|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   yasminelle - nujno
19.1.2010 23:08:46   
Andromeda
Lep pozdrav!

Oglašam se z malce nenavadno prošnjo, ampak trenutno sem v fazi menjave ginekologa (moja trenutna ginekologinja je šla v penzijo, nadomestna pa je na dopustu...blablabla) Skratka jemljem KT yasminelle in mi je zmanjkalo tabletk...nove bi morala vzeti v soboto, ampak, ker za njih potrebujem recept in ker sem trenutno brez G, do njega ne morem priti... Pri novem G sem naročena šele februarja, brez kartona mi pa itak ne more napisat recept...
Nobena od mojih prijateljic jih ne jemlje, zato sem primorana še tukaj pobarati:

Torej - če katera od vas jemlje yasminelle, bi jo lepo prosila, če seveda zaupa in mi posodi 1 škatlico, ki jo seveda vrnem, takoj ko dobim nov recept. Vse ostalo pa na ZS.

1000x hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: yasminelle - nujno
19.1.2010 23:12:16   
malecka
Zakaj pa ne greš do osebnega zdravnika, ali pa v lekarno tam ti lahko dajo eno škatlico na "izposojo". Kasneje ko pa dobiš recept pa ti dajo škatlico manj....user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: yasminelle - nujno
19.1.2010 23:13:54   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Zakaj pa ne greš do osebnega zdravnika, ali pa v lekarno tam ti lahko dajo eno škatlico na "izposojo". Kasneje ko pa dobiš recept pa ti dajo škatlico manj....user posted image



V lekarni ti ne dajo na izposojo škatlice, žal. Če bi bilo tako simple, ne bi tukaj spraševala.

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 19.1.2010 23:14:38 >

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: yasminelle - nujno
19.1.2010 23:14:38   
zmajaz
Ja - osebni zdravnik ti lahko napiše recept v takem primeru - tudi, kadar je recimo osebni G na dopustu ali kaj podobnega.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: yasminelle - nujno
19.1.2010 23:15:36   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Ja - osebni zdravnik ti lahko napiše recept v takem primeru - tudi, kadar je recimo osebni G na dopustu ali kaj podobnega.



Trenutno sem tudi brez os. zdravnika - zaradi selitve...prejle sem bila pa v ZD za študente...cela kolobocija

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: yasminelle - nujno
19.1.2010 23:18:48   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Ja - osebni zdravnik ti lahko napiše recept v takem primeru - tudi, kadar je recimo osebni G na dopustu ali kaj podobnega.



Trenutno sem tudi brez os. zdravnika - zaradi selitve...prejle sem bila pa v ZD za študente...cela kolobocija


Cakaj, a status studentke mas pa se?

*No evo, to sem hotla napisat kar je zdej Naja. Ce mas se status, gres brez problema v ZD, ce ga nimas, te pa tud vzamejo, ce mas karton se pri njih.


< Sporočilo je popravil Tanja55 -- 19.1.2010 23:21:01 >

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: yasminelle - nujno
19.1.2010 23:19:23   
Naja31
Če nisi iz študentske ambulante odnesla zdravstveni karton, potem še vedno tja spadaš. Osebni zdravnik ti res lahko predpiše 1 škatlico.

Tudi nadomestno G, ki je na dopustu, nekdo nadomešča.

Yasminelle pa nimam.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 19.1.2010 23:20:24 >

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: yasminelle - nujno
19.1.2010 23:20:18   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Zakaj pa ne greš do osebnega zdravnika, ali pa v lekarno tam ti lahko dajo eno škatlico na "izposojo". Kasneje ko pa dobiš recept pa ti dajo škatlico manj....user posted image



V lekarni ti ne dajo na izposojo škatlice, žal. Če bi bilo tako simple, ne bi tukaj spraševala.


ja tako simpl je. Plačaš tabletke, denar pa dobiš vrnjen, ko prineseš recept. Jaz sem večkrat pozabila it po recept h G in sem jih tako dobila.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: yasminelle - nujno
19.1.2010 23:21:30   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Če nisi iz študentske ambulante odnesla zdravstveni karton, potem še vedno tja spadaš.

