|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POMOČ GLEDE KRSTA...
10.10.2009 17:37:37   
malajka84
Prebrala sem že veliko tem tule, pa še nisem našla paravega odgovora.

Gre se za to, da sva z mojim vabljena na krst njegove tri mesečne sestrične. In spodobi se nekaj nesti. Pa ne veva kaj, moj tak al tak nima nikol idej kaj komu kupiti, jaz pa kot že iz teme prej veste, da o tem pojma nimam.

Brala sem, da veliko kupujete zlatnino, ali pa daste denar, opremo.

No tu je tako, da so izrecno reklu, da brez zlatnine in denarja. Od opreme pa prav tako imajo vse. Torej, kaj kupiti?
Kakšna zanimiva ideja? Videla sem neke knjigice, samo za 3 mesečno pupo? Ne vem...
Prosim za ideje!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POMOČ GLEDE KRSTA...
10.10.2009 17:39:35   
Mateja4
kak komplet za oblečt.. to vedno pride prav...

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POMOČ GLEDE KRSTA...
10.10.2009 17:39:50   
Sreča in ljubezen
Mogoče knjiga v katero vpisuješ otrokove podatke do tretjega leta starosti in potem ko to gleda čez par let zna biti zelo zanimivo za obujanje spominov.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POMOČ GLEDE KRSTA...
10.10.2009 17:46:20   
tinaaja
Zlat gram presenecenja
http://www.zlatarnacelje.si/zlatigrami/zgp_1g.asp


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POMOČ GLEDE KRSTA...
10.10.2009 19:32:27   
*pepelka*
poglej pri spletu imajo pri ognjišču krstne pakete, ni sicer za tajoj, a je  pa za kasneje in je lep spominček

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POMOČ GLEDE KRSTA...
12.10.2009 9:11:24   
suzy85
sej je dosti pripomočkov in opreme, ki jo bo user posted image  rabil kasneje. kahlica, mogoče kakšna mizica in stolček, knjiga za lahko noč, kakšna igrača (npr. kaj takšnega), tobogan, album, stolček za hranjenje, igralni center, tricikel...
mi smo dobili tale poganjalec in ga uporabljamo že več kot pol leta, pa je zdaj stara 17 mesecev

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 12.10.2009 9:14:42 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POMOČ GLEDE KRSTA...
12.10.2009 10:29:17   
črticaa
jz sm mojima nečakinjima nesla angelčke,...ki jih bosta varavola,... BREZJE imamo blizu tako da so blagoslovljeni user posted image

bostina kako kaj vajin "boj" napreduje

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POMOČ GLEDE KRSTA...
12.10.2009 11:35:27   
lejai
Mislim, da je pri krstu primerno darilu, ki ga izbereš (oblekce, igrače, knjige...) dodat tudi neko sliko angelčka ali kip ali kakega svetnika, križ, tak otroški za njeno sobico... Zadaj lahko tudi dodaš kak verz . Teh stvari je ogromno in tudi drage niso. Tako ji bo ostal spomin na krst.

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POMOČ GLEDE KRSTA...
12.10.2009 13:09:32   
malajka84
Vsem skupaj hvala za ideje...seved aš ekakšna bo dobrodošla..več jih bo laže bom zbrala.:)

črtica kaj naj rečem..se še borimo...enkrt bo....upam

(odgovor članu lejai)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?