|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ko ne gre
7.3.2011 17:56:30   
dalinc
že skoraj mesec in pol se  trudim manj jesti. Npr. zjutraj jabolko, ponavadi za malico tudi kak sadež. Potem pa za kosilo zelenjavo, solato, meso ali ribo in to je povečini skoraj vse. Ker pa se nikakor  kilogrami niso hoteli premakniti sem se začela prehranjevati po ločevalni. Ampak kg STOJIJO. Po ločevalni se prehranjujem tretji teden. Nič ne grešim, jem male količine hrane, veliko se gibljem. Vsega skupaj mi je  v mesecu in pol  uspelo shujšati samo 1,5 kg. Moram pa povedati, da nisem nobena suhica, imam namrec 80 kg. Ali se je kateri dogajalo to- Ne morem verjeti, da mi ne gre in gre, ko pa ne delam nič narobe.  Prosim za kak nasvet, izkušnjo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ko ne gre
7.3.2011 18:51:23   
pizmek
Nič ne obupaj prehitro, saj kilogrami začnejo iti navzdol pri vsaki drugače hitro. Meni so šele po mesecu in pol, oz. skoraj dveh začeli iti navzdol, pa prvič sem odnehala po treh tednih, ko se nikamor ni premaknilo..sem nardila napako in mi je bilo potem žal in potem spet vse od začetka.
Poleg tega itak ni prav, da prehitro shujšaš, ker boš po par mesecih dobila vse nazaj in še več.
Jedla sem dokaj normalno, se nisem skor ničemer odpovedala, pač u manjših količinah..je pa res, da po 18i uri zvečer nisem več kaj jedla.

(odgovor članu dalinc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ko ne gre
7.3.2011 19:15:40   
miapia
Odvisno je, KAJ ješ in ne toliko, koliko ješ.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu pizmek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ko ne gre
7.3.2011 20:30:44   
Tejči
Če manj ješ in se več giblješ, je normalno, da kilogrami ne grejo hitro dol, saj izgubljaš maščobo in pridobivaš mišično maso, ki je težja od maščobe. Sigurno pa se ti trud pozna na postavi, kakšna cotka je že prevelika..počasi se daleč prideuser posted image

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ko ne gre
7.3.2011 20:56:33   
Alex01
Jaz vidim pri sebi, 5 obrokov na dan. Je pa trajalo kar kakđne tri tedne če ne več, da se je sploh začelo premikat ampak po polžje ( se pravi počasi).
Samo ne obupaj

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ko ne gre
7.3.2011 21:48:03   
kajajaka
Velikokrat je kriva tudi psiha... Če ves čas misliš na kilograme in kalorije, je učinek ravno nasproten (vem iz lastnih izkušenj user posted image )
Največ in najlažje sem shujšala, ko se niti zavedala nisem da hujšam, enostavno sem se gibala in zdravo prehranjevala. In bila seveda navdušena nad rezultati.
Torej sprosti se, še naprej se gibaj, jej zdravo in več malih obrokv in se odloči, da se kak mesec ne boš tehtala ali razmišljala preveč o svoji teži user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ko ne gre
8.3.2011 7:00:04   
katjes
Predlagam ti, da se zmeriš z šiviljskim metrom - obseg pasu, prsi, bokov, rok - nadlahti in stegen. Zapiši si mere in zraven zabeleži tudi datum. Nato se izmeri vsake toliko časa - sploh ko ti pade motivacija.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu dalinc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ko ne gre
8.3.2011 17:55:22   
jajula

IZVIRNO SPOROČILO: dalinc

že skoraj mesec in pol se  trudim manj jesti. Npr. zjutraj jabolko, ponavadi za malico tudi kak sadež. Potem pa za kosilo zelenjavo, solato, meso ali ribo in to je povečini skoraj vse. Ker pa se nikakor  kilogrami niso hoteli premakniti sem se začela prehranjevati po ločevalni. Ampak kg STOJIJO. Po ločevalni se prehranjujem tretji teden. Nič ne grešim, jem male količine hrane, veliko se gibljem. Vsega skupaj mi je  v mesecu in pol  uspelo shujšati samo 1,5 kg. Moram pa povedati, da nisem nobena suhica, imam namrec 80 kg. Ali se je kateri dogajalo to- Ne morem verjeti, da mi ne gre in gre, ko pa ne delam nič narobe.  Prosim za kak nasvet, izkušnjo.



to je dost kratko obdobje za kakšne boj vidne rezultate. a se tudi s kakšnih športom ukvarjaš? po mojih izkušnjah se bolj težko shujša brez gibanja..

