|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   50 zadnjih debat
6.4.2009 20:00:15   
benika
Poleg tega, da je vse skupaj katastrofalno nepregledno, tudi ni mogoče izklopiti čvekalnih tem (kamor mimogrede spada še kar nekaj tem, ki ste jih iz čvekalnih forumov izključili). Sej se bo to tud počasi uredilo, a ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 50 zadnjih debat
6.4.2009 22:29:53   
2.2.
meni pa ne kaže šumnikov? kar eni heroglifi

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 50 zadnjih debat
6.4.2009 22:32:18   
Jerneja_
Benika se bomo potrudili. Kateri "čvekalni" so najbolj moteči?

2.2. pobrišite piškotke morda bo pomagalo in bodo šumniki vidni.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 50 zadnjih debat
6.4.2009 22:41:49   
Anonimen
Prej ni bilo tem iz podforumov 'čvekanje v pričakovanju' in 'starši čvekamo' ali nekaj takega in je bilo vse skupaj precej bolj pregledno.

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 50 zadnjih debat
6.4.2009 22:44:04   
benika
Pa ne samo to, prej si vsaj videl, kdo odgovarja na kateri post, sedaj je pa objavljen le avtor posta.

Ne vem, sej je super, da se portal prenavlja in večina stvari je res dobrodošlih, ampak pri določenih pa znate krepko brcnit v temo in čisto enostavno stvar zakomplicirat do konca.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 50 zadnjih debat
6.4.2009 23:05:57   
Anonimen
Ja in ko klikneš na naslov debate, te vrže na čisto prvo objavo in je potrebno vedno skrolat do zadnje objave ... to mi ni všeč ... je bilo prej bolje!

Aja, pa če že prenavljate, bi bila zrelo vesela funkcije 'Poglej vse objave od zadnje prijave na RR'. To funkcijo večina drugih forumov ima in je zelo praktična!!! Jo na tem forumu pogrešam že od vsega začetka.

< Sporočilo je popravil Otika -- 6.4.2009 23:06:58 >

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 8:36:19   
2.2.
2.2. pobrišite piškotke morda bo pomagalo in bodo šumniki vidni


kakšne piškotke? kako se to naredi?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 8:40:43   
benika
A uporabljaš IE al Mozillo?

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 9:41:08   
Anonimen
Mozillo

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 20:04:35   
BAMBINA_
Če govorimo o zadnjih 50 sporočilih, se globoko strinjam z beniko. Zelo moteče je, da se sporočil v okviru (vseh!) čvekalnih forumov ne da izklopiti, kot prej. Pa vse skupaj je strašno nepregledno. Očitno je, da kdor je tole dizajniral, ni uporabnik tega foruma. Prej je bilo 100x boljši sistem; npr. mene v prvi vrsti zanima, na katere teme je bilo zadnjih 50 sporočil (kar je bilo prej super urejeno, da si takoj videl, katera tema je trenutno najbolj aktualna), zdaj pa so na 1. mestu avtorji sporočil; pa saj user posted image ne gre za zadnjih 50 uporabnikov, ki so napisali sporočila. Prav tako je bil prej viden avtor teme, česar zdaj ni.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
7.4.2009 20:07:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 20:16:20   
BAMBINA_
Se popravljam... šele zdaj sem videla, da ko ob strani kliknem "zadnjih 50 sporočil", pirdem na zadnje debate user posted image in potem moram tu še enkrat kliknat na "zadnjih 50 sporočil", da pridem do stare maske. No, ja, če bi želela priti do zadnjih debat bi že takoj kliknila nanje, se vam ne zdiuser posted image , tako, da tale bližnjica na desni strani ne služi več svojemu namenu, če moraš 100x klikniti, da prideš tja, kamor želiš...

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 20:17:03   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Brez veze je zdaj, res. Sploh se mi ne da srfat.user posted image  Nepregledno do konca.user posted image


Se podpišem.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
7.4.2009 20:18:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 21:35:31   
benika
Zadnje nove debateuser posted image ....
Zadnje spremenjene debate (aka Zadnjih 50 sporočil)user posted image ...