Tako je - če je karton še tam, ti bodo tudi recept napisali. Menda nimaš kartona doma? user posted image  
Yasminelle pa jaz tudi žal nimam - oziroma nobenih KT.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 19.1.2010 23:22:16 >

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: yasminelle - nujno
19.1.2010 23:23:27   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Če nisi iz študentske ambulante odnesla zdravstveni karton, potem še vedno tja spadaš.

Tako je - če je karton še tam, ti bodo tudi recept napisali. Menda nimaš kartona doma? user posted image  
Yasminelle pa jaz tudi žal nimam - oziroma nobenih KT.



Do 26.1. jih ni tam, jst pa rabim že dosti prej vzet! That's the problem...zmeda popolna!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: yasminelle - nujno
19.1.2010 23:23:55   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Če nisi iz študentske ambulante odnesla zdravstveni karton, potem še vedno tja spadaš.

Tako je - če je karton še tam, ti bodo tudi recept napisali. Menda nimaš kartona doma? user posted image  
Yasminelle pa jaz tudi žal nimam - oziroma nobenih KT.


Kartona sploh ne moreš imeti doma. Vsaj meni ga nikoli niso dali, ko sem menjala zdravnika, vedno so vztrajali na tem, da ga iz zdravstvenega doma sami pošljejo novemu zdravniku.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: yasminelle - nujno
19.1.2010 23:25:16   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Zakaj pa ne greš do osebnega zdravnika, ali pa v lekarno tam ti lahko dajo eno škatlico na "izposojo". Kasneje ko pa dobiš recept pa ti dajo škatlico manj....user posted image



V lekarni ti ne dajo na izposojo škatlice, žal. Če bi bilo tako simple, ne bi tukaj spraševala.


ja tako simpl je. Plačaš tabletke, denar pa dobiš vrnjen, ko prineseš recept. Jaz sem večkrat pozabila it po recept h G in sem jih tako dobila.



Tabletke se vedno izdajo na recept in niso samoplačniške! Verjetno pa se da kaj takega zbarantati, če se "poznaš" s farmacevtom al kako?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: yasminelle - nujno
19.1.2010 23:25:31   
zmajaz
Meni so ga že 2x dali v roke, da sem ga odnesla od enega zdravnika k drugemu. user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: yasminelle - nujno
19.1.2010 23:31:26   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


ja tako simpl je. Plačaš tabletke, denar pa dobiš vrnjen, ko prineseš recept. Jaz sem večkrat pozabila it po recept h G in sem jih tako dobila.



Tabletke se vedno izdajo na recept in niso samoplačniške! Verjetno pa se da kaj takega zbarantati, če se "poznaš" s farmacevtom al kako?

vem da niso samoplačniške. denar sem zastavila.
Po 10ih letih jemanja tbl. z vmesno pavzo, se mi še ni zgodilo, da jih ne bi dobila. pa je šlo za kr nekaj lekarn v MB.

imaš pa še možnost tudi da ti recept napiše tvoj osebni zdravnik.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 0:38:36   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Če nisi iz študentske ambulante odnesla zdravstveni karton, potem še vedno tja spadaš.

Tako je - če je karton še tam, ti bodo tudi recept napisali. Menda nimaš kartona doma? user posted image  
Yasminelle pa jaz tudi žal nimam - oziroma nobenih KT.



Do 26.1. jih ni tam, jst pa rabim že dosti prej vzet! That's the problem...zmeda popolna!


Koga zdaj ni? V študentski ambulanti ni nikogar? Nadomestna G je na dopustu?
Oprosti, ampak ne verjamem. Vedno obstaja nekdo, ki nadomešča zdravnika. Če manjka cela študentska ambulanta potem verjetno tisti čas greš lahko v najbližji zdravstveni dom,

Ampak verjetno je lažje na forumu prositi popolne tujke če ti odstopijo tabletke.
Fehtarenja za KT po forumih nisem nikoli razumela.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 8:36:34   
Tyrianna
Jaz sem šla v Lekarno. Plačala 10€ dobila 1 škatlico tablet. Ko sem prinesla recept, sem dobila 10€ nazaj in 1 škatlico tablet manj.

