|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 13:30:56   
Julija08
Mislim, da smo se že enkrat o tem pogovarjale, pa prosim za predloge. Namreč, sem v svetu staršev (prvič) in ker se bliža konec leta in baje je navada da se kupi skupno darilo bi rada vedela kaj se običajno kupuje.

Nimam niti tel. niti mailov od staršev, tako da sem razmišljala, da bom napisala en dopis in jim ga vrgla v omarice in prosila naj mi pošljejo predloge na mail.
Ali se vam zdi preveč, če bi zbirali 10 € (nas je 14 v skupini) za 2 vzgojiteljici? Ker razmišljala sem, da bi se kupil en šopek rož za vsako, pa čestitka, ki bi jo vsi podpisali in pa kakšen darilni bon (samo kaj se mi pa ne sanja).
Ena vzgojiteljica je starejša (cca. 50-55 let) ena pa ful mlada in ne vem kaka masaža npr. starejši mogoče ne bi bila všeč, mlajši pa tudi vprašanje.....

uffffffffff sem se prav zasekirala....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 13:44:19   
FLOWR12
Meni se zdi 10 € veliko beri preveč.


(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 13:55:01   
FLOWR12
Če bi zbirali po 5€, bi zbrali 70€, kar pa tudi ni tako malo. Mi smo lani kupili učiteljici za konec šolskega leta košaro v kateri je bilo sveže sadje in darilni bon za masažo.

Darila pa je bila zelo vesela.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 14:03:19   
Luni
Ful preveč, ampak res. Vedeti moraš, da so v skupini tudi starši, kateri komaj pregurajo mesec. Glede na izkušnje iz vrtca in šole ti povem, da je 2 € na osebo maximum!

_____________________________



(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 14:07:30   
Julija08
ja samo če bi hotel npr. šopek in bon za npr. masažo bi bilo to sigurno več kot 35€.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 14:14:50   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: Luni

Ful preveč, ampak res. Vedeti moraš, da so v skupini tudi starši, kateri komaj pregurajo mesec. Glede na izkušnje iz vrtca in šole ti povem, da je 2 € na osebo maximum!


Se popolnoma strinjam z Luni. Pri nas pobiramo tudi 2 €.
Darilo pa naj bo simbolično.
FLOWR je dala dobro idejo: košarica s sadjem, ali pa malo večja brisača in čokolada,....
10 € je veliko veliko preveč.

< Sporočilo je popravil barbara b -- 25.5.2010 14:15:38 >


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 14:16:31   
Julija08
ojoj, a tko, no bom se še mal pogovorila s starši kaj mislijo...ali pa vsaj 5€, če se pobira, to bi bilo potem 70 € za 35€ bi se pa že kaj našlo...

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 14:43:02   
dps1
pri nas ne pobirajo nič.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 14:48:10   
ZARA
Se strinjam s puncami. Meni se tudi zdi 10 € preveč. Če zberete po par € na otroka je čisto dovolj. Darilo naj bi bilo simbolično in ne kako potovanje v eksote.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 15:04:36   
Julija08
IZVIRNO SPOROČILO: dps1

pri nas ne pobirajo nič.



A potem vsak prinese kako malenkost al kako...no ne vem, jaz sem pač navajena, da za novo leto in ob koncu leta se pa ja mora prinesti neka pozornost, pa še vzgojiteljici sta super, boljših ne bi mogli dobit!!!

Če pa sam kupiš ne vem bombonjero pa kavico ali kaj podobnega te pa tud ne pride nič ceneje...

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 15:16:16   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Se strinjam s puncami. Meni se tudi zdi 10 € preveč. Če zberete po par € na otroka je čisto dovolj. Darilo naj bi bilo simbolično in ne kako potovanje v eksote.


user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 15:22:07   
mate0ja
To da vzgojiteljica varuje tvojega otroka je njena služba. Zato dobi plačo. In če ste zadovoljni z njo, potem ji namenite kako malenkost. Mamo v žlahti vzgojiteljico in vsako leto dobi kako rožice, bombonjere, kako svečko, šalco ... najbolj je pa vesela daril, ki jih starši skupaj z otroki naredijo sami. Mislim, da je najbolje, da vsak sam nese nekaj po svojih zmožnostih, naj da vsak otrok nekaj unikatnega, kar si bo zapomnila. Z darili večje vrednosti pa lahko vzgojiteljico in pomočnoco spravite v zadrego, po deugi strani pa so tudi javne uslužbenke in pri njih velja poseben protokol kar se daril večjih vrdnosti tiče.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 15:51:34   
jakaracman
Pri nas ne pobiram nič jaz dam vsako leto kaj, recimo šopek, pa rustika čokoladice.Dam pa obema enako.Lansko leto sta pa dobili locitane milo in svečko.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 15:53:17   
Splišni
Meni se tudi zdi 10 evrov preveč, sploh se mi zdi karkoli pobirat čist mim.

Vsak naj kupi, če hoče, če mu je vzgojiteljica všeč, če ima tako navado ...     čisto odvisno od vsakega posameznika. In posiljevat ljudi, da morajo dat denar za darilo, ker se je nekdo tako spomnil, je meni mimo.

O.K., ne rečem ob zaključku vrtca, takrat še, ampak tudi takrat maksimalno po 5 evrov. Za vsak konec leta pobirat pa se meni ne zdi vljudno do ostalih staršev.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 16:26:04   
josephine27
moj mož je letos tud prvič v staršev in sva ravno gruntala kaj nardit. dobro da sem našla to temo :)user posted image

_____________________________



(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Darilo za vzgojiteljico
25.5.2010 16:55:10   
luka jan
Mi smo lani pobirali po 5 eurov, nato pa vsaki vzgojiteljici kupili veliko Svilanitovo kopalno brisačo in poleg dodali še vsaki eno kič ogrlico. Vse skupaj smo morsko dekorirali in je bilo prav lepo. Pa še vesele so bile.user posted image
10 eurov je absolutno preveč, pri nas se mi je zdelo še 5 eurov veliko, predvsem za tiste ki že tako ali tako komaj pridejo iz meseca v mesec.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?