|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dostava ikea
25.10.2009 15:09:41   
ellie
Je mogoče katera naročala kaj zadnje čase? Kako je z dostavo v Slovenijo, cena? Kaj pa montaža?

Sva sicer nameravala sama it iskat...vrata za garderobno omaro. Ampak ker so ogromna in steklena, je moj rekel, da bi pa mogoče raje naročila...še posebej, če bi oni potem tud to zmontirali. Pa ne vem, ali se nama splača ali ne..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dostava ikea
25.10.2009 15:44:54   
lukec
Milsim, da k nam ne dostavljajo.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dostava ikea
25.10.2009 16:38:39   
veselka
za Graz je vsaj tako bilo, da do 1000 eur plačaš okrog cca 100 eur + 50 eur, nad 1000 pa samo teh 50. tko je blo lani.

kako pa je z montažo, pa nimam pojma. je moj sam ali pa s kolegom vse zmontiral, tud garderobno omaro.

no, sem zdele mal pokukala in če prou razumem, montaža ni ravno poceni.

< Sporočilo je popravil veselka -- 25.10.2009 16:46:29 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dostava ikea
25.10.2009 17:19:52   
Klaudia
Sestra je ravno prejšnji mesec pri Ikei v Celovcu kupila kuhinjo in nekaj stvari za dnevno sobo. Dostava do južne okolice LJ jo je prišla 140€. Je pa bila cena celotnega nakupa čez 3.000€. Zmontirali jo bodo sami.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dostava ikea
25.10.2009 18:22:24   
liliana
Mi smo lani sedežno naročili preko interneta in nas je dostava preko DHL, ki pač vrši dostavo za njih prišla 30 EUR (za Ljubljano je dostava malo dražja), ker je bila vrednost naročila preko 1000 EUR.....če pa je bila vrednost naročila manjša pa si plačal še nekih 100 EUR več....se je pa o stroških transporta dobro tam pozanimati ali poslati mail na Ikeo, ker pogosto spreminjajo pogoje transporta.....če jim pošlješ e-mail z vprašanjem ti ponavadi v kaki uri ali dveh odgovorijo.......



(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dostava ikea
25.10.2009 20:16:59   
Barbara_L
Če so steklena vrata, poglej koliko paketov je. Midva imava tudi steklena drsna, pa so bila stekla zložena. Dostava je bila do avgusta pri nakupu nad 1000 eur prek spleta zastonj, sedaj pa ni več. Splača se ti prosit koga, ki ima kombi, da ti dostavi in se zmeni za neko pametno ceno, če veš, da je steklo preveliko oz. prenerodno.
Nama so pripeljali, sva pa kasneje ugotovila,da so vodila od vrat zvita-ni bil problem-v enem tednu je bil kombi zopet pri nama-vzel stari paket in dal novega.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dostava ikea
25.10.2009 20:36:08   
ellie
Hvala za odgovoreuser posted image

Barbara pa je bilo vse v 1 paketu? Verjetno misliva enaka vrata...za pax omaro? Kako pa je za zmontirat...je težko? Sej očitno se nama ne splača njihova dostava...ker kombi imava. Pa samo vrata bi vzela...ki so 440 eur.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dostava ikea
26.10.2009 8:57:04   
mala zirafa
Če ste dobro prebrale, vsaj jaz sem, da ti oni posodijo kufer ali kombi, ki ga seveda plačaš.Kolko to stane, ne vem.Vsaj za Italijo to drži.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dostava ikea
26.10.2009 14:35:34   
spelaz
Jaz ravno nekaj naročam za pisarne - dostava 120 EUR iz Graza do MB; dostavljajo Slovenci in tudi montirajo, če je potrebno (za doplačilo seveda).

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?