|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ikea - dostava
6.9.2009 17:27:44   
Ribica **
A kdo ve, ce se velja, da ob narocilu preko spletne trgovine nad 1000€ brezplacno dostavijo pohistvo? Sem brala na spletni strani, pa mi ni cisto jasno tole v nemscini. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ikea - dostava
6.9.2009 18:03:17   
urška
kolikor jaz vem, ja. je bilo pa pred kratkim tukaj gor govora, da ni več tako. nisem pa preverjala. mogoče je najbolje da preveriš kar v njihovi pisarni na Šmartinski v LJ.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ikea - dostava
6.9.2009 18:18:15   
NevenkaP
Meni ni nič jasno. Mi smo dvakrat naročali in nismo plačali nič, sodelavka je prejšnji teden dobila naročeno in so plačai za dostavo 100€user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ikea - dostava
6.9.2009 18:43:12   
Ribica **
Ja, na spletni strani so tudi neke cene omenjene. No, vsekakor moramo se vsaj enkrat it gor, pa nekaterih omar tudi ni mozno kupit prek neta. Bi bilo pa prirocno, ni kaj.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ikea - dostava
6.9.2009 19:07:13   
dory
ja ko sva midve z laro naročale, je bil transport zastonj...pa še flexibilni so ful :)

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ikea - dostava
6.9.2009 19:47:00   
veselka
ko sm pred enim letom naročila za čez 1000 so ravno uvedli plačilo 50 in nekaj eur, kao neko plačilo ceste. pol sm klicala v Ikeo, kaj to pomeni, pa so mi razložili, da tega ne zaračunavajo oni, ampak prevoznik, ki pogodbeno za njih dostavlja v Slo, Ikea sama pa ob znesku nad 1000 ne zaračunava še tistih 100 eur (al koliko že), ki drugače jih. kako je pa letos, pa ne vem. naročeno je bilo iz Graza.

< Sporočilo je popravil veselka -- 6.9.2009 19:49:30 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ikea - dostava
6.9.2009 20:52:36   
Jančika_
Menda gre po nekakšnih conah. Mi nismo spomladi plačali nič (okolica Celja); ena je pa tu gor napisala, da je ravno takrat plačala 50€ za dostavo v LJ.

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ikea - dostava
6.9.2009 23:39:35   
tins
Do Vrhnike meseca maja pri naročilu nad 1000 ojrov nismo plačali dostave oz.kilometrine...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ikea - dostava
7.9.2009 7:36:16   
urška
sicer pa, ribica če si iz Lj naročiš iz celovca, to pa itak ne bi smelo bit tako daleč da bi ti zaračunali.

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ikea - dostava
7.9.2009 7:40:00   
ALWAYS LARA
pokličte v ikea slovenija - zastopništvo v ljubljani pa boste doble info iz prve roke.
od kar sem js naročala je že en cajt minilo..več kot eno leto in takrat je blo še zastonj za naročila večja od 1000€

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ikea - dostava
7.9.2009 9:28:20   
Lunca1
Mi smo plačali okrog 50 EUR, menda zaradi tunelnine in vinjete.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ikea - dostava
24.9.2009 15:05:11   
pilihonder
V Kombicentru - www.kombicenter.si - opravljamo tedensko dostavo in prevoze pohištva iz Ikea centra v Celovcu in Grazu. Vi preko spleta ali osebno izberete izdelek, naročite, mi vam poceni pripeljemo, po želji tudi zmontiramo.
  • Cena rednega prevoza iz Celovca, ki se opravlja v okviru rednih naročil, je pavšalni znesek 35 EUR, plus 10 procentov od vrednosti nakupa blaga. Maksimalni znesek, ki vam ga skupaj s pavšalom zaračunamo, je 80 EUR, pri tem pa vrednost nabavljenega blaga pri posameznem naročilu ne sme presegati 1100 EUR.
    Dodatno se zaračuna nabava in nakladanje blaga v Ikea centru (10 EUR/ura). V ceni prevoza je všteta pomoč pri razkladanju blaga pri dostavi v Sloveniji, nošenje blaga pri dostavi ni všteto v ceno.
    Prav tako prevoznik ni odgovoren v primeru, da naročenega blaga ni na zalogi v Ikea centru. Naročnik prevoza je dolžan sam preveriti, če je blago na zalogi. Prevoznikova cena prevoza blaga je enaka ceni polnega naročila. 
    Ti pogoji veljajo le ob zadostnem številu prijav. Na vašo željo vam pohištvo tudi sestavimo. Cena montaže je 15 EUR/ura za enega delavca in 24 EUR/ura za dva delavca. V ceno ni vštet DDV.
tel: 051 313 729, 059 112 484

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ikea - dostava
24.9.2009 15:13:38   
TomTaylor
pa kje jz živim?! Da ikea v Slovenijo dostavlja in da je možno preko neta naročat?...jao...jz pa že 3-4 mesece čakam, kdaj bom šla lahko v Ikeo (zdravstveni razlogi)...mater, pa vse bi lahko že imela doma....o bog jz sem en...butelj...


...več moram RR brat, da kaj izvem....

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu pilihonder)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ikea - dostava
24.9.2009 20:40:02   
ninocka
Jst sem pa zadnjic vidla v BTCju en kombi, z naso registracijo, pa je mel na tisti plahti gor napisan IKEA, neki prevozi in montaza njihovega pohistva pa telefonsko. Sam si je nisem zapomnila.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ikea - dostava
24.9.2009 21:14:11   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

pa kje jz živim?! Da ikea v Slovenijo dostavlja in da je možno preko neta naročat?...jao...jz pa že 3-4 mesece čakam, kdaj bom šla lahko v Ikeo (zdravstveni razlogi)...mater, pa vse bi lahko že imela doma....o bog jz sem en...butelj...


...več moram RR brat, da kaj izvem....


Ja, samo vsega se tudi ne da ... jaz pa ponavadi lih take drobnarije navaljam, ki se jih ne da online naročit. Drugače pa ja, omare pa to, valda.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?