (to je bilo 10 let od tega )potem vem da je dala odpoved ,pa sem čula da je prišla nazaj zdej pa ne vem kje naj bi delala ,pokliči pa vprašej .
No pa če se ne motim je tudi zelo dober pa mlad G Mugoša sam ne vem imena ,potem so še tisti stari mački tipo Tašev pa še ena ginekologinja tudi ne vem kako ji je ime no in pri nas v Sežani je Mugoša (oče od tistega v Postojni )samo je grave ,vsaj tako pravijo.  ,

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ginekolog
5.3.2009 21:18:19   
* Mateja *
ma jaz nebi šla  k moškemu!! Teaga si ne predstavljam! Že k ženski grem težko. PO meni bo šaril pa samo moj mož.user posted image

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ginekolog
7.3.2009 7:28:13   
staši
Ej verjameš da sem bila jaz istega mnenja ,pa sem potem prišla do zaključka da to ni sploh res.
Jordanova je dobra G ampak nič nežnosti nima v sebi ,ko sem bila pri moškem je pa bilo čisto nekaj drugega ,vse delajo z občutkom.
To je moje mnenje!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ginekolog
7.3.2009 8:24:48   
svita
Res ti priporočam dr.Likarja ki dela v Postojni, sam mislim, da je pri njemu čakalna doba 3 mesece.Pokliči v ponedeljek zjutraj na tel:05 7000 722.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ginekolog
16.3.2009 11:23:50   
marantz
Mateja, a si koga dobila. A v Gorici prav noben ne vpisuje. Niti Rijavec Mohorko????

(odgovor članu svita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ginekolog
17.3.2009 22:24:06   
* Mateja *
V Gorici ne vpisujejo več, razen en moški, ki si nisem zapomnila imena. K Jordanovi bo šla zdej moja kolegica prvič in slišala same dobre kritike.
Ma k moškemu res nebi šla, nik nak, sej moja zdejšnja je tud obupna, ampak je vsaj šjora! Ma da bi me moški tikal tam doli, ma ne, še bolj nagravžno kot pri ženski! Ma sem čudna, a??!!

Poklicati moram še v Postojno, da vprašam! Kaj pa Šempeter?

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ginekolog
18.3.2009 19:38:25   
staši
EJ STE RES ČUDNE ŽENSKE ,KAJ KO STE BILE NA PORODNI POSTELJI STE TUDI ZBIRALE KDO BO PORODNIČAR ???
Jaz osebno še enkrat povdarim da sem bila pri ženski gin. in moškemu sam so ženske zelo nevem nobene nežnosti ni ,grobe so ,moški če ne drugo delajo to z občutkom ,občutkom....malo heca ma je res...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ginekolog
21.3.2009 0:49:44   
* Mateja *
ja smo čudne! Pr porodu je bil tud moški zreven, pa je bil tok grob, da je bila groza. ma meni bi bilo še bolj nerodno, to je point.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ginekolog
21.3.2009 18:28:41   
staši
POL maš pa smolo ,sorry!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?