|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   paranormal activity
14.12.2009 17:56:26   
mamamajča
Ste ga že gledale? Ga mate namen gledat?
In če ste že, vam je všeč?


Jaz sem čisto padla v zone reality in tam gledam same take oddaje user posted image Pa si danes privoščim še film. Pa da vidimo......
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: paranormal activity
14.12.2009 18:08:59   
OliveOyl
Dober...Edin ene dve noči se nisem upala na wc..user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: paranormal activity
14.12.2009 18:11:04   
mamamajča
ma jaz to tak že zdaj ne upam, ker preveč vsega tega gledam. Tak da se po filmu ne more kaj bistveno spremenituser posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: paranormal activity
14.12.2009 18:13:33   
OliveOyl
Še po tamalo si nisem upala,k se je zbudila..user posted image user posted image  
Ma jaz tudi vsakič rečem,da grozljivk pa nikoli več..

http://www.youtube.com/watch?v=F_UxLEqd074

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: paranormal activity
14.12.2009 18:19:51   
malajka84
jst sm tud rekla d morm pogledat ta film...mam rada take ...paranormalne:) sam pol par dni pr pržgani luči spim:) haha

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: paranormal activity
14.12.2009 18:21:07   
mika
MA NI šanse, da gledam. Pred kakšnim mesecem so v baby phonu bile neke motnje in je enih parkrat bil tak zvok, kot da bi kdo s palico tolkel po okvirju od postelje. grem gledat k hčerki, pa je bilo vse tiho. In potem se je ponovilo enih tri krat. Res razločno, kot da nekdo tolče.

Pol pa moj pravi in se valda smeji: mater, kaj mamo duha v spalnici?
Eeeeeeeej....boljše, da bi bil tiho, ker sem bila čist fertik. Sem komaj čakala jutrouser posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: paranormal activity
14.12.2009 18:25:30   
mika
aja, pa še ena prigoda z baby fonom...

bilo je prvo neurje na našem koncu, letos poleti in je toča tolkla po ograji in oknu. Hčerka je spala v spalnici. nanekrat oba z možem slišiva, kako pokliče mami , ati...sva šla oba v spalnico in je spala.
Sva se samo pogledalauser posted image  Ampak čist možno, da je govorila v spanju, samo pol se ponavadi premetava, takrat pa je bila čist mirna, zato se nama je zdelo čudno


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: paranormal activity
14.12.2009 18:30:35   
OliveOyl
Daj mika mir,no...me bo spet strah it spat.user posted image


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: paranormal activity
14.12.2009 19:09:40   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mika

aja, pa še ena prigoda z baby fonom...

bilo je prvo neurje na našem koncu, letos poleti in je toča tolkla po ograji in oknu. Hčerka je spala v spalnici. nanekrat oba z možem slišiva, kako pokliče mami , ati...sva šla oba v spalnico in je spala.
Sva se samo pogledalauser posted image  Ampak čist možno, da je govorila v spanju, samo pol se ponavadi premetava, takrat pa je bila čist mirna, zato se nama je zdelo čudno




sej mi spl,oh ni treba zone reality gledat...brrr...so mi šle kar kocine gor...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: paranormal activity
14.12.2009 19:10:30   
maja24
Bi ga gledala,sam vem da pol še en mesec nam k seb pršla,tko kot pri vsaki grozljivki do sedajuser posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: paranormal activity
14.12.2009 19:10:51   
madela
Meni pa se film ni zdel nič posebnega user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: paranormal activity
14.12.2009 19:12:25   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Meni pa se film ni zdel nič posebnega user posted image


Kokr za kirga,zame vem da neb blo dobr,tut zaspat nebi upalauser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: paranormal activity
14.12.2009 19:19:10   
mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: madela

Meni pa se film ni zdel nič posebnega user posted image


To mi je ena punca že rekla- da sploh ni tak dober film, kolk je blo buma okrog njega. Zato sprašujem......

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: paranormal activity
14.12.2009 19:38:49   
malajka84
jst si ga že vlečem dol z neta..sam gledala ga bom pa vrjetn za vikend..k bo moj doma cele dni:)...d mal pozabm:)
pa d vidm če je res tolk fajn:)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: paranormal activity
14.12.2009 19:52:33   
mika
TT in OO, pol bolje, da ne pišemuser posted image , kaj je bilo, ko je dedkova sestrična umrla. sam takrat me ni bilo strah. Od začetka ja, pol ko sem pa se zavedla da je najbrž ona umrla, me pa ni bilo več.

men se zdi, da sem o tem že pisala pri eni podobni debati.

Kaj zdaj, napišem še enkrat al neuser posted image ...al bi bilo bolje, če jutri zjutraj napišemuser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 14.12.2009 19:53:06 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: paranormal activity
14.12.2009 19:57:30   
Anonimen
mika, napisi!!!!!!
pei nas smo kompletni doma! pol pa so po tv se sosedi in gospodinje....valda mi bo uspelo pozabit prebrano---

paranormalno pa mam ze kak teden na dvdju, nastimanega na stand by.....
pa ne upam kliknit play!

btw.....za mene najhujsi film:Six sense( pa imam obcutek, da je proti temu risanka)

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: paranormal activity
14.12.2009 19:59:41   
Anonimen
TT, ti gledas duhce na zone realitty?????


mater, dobra si....ce me je cesa strah, me je teh reci!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: paranormal activity
14.12.2009 20:05:56   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča


IZVIRNO SPOROČILO: madela

Meni pa se film ni zdel nič posebnega user posted image


To mi je ena punca že rekla- da sploh ni tak dober film, kolk je blo buma okrog njega. Zato sprašujem......


