|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prica
27.3.2009 12:35:28   
Anonimen
Oj
Kaj ponavadi placajo-kupijo price,se posebej,ko gre za ozje clane?Razen obleke zase sevedauser posted image ,
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prica
27.3.2009 13:04:17   
Luni
Hja, odvisno od kje si, ker so različni običaji.... Pri nas je nekako tako: priči plačata "šrango" ter slike - tiste uradne od fotografa in sta seveda desni roki ženina in neveste

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prica
27.3.2009 13:17:21   
Anonimen
Ravn sranga mi ni vsec,upam da je ne bo,ker se mi zdi to totalka mim.Raje dam denar zeninu in nevesti.
Kako pa je s prstani?

(odgovor članu Luni)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prica
27.3.2009 13:35:11   
memole
Ja nekatere priče plačajo prstane!
Tako bo pri nama, prstane nama bosta priči plačali, ker tako želita!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prica
27.3.2009 13:51:18   
Anonimen
- pri nas je tudi šranga - sam je ponavadi blo tam cca 150-200€, sam jo plača ženin, ker kljub vsemu on odkupi ženo, ne pa priča

- prstane si kupijo sami

- priča plača šampanjec na civilni poroki, pa pri župniku, če je cerkvena poroka + darilo mladoporočencema - ja in se popolnoma strinjam, bolš je dat ženinu in nevesti denar - vendar je pri šrangi tko, da šrangarji kupijo za pol denarja darilo - sam eni res pretiravajo s tem - ker kljub vsemu dat ful denarja za šrango - mah kaj pa vem, eni so pač požrešni šrangarji


< Sporočilo je popravil nya -- 27.3.2009 13:53:09 >

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prica
27.3.2009 14:01:01   
Anonimen
Nya,hvala.Da zenin placa,se mi zdi bolj logicno...saj meni je popolnoma vseeno ce nevesta kar pri njih ostaneuser posted image .
Tudi ce kupijo za pol denarja darilo,mi nima to nobene veze...
Za cerkev,pa niti ne vem kako sploh poteka.Jah,bom prvic in res ne vemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prica
27.3.2009 14:04:34   
Anonimen
Po moje je najbolš, da se s sestro pomenite, kako in kaj - pa mogoč še njegova priča - pa dorečete, kdo bo kaj plačal - ker to se mi zdi še zmer najboljše - ne glede na običaje - ki so v vsaki vasi drgačni -itakuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prica
27.3.2009 14:25:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

Po moje je najbolš, da se s sestro pomenite, kako in kaj - pa mogoč še njegova priča - pa dorečete, kdo bo kaj plačal - ker to se mi zdi še zmer najboljše - ne glede na običaje - ki so v vsaki vasi drgačni -itakuser posted image


Seveda se bomo zmenili.Samo me je zanimalo,kaksni so drugje obicajiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prica
27.3.2009 18:07:50   
Najaa
Nama je moja priča kupila prstane. Ko se je ona poročila in sem bila priča, sva jih pa midva njima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prica
27.3.2009 23:09:20   
dejzi
Pri najini poroki so priče častile rožice - "pušlce za na prsi", tudi dekliščino in fantovščino, ognjemet, pa še darilo sta dala in malo programa naredila. Je pa res, da smo najboljši prijtelji in boma mi2 verjetno enako naredila, ko bo njun čas.

Šrange pa nismo meli (to je meni brezveze, sploh pri naših sosedih, ker se ne razumemo)...


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prica
28.3.2009 16:21:00   
Lenck
najine priče bodo prišle na poroko in bodo ob nama. to je vse, kar želiva in pričakujeva od njiju. 

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prica
28.3.2009 20:57:31   
mayci
Midva sva tudi tako naredila, kot je Lenck napisala. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prica
30.3.2009 8:03:19   
Anonimen
Kot kaze,ni nekega pravila,vse po dogovoru.

