|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krstni botri
10.5.2009 9:54:24   
štorkljica
Mene pa zanima, ker imamo že eno starejšo hčerko, ki ima svoje krstne botre ali more imeti naša druga hčerka iste krstne botre? Kakšne so navade? Ker jaz bi namreč za najino drugo hčero zbrala druge botre, ampak nevem če bo moj za....mislim, da bo želel imeti iste, ker sta z botrom dobra prijatelja, meni pa oni niso preveč pri srcu.
Torej, kako je kaj s tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krstni botri
10.5.2009 9:57:17   
Ploha
pri nas so pri vsakem otroku drugi botri,...izberi kogar želiš user posted image

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krstni botri
10.5.2009 9:59:18   
Ploha
sploh nism do konca prebrala, u glavnm, ja so drugi botri in kokr se z drugimi pogovarjam imajo vedno druge botre, midva sva tud vzela njegovega dobrega kolega, pa jst svojo prjatlco, ko bo če bo naslednji otrok šel h krstu bova pa druge izbrala,...tud prvič slišim, da bi se iste zbiral. 

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krstni botri
10.5.2009 10:21:02   
bskrle
Mi smo imeli doma vsi 3 iste botre,tudi 2 moji hčerki imata skupno botro.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krstni botri
10.5.2009 12:10:17   
Isabellabina
Jaz imam pet otrok in vsak ima drugega botra oz.dva!Nisem še slišala ,da bi vsi otroci imeli istega botra!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krstni botri
10.5.2009 12:12:35   
tailor
jaz pa sem pri obeh vzela tasta in taščo

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krstni botri
10.5.2009 13:02:37   
urška
obvezno ni, da imajo vsi otroci istega botra. lahko pa, če želiš.

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krstni botri
10.5.2009 19:57:13   
katra55
Mi imamo vsi istega botra in botro. Ni pa to nujno.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krstni botri
10.5.2009 21:19:17   
štorkljica
Uf hvalabogu, torej mi ni treba istih zbrat. Ker jaz bi zbrala druge za drugo hčero, moj pa bi kar iste obdržal, ker se kao noče zameriti. Ampak torej kolikor razumem to ni pravilo, da bi bili vedno isti botri, tako, da nimajo kaj zameriti!
Hvala punceuser posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krstni botri
10.5.2009 21:21:41   
zmajaz
Pravila ni - to je čisto vajina izbira. Pri nas recimo, je bolj navada, da imajo otroci večinoma različne botre.

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krstni botri
10.5.2009 22:38:45   
krtek 1
pri nas je enemu boter po moji strani,drugemu pa po njegovi.ni zamer pa še luštno je ko nas je na praznik več skupaj.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krstni botri
11.5.2009 8:49:48   
petruska
Da so zbirali iste botre je bilo včasih bolj pomembno, ker so starši s tem povedali koga želijo, da vzgaja njihove otroke v primeru njihove smrti. Saj je bila včasih (pred letom 1945) smrtnost zaradi bolezni in različnih drugih vplivov (težke delovne razmere) smrtnost stršev ali vsaj enega od niju dokaj velika. Tako so se botri vključili v delno ali popolno vzgojo in skrb za otroke.
V novih časih pa se botre izbere po prosti presoji. Vsekakor pa če ga že dajate krstiti pomeni, da bi mu naj bi boter verski vzgled. V kolikor ga krstite samo za to, da bo krščen, pač izberete kogarkoli.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krstni botri
12.5.2009 22:12:53   
botrca
Pri mojih dveh nečakih sem jaz botrca, moja sestra je pa najinemu sinu botrca.
Moja mama je eni svoji nečakinji botrca, drugi pa ne.
Lahko menjaš če želiš, tvoja odločitev.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?