|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klistir
19.5.2006 19:55:37   
Mariposa
Mene pa zanima, če je katera že delala doma klistir in kako to izgledauser posted image

Sodelovka od prijateljice namreč hujša s sadnimi in zelenjavnimi sokovi in ji gre ful dobro. Je shujšala v 25 dneh 10 kg, vendar se je potrebno ob tej dieti klistirat. Baje tudi izgleda veliko boljše in je ful polna energijeuser posted image Drug teden dobim knjigo za prebrat, vendar mi tale klistir ne diši, tako da bi prosila, če mi lahko poveste kaj več o temuser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klistir
19.5.2006 20:06:35   
Anonimen
ja najbojše je, da si prst v usta porine in bruhauser posted image . Pa brez zamere.

Klistir? greš v lekarno po coloclens sirup pa se spucaš. Pa obvezno prosi še sol za dehifracijo. jaz tega ne bi delala.

Drugače si pa lahko milnico narediš pa cev napelaš v rit, počakaš 3 minute in boga prosiš, da je WC blizu.user posted image

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klistir
19.5.2006 20:07:52   
Mariposa
Ok, si mi vse povedalauser posted image user posted image Bom jaz kar na 3MD pa telovadbi ostalauser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klistir
19.5.2006 20:11:15   
Anonimen
Pridna puncauser posted image .

Naj ti povem, da s takimi sranji si samo peristaltiko zajuser posted image  in na koncu ne boš mogla po dva tedna na WC. Poznam eno, ki se je pucala z odvajalnimi čaji, zdaj pa po 14 dni ne gre kakat in ima celo pizuser posted image , odvajala ji pa več ne primejo.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klistir
19.5.2006 20:46:15   
Pobalami
Tole, kar dela tale sodelavka je POST, ki pa ni namenjen hujšanju ampak čiščenju telesa. Klistir je pri postu obvezen, saj samo s tekočino ne izčistiš strupov iz telesa. Meni se zdi 25. dnevno postenje prestrogo in lahko nevarno, če ni pod zdravniškim nadzorom. Vse je napisano v knjigi Post s sokovi (ali nekaj takega). Knjiga je zelo dobro napisana.

Kako se dela klistir ti ne morem pomagatiuser posted image  Mislim, da pripomoček prodajajo v sanolaborju. V glavnem, če se boš tega lotila daj največ za 7 dni, če več pa pojdi k zdravniku po nasvet.

Tale odvajala pa naj bi bila res nevarna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: klistir
21.5.2006 12:40:35   
katis
Kar se odvajal tiče, bi ti rekla - samo v nujnem primeru.

Sama imam prece zaj***** črevesje in se moram user posted image evo trudit, da lahko grem normalno na WC. S tem, da je normalno zame vsake 2-3 dni (ni straha, sem preverila pri zdravniku in pravi, da je to še ok). Če grem večkrat je to že pravi blažji žegen. Poleg tega pazim na vnos balastnih snov (jem raznovrstna semena, predvsem laneno seme, ki je neko vrste naravno rahlo odvajalo)

Odvajala vzamem le v primeru, da nisem šla več kot 5 dni. Vendar je to že prava muka. Sem pa pred leti, ko sem 'odkrila' odvajalni čaj, pa tablete dulcolax, mislila - wow, sedaj pa ne bo več problema. Po kakih 2-3 tednih kvazi terapije, brez tablet sploh ni šlo več nič! Sem rabila potem vsaj pol leta, da sem lahko prišla na svoj stari ritem. Zato ti polagam na srce - ne si delat škode.

Sicer pa ena moja znanka (ki je celo medicinska sestra) prakticira klistranje z milnico (resda je ultra suha) ampak ima celo telo in sedaj še psiho totalno zjeb***. ZAto mislim, da to ni priporočljivo

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: klistir
22.5.2006 8:28:03   
c7
Ah, pa saj to ni tak bav, bav.

Tudi škodi ne, ker pač zliješ vodo not in izpereš. V lekarni kupiš irigator (ne klistir), in doma narediš klistiranje po potrebi. V vrečko natočiš toplo vodo, lahko tudi milnico, po cevki in daljšem nastavku natočiš v ta zadnjo (dobro je, če imaš kakšen lubrikant, in gre zelo lahko). To se skoraj takoj izloči (dobro je, če dlje zdržiš).

Ne gre pretiravati. Občasno, ko imam v želodcu 'kamne', ali pa se želim malo spucat. Ti povem, da občasno kar paše.

Kar pogumno.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?