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prica
30.3.2009 14:37:27   
Čebel@
midva nisva hotela da karkoli kupujeta....sta nama pa dali priči denar kar nama je precej bolj prišel prav.....ponavadi plačajo tudi kosilo če grejo med civilno in crkveno se slikat.....mi smo si vzeli 4 ure časa za slikanje,nismo šli na kosilo ampak na sadno kupo-slikali smo se pa v alboretumu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prica
30.3.2009 15:09:54   
Anja24
Moja priča nama je plačala torto, zraven čestitke pa sva dobila še darilni bom za 200€. Pa zame je zrihtal avto s šoferjem. In ves čas nama je bil v veliko pomoč. Res se je potrudil.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prica
31.3.2009 9:23:48   
kimsy
jst bom priča bratu in sm mu povedala, da šrange ne plačam, ker mi je to metanje dnarja vstran.
Zrihtala jima bom  avto s šoferjem, plačala šampanjec v gradu in dala nekaj denarja. Hotela pa sem jima plačati v  termah olimia vikend paket razvajanja v dvoje, sam bosta dobila user posted image , pa ne bo nč! user posted image

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prica
2.4.2009 10:44:18   
Virtualna
Hej, kleopatra...kdaj in komu bos pa ti prica user posted image

Jaz bom porocna prica svoji sestrici 2. maja ... tak, da se tudi mi "pocasi" ze pripravljamo....user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prica
2.4.2009 10:46:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Hej, kleopatra...kdaj in komu bos pa ti prica user posted image letos,sestri

Jaz bom porocna prica svoji sestrici 2. maja ... tak, da se tudi mi "pocasi" ze pripravljamo....user posted image fino,potem gres v slo??

(odgovor članu Virtualna)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prica
2.4.2009 12:04:52   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Hej, kleopatra...kdaj in komu bos pa ti prica user posted image letos,sestri

Jaz bom porocna prica svoji sestrici 2. maja ... tak, da se tudi mi "pocasi" ze pripravljamo....user posted image fino,potem gres v slo??



A ti tud sestri user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja, sem bila ze februarja v Ljubljani, no zdaj cez natancno mesec, bom ponovno tam user posted image
Medve imave ze vse zmenjeno, kaj je "moja naloga" ...tak, da se niti ne obremenjujem toliko glede tega...kot sama pravis; vse je stvar dogovora med vama...
Mene bolj skrbi in mi "sive dela" moja vecerna obleka user posted image ...sem si prek Otta narocila eno, pa se bojim da nisem cifro sfalila user posted image ... sej ves te konfekcijske cifre...po moje ni cist glih al si narocis hlace al pa obleko z isto konf.st. user posted image

A ti si obleko ze nabavla ?

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prica
2.4.2009 13:32:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Hej, kleopatra...kdaj in komu bos pa ti prica user posted image letos,sestri

Jaz bom porocna prica svoji sestrici 2. maja ... tak, da se tudi mi "pocasi" ze pripravljamo....user posted image fino,potem gres v slo??



A ti tud sestri user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja, sem bila ze februarja v Ljubljani, no zdaj cez natancno mesec, bom ponovno tam user posted image
Medve imave ze vse zmenjeno, kaj je "moja naloga" ...tak, da se niti ne obremenjujem toliko glede tega...kot sama pravis; vse je stvar dogovora med vama...
Mene bolj skrbi in mi "sive dela" moja vecerna obleka user posted image ...sem si prek Otta narocila eno, pa se bojim da nisem cifro sfalila user posted image ... sej ves te konfekcijske cifre...po moje ni cist glih al si narocis hlace al pa obleko z isto konf.st. user posted image

A ti si obleko ze nabavla ?


Midve se nisva nic zmenjeni,ker sem ravn zvedla.
Sem bla prav tako v Slo.samo prejsnji mesec.
Obleke se nimam,bo junija poroka,do takrat bodo kile,bog ve kaksneuser posted image user posted image .
Bom imela sigurno oblekco,tako,najbolj mini,da nevesto zasencimuser posted image user posted image user posted image ...no,oblekca bo,normalne dolzine,kaksna s cvetlicnim vzorcem.
Bomo vidli,se ze veselimuser posted image .

(odgovor članu Virtualna)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prica
2.4.2009 13:33:38   
Anonimen
Virtualna,ne se prevec rezatuser posted image user posted image user posted image user posted image ,ker moj pogled ubijauser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prica
2.4.2009 14:22:48   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Virtualna,ne se prevec rezatuser posted image user posted image user posted image user posted image ,ker moj pogled ubijauser posted image user posted image .


Ne mozes mi nista, ne mozes mi nista user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?