Zato nevem zakaj ti v lekarni tega ne dajo.

Pojdi v katero drugo lekarno.


_____________________________

Ukoliko želiš nešto, uradi to ODMAH.
Jer kasnije može postati NIKADA!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 8:52:01   
ledenaa
Se strinjam z najoo
nekaj mutiš user posted image

(odgovor članu Tyrianna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 10:06:13   
Čmrlika
NIČ NE RAZUMEM JIH PA MISLIM DA ŠE IMAM ENO ŠKATLICO, BOM POGLEDALA DOMA...ČE TE ZANIMA TI JAVIM POPOLDNE ups nisem se mislila dretuser posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 10:14:54   
Andromeda
Punce, hvala za vse vaše blagohotne nasvete! Zlate ste! Če verjamete!
Bi si lahko že prej mislila, da bom naletela na tak odziv.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 10:15:30   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Se strinjam z najoo
nekaj mutiš user posted image


Ne obsojaj, če ne poznaš ozadja!

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 10:16:55   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Če nisi iz študentske ambulante odnesla zdravstveni karton, potem še vedno tja spadaš.

Tako je - če je karton še tam, ti bodo tudi recept napisali. Menda nimaš kartona doma? user posted image  
Yasminelle pa jaz tudi žal nimam - oziroma nobenih KT.



Do 26.1. jih ni tam, jst pa rabim že dosti prej vzet! That's the problem...zmeda popolna!


Koga zdaj ni? V študentski ambulanti ni nikogar? Nadomestna G je na dopustu?
Oprosti, ampak ne verjamem. Vedno obstaja nekdo, ki nadomešča zdravnika. Če manjka cela študentska ambulanta potem verjetno tisti čas greš lahko v najbližji zdravstveni dom,

Ampak verjetno je lažje na forumu prositi popolne tujke če ti odstopijo tabletke.
Fehtarenja za KT po forumih nisem nikoli razumela.




Ti nejevernica si pa lahko pogledaš na strani od ZD za študente, kjer je obvestilo,m da ene gin. ni do 22.1., druge pa (ta, ki je zdaj namesto moje, ki je šla v penzijo) pa do 26.1.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 10:18:00   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

NIČ NE RAZUMEM JIH PA MISLIM DA ŠE IMAM ENO ŠKATLICO, BOM POGLEDALA DOMA...ČE TE ZANIMA TI JAVIM POPOLDNE ups nisem se mislila dretuser posted image



Prosim, če lahko javiš na ZS! Hvala!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 10:19:37   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31


Ampak verjetno je lažje na forumu prositi popolne tujke če ti odstopijo tabletke.
Fehtarenja za KT po forumih nisem nikoli razumela.




Jaz fehtarim, ti pa povsod nos vtikaš!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 11:18:40   
neanja duo
Baje so nove yaz iste kot yasminelle.Ali katera ve ,če je to res?

hvala lepa

nd

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: yasminelle - nujno
20.1.2010 11:20:30   
Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

NIČ NE RAZUMEM JIH PA MISLIM DA ŠE IMAM ENO ŠKATLICO, BOM POGLEDALA DOMA...ČE TE ZANIMA TI JAVIM POPOLDNE ups nisem se mislila dretuser posted image



Prosim, če lahko lljivviš na ZS! Hvala!


ti javim,ker res nisem ziher tak iz službe..noseča pač pa pozabljiva user posted image drugače pa upam daa te nisem tudi jaz užalila s tistim nič ne razumem...blo je bolj mišljeno na VSE poste...ki so mi vsi poprek čudno delovali ( od vseh)
no, se slišiva.
Lp


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?