(odgovor članu dalinc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ko ne gre
30.3.2011 9:24:08   
malabiba30
bolje da gredo kg počasi dol kot pa hitro (hitro izgubljeni se tudi hitro vrnejo).

Sama sem se tud vzela v roke kakšne dva meseca nazaj. Odločila sem se, da bom popolnoma spremenila prehranbene navade in da bo treba tudi migat.

Dva večja obroka sem zamenjala za 5 manjših, ki so porazdeljeni čez dan tako ,da res nisem lačna. Iz svojega "menija", sem črtala belo moko, bele testenine, bel kruh (kruh jem samo rezine polnozrnatega kruha). V obroke vnesla ogromno zelenjave, namesto olja za peko uporabljam kokosovo maslo. Sadje je prisotno za malice, vendar po 15h ni zaželjeno. Seveda meso ne manjka (belo meso, ribe,...)
Mlečni izdelki so vsi 1,5 maščobe, ali manj. Sadni jogurt odpade - ima cca 3 žličke sladkorja v eni šalčki)..raje navadni jogurt in sveže sadnje notr....

in pa seveda vsaj pol ure gibanja na dan....hitra hoja...

se pozna :-)

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ko ne gre
30.3.2011 11:37:15   
Anonimen
dalinc, kaj pa če bi pisala svoje točne jedilnike? Da bi videle, če mogoče kaj narobe kombiniraš. user posted image

(odgovor članu malabiba30)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ko ne gre
6.4.2011 18:51:20   
dalinc
no,da se spet malo javim. Po začetnem neuspehu s kg mi končno uspeva. Kg so počasi začeli puhteti. Po skoraj treh mesecih odrekanja,me je manj za 8 kg. Čeprav sem sedaj padla v krizo. Kar precej sem začela grešiti. Upam,da se spet spravim v red, ker bi rada shujšala še kakšnih 5 kg.
Moj jedilnik pa je nekako takšen
Z.kos temnega ali zrnatega kruha,marmelada ali klobase
M.sadje
K.meso ali riba ali sir ali jajce, zelenjava ,solata
V.jogurt
Dosti pa se tudi gibljem-hitra hoja ali sobno kolo.




(odgovor članu dalinc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ko ne gre
8.4.2011 18:17:01   
malabiba30
super dalinc.....

ti pa povem nekaj....sama sem bila že kar nekajkrat na ločevalni in po določenem času pride kriza, ker se določenim stvarem popolnoma odpoveš, medtem ko si jih telo strastno želi.

Žal so vsi kg ki sem jih igubila na ta način prišli nazaj...ker sem po določenem času šla nazaj v staru rutino prehranjevanja in ne-gibanja...

Pred parimi meseci, pa sem se odločila, da spremenim svoj način življenja, kar sem se počutila kot nek zavaljen medo (tudi sama sem imela malo čez 80kg...grrrr). Tokrat sem spremnila način hranjena na splošno in ne samo za določen čas. Želim ga ohraniti v nadaljnjem življenju. Povem ti ,da ne pogrešam nobene stvari, če pa že imam "lušte" si takrat "lušte" tud privoščim....brez da bi imela slabo vest, ker s tem nahranim svojo dušo....

moji kg, trenutno mirujejo na 74,5 in sem več kot zadovoljna, saj vem da se tudi maščoba spreminja v mišice...kar pomeni da se telo oblikuje, teža pa ostaja....

da o počutju ne govorim....trenutno je fenomenalno in tudi "športanje" je postalo del mojega vsakdana....če ne grem vsak dan mal hitre hoje, mi že krepko nekaj manjka :-)


(odgovor članu dalinc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?