|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dajmo se smejat...
12.5.2010 10:04:46   
Anonimen
Kakšne traparije ipd. ste naredili?

Jaz se spomnim te:

Z možem se voziva v avtu in poslušava Elvisa. Jaz zraven prepevam:

"Sailors for sale or rent, rooms to let for 50 cent...." (dejansko je trailors for sale....). Seveda sem ljubega spravila v smeh, ko sem prodajala mornarje user posted image user posted image user posted image .
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 10:08:13   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Kakšne traparije ipd. ste naredili?

Jaz se spomnim te:

Z možem se voziva v avtu in poslušava Elvisa. Jaz zraven prepevam:

"Sailors for sale or rent, rooms to let for 50 cent...." (dejansko je trailors for sale....). Seveda sem ljubega spravila v smeh, ko sem prodajala mornarje user posted image user posted image user posted image .


Vceraj mi nas 6-letnik razlaga, da v casu ko je zemlja nastala in ko je sonce sele delalo, da bi naredilo tako, da lahko potem ljudje zivijo na zemlji, so ziveli dinozavri.  Bili so veliki in mocni, a njihov sef je bil Levji dinozaver, ni bil najvecji ampak najmocnejsi. Umrl je pa v prvi svetovni vojni.... user posted image user posted image  



_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 10:10:50   
Anonimen
Dolgo je živel ta dinozaver user posted image . Faca mali

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 10:10:58   
*miska.mcc*
ok, ko smo ze pri dinozavrih...

moj mali je staro mamo vprasal, ce so bili se dinozavri, ko je ona hodila v prvi razreduser posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 10:12:29   
uškinamama
Ankica - že ko smo pri petju. Tudi mi se vozimo in rečem možu da naj zapoje tisto iz filma Ko to tamo peva - kad bi ove ruže male , za bol moga srca znale , pustilleeee bi suzu koju...

in čuješ malega (takrat cca2,5 letnika) južeee male , južeee male ...user posted image  .

Saj zdaj ni smešno, samo videt tisti njegov vznesen obrašček...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 10:19:05   
noranate
No, naša je pa sosedo vprašala, zakaj ima sploh še te tako stare kokoši, a ne vidi, da nimajo več nobene dlake na tazadnji user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 10:21:59   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ok, ko smo ze pri dinozavrih...

moj mali je staro mamo vprasal, ce so bili se dinozavri, ko je ona hodila v prvi razreduser posted image



Moj necak je sosedo vprasal koliko zivljenj ima...
(ravno pred tem je igral igrico na racunalniku)...

Po svoje je smesno, po svoje te pa zmrazi....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 10:24:23   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Ankica - že ko smo pri petju. Tudi mi se vozimo in rečem možu da naj zapoje tisto iz filma Ko to tamo peva - kad bi ove ruže male , za bol moga srca znale , pustilleeee bi suzu koju...

in čuješ malega (takrat cca2,5 letnika) južeee male , južeee male ...user posted image  .

Saj zdaj ni smešno, samo videt tisti njegov vznesen obrašček...


Si lahko predstavljamo user posted image
Imamo izkusnje vsaj koliko toliko user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 10:30:33   
uškinamama
MIška  (ne misek)  - mali je očitno podedoval smisle za humor po tebi user posted image

misek (ne miška) user posted image  -se nikoli ne ustrašiš, v narekovajih, te neskončne domišljije ?  Ko smo kupovali pustni kostum je mali razlagal trgovcu, da je plezal  S tOMAžem Humarjem in to tako zavzeto, da je prodajalec naju vprašujoče gledal, če morda pa le ni res.




_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 10:42:33   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

MIška  (ne misek)  - mali je očitno podedoval smisle za humor po tebi user posted image

misek (ne miška) user posted image  -se nikoli ne ustrašiš, v narekovajih, te neskončne domišljije ?  Ko smo kupovali pustni kostum je mali razlagal trgovcu, da je plezal  S tOMAžem Humarjem in to tako zavzeto, da je prodajalec naju vprašujoče gledal, če morda pa le ni res.


Vcasih me je bilo zelo strah te domisljije. Z druge strani je to njegovo bogatstvo. Zadnjic je pogruntal, pa je sele 6 let star (no kmalu bo 7), da s ena google earth lahko posname (kaj govori), potem se pogruntal kako lahko snema tudi polozaje ozvezdij dokler govori... in to je posneta predstava. naklada ko veliki, zveni pa povsem resno, premisljeno kot bi vedel kaj govori (politik bo!).

