|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prstani na povstrčku?obvezno
9.5.2010 12:16:30   
maktub
mene zanima kako ste kaj imele prstane na poroki?.ponavadi imajo vsi na povstrčkih ampak meni mi to ni vseč,pa bi rada imela kje drugje,recimo na roži oz.cvetu vrtncie a se to da? al more bit obveno povst.ki nevem kako te stvari gredo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prstani na povstrčku?obvezno
9.5.2010 13:09:24   
vanilla
Lahko imaš na čemur koli hočeš.. Ni obvezen pouštrček. Lahko tudi po netu malo pobrskaš za razne ideje ali pa v cvetličarni vprašaš.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prstani na povstrčku?obvezno
9.5.2010 13:14:58   
Anonimen
Do sedaj sem videla 4 variante:
- na srebrnem pladnju, kjer so bili poleg prstanov če cvetni lističi
- na pouštrčku
- v škatlici
- priča jih je dala matičarju (al ženinu in nevesti) kar tako v roko brez vsega


(odgovor članu vanilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prstani na povstrčku?obvezno
10.5.2010 11:51:29   
Janjika
Nama bo cvetličarka zaranžirala v sklopu vsega cvetja, ki ga imava, podstavek in na tem bo s perlicami pripet prstan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prstani na povstrčku?obvezno
10.5.2010 11:55:06   
ajsek
Obvezna je samo prisotnost dveh prič, čisto vse ostalo lahko uredite po lastnih željah.

(odgovor članu Janjika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prstani na povstrčku?obvezno
11.5.2010 14:35:38   
Martinčka
jaz tudi nisem želela pouštrčka.. so v cvetličarni naredili tako da so na lep steklen krožnik naredili lep aranžma in je vsak prstanček bil na svojem flamingovcu ki se je izkazal pri tem delu kot super priročenuser posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prstani na povstrčku?obvezno
11.5.2010 14:39:01   
Volga
Imam idejo. Če imate hišnega ljubljenčka, mu jih lahko na rep navežete, pa pred vami koraka po cerkvi. Saj so tako in tako družinski člani, zakaj ne bi bili udeleženi pri tako lepem obredu?

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prstani na povstrčku?obvezno
11.5.2010 15:22:45   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Imam idejo. Če imate hišnega ljubljenčka, mu jih lahko na rep navežete, pa pred vami koraka po cerkvi. Saj so tako in tako družinski člani, zakaj ne bi bili udeleženi pri tako lepem obredu?


Saj da ne boš mislila, da to že ni kdo tako naredil. Samo en na repu, ampak na hrbtu. Zlati prinašalec je bil. No, hvala bogu, saj ta prinaša.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prstani na povstrčku?obvezno
11.5.2010 15:59:34   
Ribica **
Haha, Volga, sam to imam jaz ze odkar imam psa v mislih user posted image  Dobr, da bo do poroke ze stara in upam, da mal bolj skulirana. Sam na repu jih ravno ne bo imela, pa po cerkvi tudi ne bo rabila hodit user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prstani na povstrčku?obvezno
11.5.2010 16:14:06   
pety78
Zlati prinašalec je bil. No, hvala bogu, saj ta prinaša.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O, Splišni, teb se tudi zadnje čase sam smejim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prstani na povstrčku?obvezno
12.5.2010 8:06:33   
puncica
midva sva imela prstane na kako naj rečem ikebani rož v obliki srčka, na sredini je bil en prostorček in noter škatlica s prstani. Rože so bile pa rumene in bele ivanščice se mizdi, no neki takega. Tak da ni blo klasičnega pouštra. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?