|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje shranjujete lake za nohte?
2.4.2009 8:30:30   
nicimoja
Sem slišala za varjanto v hladilniku, pa ne vem zdej točno zakaj, al da so bolj obstojni al da se lepše namaže?

Lp/nicimoja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje shranjujete lake za nohte?
2.4.2009 9:10:23   
smigli
Včasih sem jih imela "na hladnem" user posted image , pa niso bili nič bolši...........

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje shranjujete lake za nohte?
2.4.2009 9:16:07   
lelaval
jih imam v eni omarci v kopalnici. V hladilniku ni bilo nič drugače

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje shranjujete lake za nohte?
2.4.2009 10:58:49   
Sanikaa
jaz ih imam v hladilniku že leta in leta. Nikoli mi se neposušijo in trajajo dokler ih ne porabim (nekatere imam več kot 5 let), Sicer kupujem tudi poceni kot ta drage.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje shranjujete lake za nohte?
2.4.2009 11:58:10   
moci
sem jih imela v hladilniku in se res niso posušili. zdaj so izseljeni, zaradi prostora. 

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje shranjujete lake za nohte?
6.4.2009 12:50:58   
M1987
Ha, ha user posted image  Kaj vam pravi partner na to, da imate lake v hladilniku? Po moje bi ga kap, pa taščo tudi, ko ga bi odprla in zagledala mojo kolekcijo lakov user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje shranjujete lake za nohte?
7.4.2009 18:36:21   
Klemy82
Jst jih mam v enem predalu v pisalni mizi user posted image pa so čist kul

_____________________________

Jst.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje shranjujete lake za nohte?
8.4.2009 19:04:17   
LoCa
če ne pa kupiš tekočino za redčit lak za nohte od artdeco. deluje.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?