|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 19:57:39   
Anonimen
:duda:Res zdaj mi je pa že dosti tega zdravstva pa zavarovalnic.Naj vam napišem,ker nekomu moram povedat.Pred dvema mesecema smo hodili z:duda:na testiranje tricikla pa dvigala.Vpetek dobimo iz Lj.naročilnico naj dvignemo v najbližji izposojevalnici to je na Ptuju v rehi.Ok jaz kličem tja in povem mi pravijo,da mora potrdit zav.Grem tja me odpošljejo ker moramo it v Lj. saj je:duda:tam zavarovan.Včeraj zovem tja mi pravijo,da mamo možnost dvignit v Mariboru.Spet danes v Maribor pa nas odpošljejo,ker pri njih ne moremo dobit naj gremo v Lj.Kličem danes spet mi povejo da naj zjutraj pozovem v Poljane zato sem vas prej spraševala kje je to.Da pa se zna zgodit da bomo mogli dvakrat iti,ker mogoče ne bodo imeli vsega.Obup:duda:siten ker že tak dolgo čaka ta tricikel.Bomo videli kaj bojo rekli zjutraj mogoče nas pošljejo v Zagreb:zmeden::zmeden::hudicek:sem jezna.To pa še ni vse.Imamo en voziček katerega so nam odobrili le pol in smo morali nardit pritožbo.Nato sem vprašala čez tri leta,če bi pač še enga lahko dobili na sposojo.ker mamo stopnice in je zelo težko nosit:duda:pa voziček dol ko sva sama.So rekli ne morete dobit šele po petih letih,ko tega vrnete.Ok pa smo se odločili kupit sami enga naredili testiranje zdaj čakamo,ko ga dobijo.ker ga morajo uvozit.Ko smo zdravnici povedali to,da zdaj ko bomo enga kupili lahko dobimo še enga na recept.Jaz ne razumem kaj bo te zdaj z tremi vozički.Baje oktobra mora prit na testiranje za novga.Kje je tu logika?Stolček za sedet so mu napisali ko je bil star dve leti dobil ga je lani komaj.Zdaj pa v sobi v kotu počiva,ker mu je premali in večjega lahko dobi za šriri leta.Stojko novo je dobil lani,ker je prvo prerasel pa sem vprašala v Lj. kam jo naj peljem so mi rekli v Maribor na zavar.Sem danes tam rekla in oni ne vejo o tem nič naj jo mamo ali peljemo v Lj.kao,da tam že nebi vprašali.Nevem nekaj takega,kar bi lahko dali potem nekomu drugemu pa nočejo met.Stojka je čisto nova.Res jih mam preko glave.Jutri bom pa res vidla kaj bojo rekli.Sem vam zatežila punce a ne.:hudicek:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 20:01:25   
Anonimen
Ma nisi zatežila, te čisto razumem, da imaš vsega tega letanja in dogovarjanja več kot dovolj. Banda ciganska :grrr:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 20:05:21   
Anonimen
Pa ne samo to v dveh dneh sem porabila telefona za 2500,kajti domačega nimam pa zovem vse iz mobitela.Parkrat sem rekla naj me pokličejo nazaj ko npr.tistega ni bilo notri in so rekli boste že poklicali kasneje.Barabe.:pujs:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 20:13:30   
Anonimen
še enkrat: banda ciganska :hudicek:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 20:15:40   
Pia73
To je pa res svinarija na kvadrat. :grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 20:20:55   
BlankaT
Joj ko me takšne stvari razjezijo :hudicek:. Ta naša birokracija. Pa to zgovarjanje, eden na drugega. Na koncu pa ti hočejo še pamet soliti.

Drži se Alika in ne obupat, bodi vstrajna in odločna.