Sklepam,da ste gledale film Čarovnica iz Blaira in tisti film je za moje pojme dosti boljši,kot tale.
Pa saj se v bistvu nič kaj ne dogaja v filmu. Ne vem česa bi me naj bilo strah v filmu.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: paranormal activity
14.12.2009 20:09:05   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

TT, ti gledas duhce na zone realitty?????


mater, dobra si....ce me je cesa strah, me je teh reci!




jaz sem pa nekaj časa sledila,sam zato da bi dobila lokacije kje se nahajajo tile duhci,ker temu bolj tako tako verjamem in bi se šla prepričat na svoje oči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: paranormal activity
14.12.2009 20:20:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

mika, napisi!!!!!!
pei nas smo kompletni doma! pol pa so po tv se sosedi in gospodinje....valda mi bo uspelo pozabit prebrano---



sam, da pol moža ne boš silila, da bo buden s tabouser posted image ...ma ne sej ni tako grozno...

 OBČUTLJIVE- PREBERITE ZJUTRAJ!

skratka...živeli smo še pri mojih in sva z možem imela v sobi CD stolp s tremi cedeji. Vsak večer sva poslušala radio, na min. glasnosti, ker sva imela dojenčico.
Ko smo že vsi trije zaspali, so se cd-i začeli naenkrat obračat in vse lučke na stolpu utripat in sem se zbudila. Najprej sem mislila, da je zmanjkalo elektrike in je ponovno prišla-takrat so se CDI enkrat obrnili. Pogledam na električno uro, pa je delala normalno, če bi pa zmanjkalo elektrike bi utripala.
CD-i so se pa v eno obračali. Sem mislila, da mogoče mož leži na daljincu, pa ni, ker je bil na nočni omarci. Kr srh me je spreletel. Z daljincem ugasnem stolp, ko se čez minuto spet jovo na novo začnejo vrtet CD-i. Spreletel me je shrh, kaj za boga milega se dogaja. Spomnila sem se na dedkovo sestrično, ki je bila že zelo boga v bolnici, da je sigurno umrla. Ugasnila sem stolp in zmolila vse kar sem znala, da najde lažjo pot v nebesa. Takrat se je ugasnila ulična svetilka, ki je svetila v spalnico, CD-pa so dali mir.

Zjutraj se je zbudil mož in tako kot vsako jutro vklopil radio na stolpu, ko je tako butnila muzika na glas, da naju je skoraj kap. Zvečer je glasnost bila 100% na min., ker sva ga poslušala. Mož je prebledel rekel: pizd. mat., kaj te to je? Sem mu povedala, kaj je blo ponoči in da je ziher umrla B.
Potem je pa zazvonil telefon in nam je babica povedala žalostno novico.

Kličem mamo v službo in ji povem, pa pravi ata je vedel. Mamo je zbudil ponoči in rekel, da čuti B. ob sebi, da je umrla. Naj pokliče v bolnico. Je rekla, da bo zjutraj. Potem je ata jamral, da je mama spet pustila okno odprto in da ga zebe. Je rekla, da ga ni, ker se ji je zdelo v spalnici hladno in je posebej šla gledat pred spanjem, če je zaprto. Se je ata vstal  in okno je bilo odprto.

Nas je B. imela zelo rada, sploh mene. V otroštvu sem skoz bila pri njej, kadar smo šli k babici (bili so sosedje) in verjamem, da se je prišla poslovit od nas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: paranormal activity
14.12.2009 20:22:49   
Anonimen
omfg!

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: paranormal activity
14.12.2009 20:23:03   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: madela




Sklepam,da ste gledale film Čarovnica iz Blaira in tisti film je za moje pojme dosti boljši,kot tale.


Mi pametnjakoviči, smo ga šli gledat ob polnoči v kino. Na trenutke me je bilo tako strah, da sem večkrat pogledala po kinu in se prepričala, da nisem v tistem gozdu.

Tisto noč nihče ni upal spatuser posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: paranormal activity
14.12.2009 20:25:13   
madela
Mika,ti,ti srečnica...jaz sem pa morala to doma gledat. Si pa kar poskušam predstavljat kako je to zgledalo v kinu,suuupeeer user posted image


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: paranormal activity
14.12.2009 20:27:17   
madela
A katera ve,če je ta film Čarovnica iz Blaira po resnični zgodbi,mislim pa prav resnični,ker tale Paranormalna aktivnost je zaigran film,za onega pa res ne vem user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: paranormal activity
14.12.2009 20:29:09   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Mika,ti,ti srečnica...jaz sem pa morala to doma gledat. Si pa kar poskušam predstavljat kako je to zgledalo v kinu,suuupeeer user posted image




Veš da srečnica, jauser posted image ...mi je blo žal, kolk mam las na glavi...pa takrat smo še mislili, da so resnični posnetki

Kasneje so izdali, da je bil to nizkoproračunski film, ki je prinesel ogromen dobiček.

< Sporočilo je popravil mika -- 14.12.2009 20:30:09 >

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?