|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tablete
17.7.2009 13:27:45   
jabi babi
ali katera pozna ene tablete za hujšanje ki se dobijo na recept pri zdravniku?občutno zmanjšajo apetit in so primerne za težke začetke,tako da ti dajo spodbudo za naprej.poznam eno ki je s pomočjo le teh shujšala 30kg????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tablete
17.7.2009 13:29:00   
water lily
Dobijo se na recept. Če imaš ITM več kot 30. Niso za shujšat, so za zmanjševanje apetita. Če žreš zravn nč ne shujšaš.


(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tablete
17.7.2009 13:43:52   
Anonimen
reče se jim Reductil. meni so pomagale, da sem si obrnila prehranjevanje. vzela sem eno popoldne, da zvečer nisem jedla in bila posledično lačna zjutraj. stranski učinek pa je bil pri meni nespečnost.
sčasoma izgubijo učinek, ker se telo navadi.

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tablete
17.7.2009 14:34:58   
Lunca1
Reductil. Meni niso pomagale, bratrancu od mojega moža pa zelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tablete
17.7.2009 15:01:31   
lokvanj22
Jst sem pa imela ene druge tablete sam se ne morem spomnit katere ze ravno tko so na recept pa se placat jih je treba skoraj 90eur. Te topijo mascobo, takrat ko jih jemljes gredo kg dol pa po nekem casu jih nazaj dobis gor ce ne pazis na prehrano.
Lp

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tablete
17.7.2009 15:13:11   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: lokvanj22

Jst sem pa imela ene druge tablete sam se ne morem spomnit katere ze ravno tko so na recept pa se placat jih je treba skoraj 90eur. Te topijo mascobo, takrat ko jih jemljes gredo kg dol pa po nekem casu jih nazaj dobis gor ce ne pazis na prehrano.
Lp



Xenical

(odgovor članu lokvanj22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tablete
17.7.2009 16:20:12   
ajtak
Tudi jaz sem jedla Reductil, ampak samo en mesec, kile niso sle nevem kako dol so mi ta tablete blazno pomagale da sem zmanjsala obroke. Tako sem se precej lazje lotila hujsanja. Sedaj sem opustila tablete in sem od 1.7. na locevalni dieti, izgubila sem ze 4kg user posted image .

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tablete
21.7.2009 16:45:33   
HuAnita
In kako  to poteka - prideš k zravniku in rečeš, da drugače ne moreš shujšat, če ti da recept, potem pa te tablete stanejo 90 eur?

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tablete
24.7.2009 11:16:46   
jabi babi
a ste imele kakšne stranske učinke?jst jih jem zdej 3 dni in resnično mi pomagajo,samo sem pa dobila na koži ene par izpuščajčkov!?

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tablete
31.7.2009 14:24:10   
mava
kupim reductil 10 mg, škatlico, kontakt kupovalka@gmail.com

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?