Lp, Blanka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 20:22:27   
anajmad
Mislim, to naše zdravstvo....no coment.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 20:27:06   
Anonimen
Vstajna sem a odločna poleg take bande res ne morem bit.No ja sem že navajena tak,da ni tako hudo vendar me razpizdi.Pa naj se enkrat dogovorijo kdo bo zadolžen za take stvari ne pa te pošiljajo kot bedaka sem in tja.Za eno nalepko za avto za invalida sem hodila trikrat na občino in na csd trikrat.Pojma niso imeli kje jo dobim na koncu sem jo pa dobila na občini.Včasih si mislim,da sem jaz zmešana že poleg njih.Moj je taxist jaz pa hodim od vrat do vrat kot kaki berač.Pa še danes ma nočno zjutraj pa gremo dalje.:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 20:38:35   
Magi*
da bi jih vse na njivo napodu in krampe v roke. sam kaj, ko še tiste papirje ne znajo prekladat.:grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 20:45:43   
Anonimen
:bravo::)-:)-:)-prav imaš:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:07:14   
Gina
Ojoj, alika, saj ne morem verjet, kaj se pri nas grejo! Res so ena banda! :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:08:45   
Gina
Čakaj, a potem boš zdaj v Lj. samo zato hodila, da ti potrdijo tisto ali kaj? Saj tebe samo prevoz do Lj. in nazaj stane zihr 15.000.-! Cigani! A ne moreš kaj poslat po faxu ali internetu? A ne morejo tako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:10:12   
Anonimen
Ne ne morejo po faksu,ker mora imet:duda:zdravstveno,da vpišejo notri da slučajno nebi še enga tricikla dobil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:11:25   
Pia73
Mogoče pa se lahko s kakšno ljubljančanko zmeniš, če ti to da potrditi. Jaz vem, da bi ti rade volje naredila uslugo pa žal nisem iz LJ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:15:08   
Magi*
jaz sem iz LJ. a lahko kako pomagam?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:21:33   
smrka
Alika jest bi jih na tvojem mestu napizdila, saj ti imas tud stroske z letanjem sem ter tja, ce niso tako izobrazeni da ti nemorejo povedati tocno kako pa kaj, naj se grejo solit. O fak, jest bi sigurno popizila... ce bi mene kdo tako je... bi ze videl kdo sm jest.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:25:33   
Magi*
se mi je zdelo, smrka, da se za tem nasmeškom skriva ena pasja;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:30:00   
Anonimen
Na žalost tega ne more nišče drug kajti tam tudi potem dobimo tricikl pa dvigalo in iti z tem na inštitut pokazat,če je v redu pa da mu še kaj naštelajo.Hvala za ponudbo vendar ne gre.Bomo že preživeli.Joj ko je bil še manjši smo bili po petkrat na mesec tam.Zdaj ne hodimo več tako pogosto le še v sočo na očesno kliniko,endokrinološkega,nevrološkega in alergološkega.No vam se mogoče zdi to dosti imeli smo pa še več prej.Tukaj pa hodimo na fizioterapijo.logopedinji,defektologinji,razvojno ambulanto.To mamo po dvakrat do trikrat na teden po 50 km.Saj razkiraš za otroka vse pa k bioenergetiku smo hodili po dvakrat na teden v Celje na koncu mi je pa rekel,da sem jaz bolj potrebna pomoči kot otrok.Hvala punce,da me sploh berete kolk vam težim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:32:42   
Gina
Alika, ti pa res nič ne težiš, jaz te občudujem, ko si vedno polna energije in dobre volje.:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:37:24   
Anonimen
Tudi,če sem kdaj slabe volje me moj mali :duda:vedno spravi v dobro voljo.Vsak dan pride ven z nečim novim.Res je posrečeni včasih.povedat ne more potem pa pokaže in vedno nekaj novega pokaže sem vesela vsak dan zaradi njega.septembra gre v vrtec pa mi bo zelo težko vem.bo se že navadil.spi mi že od sedmih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:41:23   
Anonimen
Alika01, vem, kako je to, če imaš pač malo "drugačnega" otročka. Koliko birokracije, nepotrebnih vprašanj, soljenja pameti in še bi lahko naštevala.
Res pa je, da hvalabogu, da smo mi iz Gorenjske-Kranja, da imamo zlato zdravnico Veličkovićevo, ki je res zdravnica na mestu.
Mi smo bili v ponedeljek na merjenju za tricikel, dala je pod nujno in da bo tudi ona sama nesla na zavarovalnico, da ga bomo res hitro dobili. In tudi ko smo čakali na voziček, se je resnično potrudila in vse po hitrem pospoku "uštimala". Pa vsako leto imamo zdravstvene terapije, pa še in še bi lahko naštevala. Se kar bojim, ko bo šla v pokoj!:(
Sem pa res vesela, da obstaja rr, saj sem tako tudi tebe spoznala in tudi zvedela veliko koristnih informacij. Zato hvala!
In drži se! Pa pokaži tej naši preljubi državi :hudicek:!

Je danes v Jani članek od enega invalida. Res vredno branja!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:43:20   
smrka
ja magi tale macka na levi je varljiva, jest sem hrrrrrr vomen :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:45:13   
Magi*
Alika, res povej, če kaj lahko pomagam. mimogrede, moja mama dela na zavodu (soča), če moraš tam kaj hitreje skozi spravit:zmeden2:. z veseljem priskočim na pomoč.

verjamem pa, da ti mali daje voljo in moč za naprej.

pozdravčke, Magi:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:49:30   
Anonimen
Ne Megi nič ne rabim tam tja moramo it potem,ko že vse to dobimo.Nur si že iz morja?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Mi je počasi dok...
12.7.2005 21:52:32   
Anonimen
Smo mogli prestavit morje za en teden, ravno zaradi testiranja kolesa. Tako da odhajamo 20.7, pa upam, da bo vreme kaj boljše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?