|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Praznovanje 30 rojstnega dne
19.5.2005 9:03:36   
Meggi

Kaj ste sih že prestople, a ? Kaj pogrešate? Al pa nas to v kratkem še čaka?

No prva bo moja kolegica zdaj kr kmal. Seveda se spodobi da le to primerno ubeležimo- so le mladostna leta,........

Seveda rabim sedaj ideje. Kaj ji prištimat za dobr žur? No, ona je zaenkrat "uradno" samska, seveda bo še brez otrok,........ in si lahko kaj bolj konkretnega prvošmu.

Ideje na plan. Kako sta ga ve ubeležile, kaj bi si rade za to privoščile, kakšne so sanje - seveda so lahko bolj "nore".
Uživajte v domošljiji,........
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Praznovanje 30 rojstnega dne
19.5.2005 9:09:52   
ksenija.
Mene pa to še čaka avgusta. Mislima pa s fantom skupaj narediti en piknik, ki bo na vikendu v halozah. Tudi fant bo letos 30.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Praznovanje 30 rojstnega dne
19.5.2005 9:14:11   
viv_
Jaz sem tudi imela kar piknik doma na vrtu (ker imamo ogromen vrt). Moja najboljša prijateljica je pa najela piknik plac, pa bratranc ji je za darilo podaru en bend da so špilal (k so njegovi kolegi) tko da je blo prou super!

Piknik je zakon! :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Praznovanje 30 rojstnega dne
19.5.2005 9:23:30   
Pajaca
Ja viv če nimaš ogromnega trebuha, pol je vse super. Tko da jaz sem bla kar lepo doma, pa sem sedela v svojem kotu, prjatli so pa hodil na obiske..... no ja s tem da je mel moj točno na 30rd skor 40 vročine.... jupi, si bom za vedno zapomnla 30tko.

Drgač bi pa najbrž tud jaz nardila kakšen piknik... oz bolj kakšno veliko kočo pa rd.... pa mogoče tak tematski žur, da bi mogl prit vsi oblečeni, npr v stilu 60tih al pa disko party al pa kakšna podobna zadeva.... tko fajn izpade vse skupi.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Praznovanje 30 rojstnega dne
19.5.2005 9:23:50   
Anonimen
Se sploh ne sponm, če kej drugač kot vsazga druzga :zmeden2: Piknik vem, da smo imel, ker je ravno poleti, kdor je hotu je pršu, drgač pa nič posebnega :ups:

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
19.5.2005 9:52:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Praznovanje 30 rojstnega dne
19.5.2005 11:05:54   
neja
Jaz sem to prestala lani septembra. Naročila sem hrano iz kitajske restavracije za domov, tako da smo dobro jedli, seveda tudi pili in nasploh je bilo vse ok. LP

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Praznovanje 30 rojstnega dne
19.5.2005 11:10:37   
TaRe*
Jaz tudi lani septembra....
Je blo zlo lepo,romantično,....:)-:)-
Sem imela glih krizo z mlekom,tko da sem cel dan preležala z tamalo na jošku...moj je pa goste pedenal...:)-:)-:)-

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Praznovanje 30 rojstnega dne
19.5.2005 11:24:38   
Pupica
Za 30 let pa hočem okol potovanje sveta:bravo::bravo::bravo:
Moj že špara:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
No ima pa še nekaj let časa, da našpara:)-:)-:)-:)-:)-da se naute pol spraševala od kod nam dnar...špara, špara;):)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Praznovanje 30 rojstnega dne
19.5.2005 12:55:12   
Anonimen
Le glej, da bo za povratno našparou :)-

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
19.5.2005 12:55:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Praznovanje 30 rojstnega dne
19.5.2005 14:23:37   
Pupica
al bina , raj nej merka da bo za dve našparov, da nam šla sama:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Praznovanje 30 rojstnega dne
19.5.2005 16:54:51   
Meggi
odvisn kak namen ima. Če ne boš pridna dobiš kar za eno stran :)-

Jaz mislim da bi si tud zaslužla, če dobim fraj vsaj za 3 simbolične dni in lahko grem nekam od doma, na masaže,.... In pustim doma 2 mala otroka in enga velikega (moža)- bom pol pucala 3 lete za njimi.

Neki odbidga bi pa res si privoščila.


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Praznovanje 30 rojstnega dne
19.5.2005 23:46:02   
ksenija.
Deni pol pa lahko kar skupaj praznujeva! Od kod pa si?

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?