Sej se hecate, a ne?user posted image Ker če se ne, potem vam resno predlagam, da snovalcem spletne strani mal honorar znižate. V kolikor vam, naj bi se vi trudili, da postane forum prijaznejši uporabnikom, ne pa da zakomplicirate še tisto, na kar večina uporabnikov sploh ne pomislim.

Katastrofauser posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 21:37:09   
Anonimen
Ma kr neki je tole, nobene funkcionalnosti.

Je pa res, da lepse zgleda user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 21:45:44   
Anonimen
še sreča, da Favorites dela še na stari link user posted image  ker je res krneki user posted image  kot da me zanimajo kateri uporabniki pišejo svoje nebuloze. mene v prvi vrsti zanima tematika. ki pa je zdaj skrita za vsemi avatarji in reklamami user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 21:45:55   
Jaka RR
Še vedno je na voljo tudi stari link. Če vam nova verzija ne sede, lahko še vedno mirno uporabljate staro.

Btw: v razmislek. Verjetno ne delamo sprememb, ker sami ne bi imeli kaj bolj pametnega početi, ampak zato, ker se odzivamo na predloge uporabnikov. ;) Problem pri zadnjih 50 sporočilih je bil, da je bilo manj pregledno, katere teme so bile nazadnje spremenjene (če je bilo zadnjih 50 sprememb v isti debati, drugih debat v katerih so bile zadnje spremembe, sploh nisi videl). Se strinjam, da je šlo zadnjih 50 spremenjenih debat prehitro ven - ni bilo tako narejeno, kot je bilo načrtovano. To je samo prva verzija, ki jo bomo zagotovo še izboljševali.

Po novem bodo na voljo 3 opcije:
- nove debate
- spremenjene debate
- nova sporočila (ta se bo od spremenjenih debat razlikoval po tem, da bo prikazoval samo zadnja sporočila v posamezni spremenjeni debati, ne pa vseh sporočil).

Prepričan sem, da vam bo ta novost prišla še kako prav. Kot rečeno, je šla ven nekoliko prehitro. Hitimo, da bi čim hitreje dostavili nove verzije. Včasih prehitevamo sami sebe. Sem prepričan, da bo že jutri bistveno boljša verzija ;-).

Lep pozdrav in prijetno uporabo portala še naprej,
Jaka


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 22:15:39   
2.2.
2.2. pobrišite piškotke morda bo pomagalo in bodo šumniki vidni


kakšne piškotke? kako se to naredi?user posted image


no še zdaj nevem. če kliknem na zadnjih 50 debat mi ne delajo šumniki......kaj moram naredit

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 22:16:13   
Jerneja_
Na ZS sem vam poslala navodila.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 22:16:35   
benika
Pa sej sem te spraševala kateri brskalnik uporabljašuser posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 22:24:54   
2.2.
uporabljam googla na mozili mi pa dela?. samo skoz mi je delalo normalno samo zdaj kakšen teden mi pa ne delajo šumniki na samo zadnjih 50 debat ostalo  delujeuser posted image

ma saj nima vezeuser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 50 zadnjih debat
7.4.2009 22:27:06   
Jerneja_
Ali ste pobrisali piškotke?

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 50 zadnjih debat
8.4.2009 6:53:36   
2.2.
mi ven izpiše da se moram najprej prijaviti, a prijavljena sem nato me pa kar avtomatsko odjavi in sem ponovno poskušala in isto.....ne vem več kaj naj naredim. zdaj mi ne delajo niti na temi spremenjene debateuser posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 50 zadnjih debat
8.4.2009 8:22:26   
benika
PIŠKOTKE POBRIŠI (ja, derem se)!


V Mozilli greš na Orodja/Možnosti/Zasebnost/Pokaži piškotke/Zbriši vse piškote.

Potem zapri internet, se ponovno prijavi na RR in bi moralo delat.


< Sporočilo je popravil benika -- 8.4.2009 8:24:47 >

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?