|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali katera pozna....
19.7.2005 18:19:10   
Aljakop
..punco/mamico Sašo iz Kranja, ki je danes v Jani ( na strani Velika Janina preobrazba ). Ima punčko Pino:duda:, piše pa da je na porodniški in da veliko surfa po netu in klepeta z mladimi mamicami:) - mogoče na RR-ju? Me prav zanima kera je..;) Joj, moj firbec mali:)-:)-
Nič posebnega, samo sem hotela vedeti če tu gor visi:)-:)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali katera pozna....
19.7.2005 18:25:39   
kofetek2010
poglej med rojstnimi dnevi naših :duda: mogoče jo pa najdeš in nam potem poveš :)-

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali katera pozna....
19.7.2005 18:26:33   
Blink1
Hmm...mogoče pa je MON mislila:zmeden2:

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali katera pozna....
19.7.2005 18:44:45   
Aljakop
;)ja,ja...lahko tudi na MON-u.nisem se spomnila..
Ajde,gem čekirat:)- namesto da bi delala,samo me je danes ena ''sodelovka'' ( honorarna študentka ) tako razjezila:(:( da namesto da delam listam časopise...
Sem jo prosila če me lahko v pon. zamenja ( delamo dve izmeni, enkrat dop. enkrat popoldne ) ker nimam varstva za tamalo ( moj:love: tudi dela v turizmu:( in ima tudi popoldansko izmeno, noni delata.. ) in ona meni da kaj jaz težim, da sem ji itak dolžna eno zamenjavo..ful me nap*****..Jao, sem bila :grrr: ko:hudicek: Halooo!!¨jaz imam družino...


(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali katera pozna....
19.7.2005 22:36:30   
Tiki
To je skoraj sigurno naša Lunca1, ker Pina je kar redko ime. Moram jutri Jano pogledat. No, upam, da se ne motim.

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali katera pozna....
19.7.2005 22:41:49   
india
Ja in Lunci je ime Saša, tudi to je res!!!!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali katera pozna....
21.7.2005 6:51:45   
Lunca1
:), pa ste me našle.

Samo teksta pa ne bi komentirala, ker oni to kar tako mal napišejo, tretjina je res, ostalo pa tko tko. Ker na primer ne vem, da je moj največji hobi kuhanje in pečenje (me je vprašala če kuham in pečem - pa sem rekla, da pečem iz preventive raje ne - kilce):zmeden: ali pa da se mažem z univerzalno kremo za obraz - halo, ne da bi vedla:)-. Pa tisti ki me poznajo itak vejo, da ne bi rekla, da sem čisto prerojena:). No zdaj bolj razumem znane osebe, ki se jezijo nad komentarji v časopisih.

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?