V situacijah kakrsno navajas, me je pa zelo zelo skrbelo ali on ve, da to ni res ali je pomesal stvarnost in domisljijo. Ko sva ugotovila, da tocno ve, kaj je res, akj domisljija mi je mocno olajsalo. Poraja se mi tu in tam skrb zaradi sole, ampak generalno ga pa pustiva, da uziva v svojem kreativno - domisljijskem svetu in nas skoraj vsak dan z necim nasmeje.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 13:43:38   
sami0804
Evo,pod vtisom sosednje teme o koruzi:

Ker smo blazni koruzožeri,smo lani mimogrede,ko smo se vozili po Avstriji,si včasih "sposodili" malo koruze.In se peljemo nazaj domov(z bicikli) in ko gremo z brodom čez Muro,se naš takrat4,5 letnik oglasi:"Mama,komu ne smem povedat,da smo kradli koruzo?"user posted image Še dobro,da ni več meje...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 13:57:45   
*miska.mcc*
ok, ena moja...
še zdaj raje ne grem v tisti lokal.

par let nazaj smo sli po dolgem casu ven zazurat. in valda sem si dala duška in izkoristila priloznost, da se opicanim v nuuuulo!!!
pač skornje z 10 cm peto, ozke ozke kapri kavbojke,, skoraj do popka odprt top z golim hrbtom, itak sončne špegle, hud make up...v glavnem ni da ni....

in se vsa fina pridedem zunaj za visoko mizo na barski stolček (ko majo tudi tisti nastavek za noge), narocim nek koktelj.(ce se gremo fine delat, se dajmo originaleuser posted image )
aja, pa torbica valda na rami.

me prime lulat(tudi najbolj fine hodijo na wc...res, res) dvignem rit, šus babji predno sem dala noge na tla. se mi peta zatakne v tisto stojalo na stolu za noge....in....


BRRRRRRRRRRR...s torbico sem v letu itak vse pometala z mize, sama pa na polni terasi s stolom vred zgrmela po tlehuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 13:58:15   
*miska.mcc*
ne si prevec vizualizirat...ne bi bla rada cesa krivauser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 14:04:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ne si prevec vizualizirat...ne bi bla rada cesa krivauser posted image


Prepozno, že brišem kavo z ekrana user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Si te čist predstavljam, kako letiš, s petkami v luft.

Ajajoj... sem se spomnila... moj je včasih hodil na fitnes in je prepričal enega res fajn kolega, da je še on hodil z njim. No, in ta kolega se spravi delat trebušnjake na tisti napravi, kjer se moraš privezat za noge al zatakniti al kako že. Ampak kaj ko je se je ravno pred njim ena fajn punca raztegovala in ogrevala. V navalu občudovanja se je pozabil privezat user posted image , začne delat in naredi preval čez celo sobo user posted image user posted image user posted image user posted image . Je bilo smeha user posted image . Nauk zgodbe: gleda se lahko le svojo ženo.

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 14:08:31   
*miska.mcc*
ankica...petke so bile zataknjene v stol...tako, da so me morali odfecljat, predno sem se pobralauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 14:10:42   
Anonimen
Zapomnili so se te zagotovo user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 14:11:58   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Zapomnili so se te zagotovo user posted image


kako ze pravijo...eni do taki, ko povsod, kamor pridejo, pustijo vtisuser posted image

najhujs mi je blo pol špegle pobrat pod ene tretjo mizouser posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 12.5.2010 14:14:57 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 14:34:52   
mateyka
a potem nisi mogla sama vstat in si moralačakat kot nasedli kit, da so drugi priskočili in te začeli pobirat? user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 14:35:25   
Taddy78
Nekaj dni nazaj oblačim sina v pižamo in mu rečem naj si gre umit zobe in roke. Pa mali protestira, da naj mu jaz to naredim. In ker je star 4.5, mu rečem, da je pa sedaj že res velik fant in da mora to sam znat naredit.
On pa :"mami, zakaj pa me ti oblačiš, če sem že tako velik?" user posted image

Aja...se peljema mimo moje bivše službe. Je bil že večkrat tam. Me vpraša če grema na obisk, pa mu pač povem, da tam več ne delam. On pa : "Ja zakaj pa jaz moram hodit v vrtec?"
Zjutraj ko se mi je mudilo v službo in ni hotel v vrtec, sem mu namreč vedno pravila, da mama gre v službo, on pa v vrtec  user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 14:36:27   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a potem nisi mogla sama vstat in si moralačakat kot nasedli kit, da so drugi priskočili in te začeli pobirat? user posted image


da

do takrat pa sem naredla 2 šluka alkohola, da ne bo pomoteuser posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 12.5.2010 14:37:21 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
12.5.2010 16:38:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dajmo se smejat...
12.5.2010 17:38:18   
*miska.mcc*
user posted image user posted image user posted image metuljuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dajmo se smejat...
13.5.2010 9:19:16   
mojamura
moj mlajši sin takrat je bil star tri leta (in v določenih besedah je pojedel samoglasnik) je prespal pri dedku in babici in ko sem ga tam preoblačila v pidžamo, mu dedi reče: "Glej kake lepe motorje maš na hlačkah", sin pa odgovori:
"A ne dedi da so lepi, a grema drkat"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dajmo se smejat...
13.5.2010 11:13:40   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

moj mlajši sin takrat je bil star tri leta (in v določenih besedah je pojedel samoglasnik) je prespal pri dedku in babici in ko sem ga tam preoblačila v pidžamo, mu dedi reče: "Glej kake lepe motorje maš na hlačkah", sin pa odgovori:
"A ne dedi da so lepi, a grema drkat"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Huda!!!

Pri necaku je, ko je bil podobne starosti, stric Sebo venomer bil stric Jebo ....
Tako se je po dvoriscu drl, da je prisel stric Jebo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dajmo se smejat...
13.5.2010 12:48:20   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


Tako se je po dvoriscu drl, da je prisel stric Jebo user posted image user posted image user posted image




hehehe....fenomenalni so ti naši mali nadobudneži

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?