|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poročnni prstani
3.6.2009 7:17:50   
mama2009
ojla.

Mene pa zanima koliko stanejo poročni prstani oziroma koliko ste pripravljene odšteti za njih.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poročnni prstani
3.6.2009 7:43:17   
roživa83
Pozdravljena
poročni prstani so danes kar dragi, midav sva dala 700evrov

(odgovor članu mama2009)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poročnni prstani
3.6.2009 11:12:09   
ajataja
midva sva dala 400e za 6 mm 

(odgovor članu roživa83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poročnni prstani
3.6.2009 15:14:46   
Stigmata
V eni zlatarni 400 eur za par, v drugi 500 za kos... Različne cene so.

_____________________________

Altere sempri ignostico, tibi ipsi nomquam. -- "Drugemu vedno oproščaj, sebi nikoli."

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poročnni prstani
3.6.2009 17:47:19   
mama2009
a ve katera kaj o zlatarni holc. zasledila sem jo na internetu in se mi zdijo prstani kar lepi. A ima katera njihove in kako ste zadovoljni.

(odgovor članu Stigmata)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poročnni prstani
3.6.2009 17:50:06   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: mama2009

a ve katera kaj o zlatarni holc. zasledila sem jo na internetu in se mi zdijo prstani kar lepi. A ima katera njihove in kako ste zadovoljni.


Midva imava njihove. Narejeni so po naročilu. Za oba para sva dala 250 €. Sama vedno vso zlatnino kupujem pri njih. So ugodni, profesionalni, hitri in poceni. Po dveh letih sta oba prstana taka kot prvi dan. Jaz priporočam.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poročnni prstani
3.6.2009 18:52:16   
Anonimen
Mene pa nekaj zanima ... punce kaj pa pravite na vtetovirane prstane? Sem zadnjič pri enem paru to videla in mi je bilo FUL všeč. Pa še potem ženska lahko čez tetovažo nosi kak drug, recimo zaročni prstan ... ko se bova enkrat zmenila, da se poročiva, bom jaz gotovo za to navijala.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poročnni prstani
3.6.2009 18:55:18   
mama2009
hvala zvesta. Bomo šli tudi mi pogledat.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poročnni prstani
3.6.2009 19:21:45   
Kiya
Midva sva jih naročila tukaj:
http://www.porocni-prstani.com/index.php?id=prva

sva pa dala 400€ za par.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poročnni prstani
3.6.2009 19:49:16   
katjandraž
Sem šla ravno danes s setsro in njenim zaročencem naročit prstane. Imela bosta rinki iz belega zlata, malo dvignjeni in nekoliko debelejši. Rečeno je bilo, da bosta oba skupaj med 320 in 350 evri.

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poročnni prstani
5.6.2009 20:50:04   
Stigmata
Kolega je dal za par :belo in matirano zlato z enim briljantkom, s popusti na gotovino in še popust na kartico obrtnik 310 eur v Močniku.

_____________________________

Altere sempri ignostico, tibi ipsi nomquam. -- "Drugemu vedno oproščaj, sebi nikoli."

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poročnni prstani
7.6.2009 16:28:00   
poli*
Kar je čez 400 € za par je vse preplačano!

(odgovor članu Stigmata)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poročnni prstani
7.6.2009 22:29:35   
Andromeda
Jaz oz midva sva dala 3 leta nazaj za njih cca 70 takratnih jurčkov (zlatarna Močnik, LJ). Svak je pa odštel za njih letos (poroka bo julija) 200 eurov - Zlatarna Sterle, citypark LJ. Cene so različne, odvisno od debeline (teže) in števila in vrste kamenčkov.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poročnni prstani
7.6.2009 22:32:40   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Mene pa nekaj zanima ... punce kaj pa pravite na vtetovirane prstane? Sem zadnjič pri enem paru to videla in mi je bilo FUL všeč. Pa še potem ženska lahko čez tetovažo nosi kak drug, recimo zaročni prstan ... ko se bova enkrat zmenila, da se poročiva, bom jaz gotovo za to navijala.


Kakor kdo hoče. Vsekakor pa ne pride v poštev na cerkveni poroki, ko mora župnik blagoslovit namesto prstanov - tetovažo. Meni osebno ni ql, čeprav nimam nič proti tetovažam (mam sama 2), da pa bi si tetovirala poročni prstan je pa too mucha user posted image Mi je takšen kot ga nosim čisto všeč in ga nobena tetovaža ne bi prekašala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?