|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 9:50:22   
Felicita
... če voziš v natikačih ali (pre)visokih petah? zdej sm iskala po ZVCP pa nisem našla nič niti podobnega, poznam pa eno gospodično, ki so jo kaznovali zaradi vožnje v 'neprimerni obutvi' (vozila v japonkah). a to policija razteguje al je dejansko kje napisano?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 9:52:24   
mojcaziga
Ja, to sem že tudi jaz slišala. Pravzaprav so tako kaznovali od sestrične moža, pri nas in na Hrvaškem. Odtlej ima vedno za preobut v avtu, vkolikor je poletje in ima obute natikače.

Sama imam v avtu krokse in vozim z njimi. Upam, da so ti dovoljeni user posted image

lp

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 9:58:20   
mayci
Jaz tudi poleti vedno vozim v japonkah, pa me moja starša vsakič znova "strašita", da bom plačala kazen, če me dobi policija.. Sem mislila, da pretiravata...user posted image Ah, še v to se vtikajo, rajši naj red delajo tam, kjer je res treba...

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:00:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
... če voziš v (pre)visokih petah?

MOŠKI bo meni govoril, katera moja peta je PREvisoka in kaj vse lahko z njo počnem?! Bi mu jaz pokazala, kaj lahko počnem s peto svoje štikle, ja! Preluknjam mu položnico! user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:01:27   
srki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:01:43   
alda
za obutev ne vem, sem pa bila prisotna ko so enemu mladcu napisali plačilni nalog zaradi tega, ker je vozil zgoraj brez user posted image .
mislim brez majce, da nebo kdo narobe razumel user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:02:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: alda
sem pa bila prisotna ko so enemu mladcu napisali plačilni nalog zaradi tega, ker je vozil zgoraj brez

O, to bi mu pa jaz tudi listek napisala... s svojo telefonsko. user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:02:41   
ZARA
Ja, jst sem tudi to že slišala. Jst skoz vozim v đapankah.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:02:41   
Felicita
mislm sej men je tut glupo, če me ustavjo nej mi dokažejo da nism pač vozila bosa (in ja, dokler policaj pride do mojga okna si bom pa že zbrcala natikače z nog), ampak still, zanima me člen v zakonu al neki... 

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:06:42   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
... če voziš v (pre)visokih petah?

MOŠKI bo meni govoril, katera moja peta je PREvisoka in kaj vse lahko z njo počnem?! Bi mu jaz pokazala, kaj lahko počnem s peto svoje štikle, ja! Preluknjam mu položnico! user posted image


kerensa, pol je tole zate: http://www.youtube.com/watch?v=3dx6BfFHTnM user posted image

drugač je menda meja 5cm ... ampak spet, baba slišala baba rekla, kot cela tema očitno user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:07:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
drugač je menda meja 5cm ...

Kakšna meja - a da v čevljih, ki imajo peto višjo od 5 cm, ne morem vozit'? user posted image  Jaz sploh nimam čevljev z NIŽJO peto!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:08:18   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: alda
sem pa bila prisotna ko so enemu mladcu napisali plačilni nalog zaradi tega, ker je vozil zgoraj brez

O, to bi mu pa jaz tudi listek napisala... s svojo telefonsko. user posted image


Ne glede na to, al je bušast, kosmat, pobrit, suh, mozoljast? user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:08:57   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: srki
Ne glede na to, al je bušast, kosmat, pobrit, suh, mozoljast? user posted image

No, no, no... ne pretiravat'. user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:09:43   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
drugač je menda meja 5cm ...

Kakšna meja - a da v čevljih, ki imajo peto višjo od 5 cm, ne morem vozit'? user posted image  Jaz sploh nimam čevljev z NIŽJO peto!


bedarija....
za 1, ki ima 180 cm in st.cevljev 40, je 5 cm peta tolko, kot nekaterim natikacuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:10:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
za 1, ki ima 180 cm in st.cevljev 40, je 5 cm peta tolko, kot nekaterim natikacuser posted image

Za tiste, ki imamo pa samo 165 cm, je pa to obvezna oprema! user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:11:27   
Anonimen
Verjetno bo ta:

72. člen

(1) Voznik med vožnjo ne sme uporabljati opreme ali naprav na način, ki bi zmanjševale njegovo slušno ali vidno zaznavanje ali zmožnost obvladovanja vozila (maska, slušalke, telefon itd.).

Ko bi ata policaj vedel, da so japanke edino obuvalo, s katerim obvladam tudi plezanje na česšnjo...user posted image ...samo kaj, ko za vsakim ovinkom češnja ne raste, da bi mu dokazovala.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:14:35   
darja.mark
IZVIRNO SPOROČILO: srki

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



si me nasmejala do amena user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:15:41   
darja.mark
MOŠKI bo meni govoril, katera moja peta je PREvisoka in kaj vse lahko z njo počnem?! Bi mu jaz pokazala, kaj lahko počnem s peto svoje štikle, ja! Preluknjam mu položnico! user posted image



no se vid da tut men ne gre tole citiranje....user posted image

no TOLE zgoraj me je feeeejst nasmejalo

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:16:42   
Kerensa*
Ja, Darja, saj potem bi jaz dobila najbrž položnico za razžalitev uradne osebe, ampak če bi bil pa on užaljen zato, ker bi meni govoril, kaj jaz s svojimi petami lahko in česa ne... u, mater mu šalabajzersko. Če on ne more, tudi jaz ne, a? Grrr.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:17:13   
Anonimen
Jaz ne morem voziti s preširokimi (ne previsokimi) čevlji, konkretno supergami. Se nogi butata skupaj in me moti.

Naj se fantje nad fante spravijo...samo potem bo spet sex škandal. Jih razumem, da imajo raje visoke pete.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:41:47   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: alda
sem pa bila prisotna ko so enemu mladcu napisali plačilni nalog zaradi tega, ker je vozil zgoraj brez

O, to bi mu pa jaz tudi listek napisala... s svojo telefonsko. user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 10:43:49   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Jaz tudi poleti vedno vozim v japonkah, pa me moja starša vsakič znova "strašita", da bom plačala kazen, če me dobi policija.. Sem mislila, da pretiravata...user posted image Ah, še v to se vtikajo, rajši naj red delajo tam, kjer je res treba...


He he, meni tudi moj oči skoz nabija, da bom plačala, če me policaji ustavijo. Pa ima zgleda prav al kaj? user posted image

Ma ja, naj delajo tam, kjer je treba. Isto mi gre na živce da skoraj ni dneva da ne bi imeli radarja na cestninski na Torovem. Prekleti k****, tam je najlažje ustavljat, itak. user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 11:02:10   
Arwenko
V zakonu piše, da ne smeš imet obutve ali obleke, ki bi te ovirala pri vožnji. Do tega, da kaznujejo za japonke, pa je kolikor vem prišlo iz prakse, ker se poleti zgodi ogromno nesreč, predvsem naletov zadaj v rit zaradi tega, ker nekomu zdrsne noga iz natikača ali se pa zatakne spodaj pod pedalo. Tudi meni se je že enkrat zgodilo, da mi je noga zdrsnila dol, ko sem morala zabremzat, k sreči imam dokaj dobre reakcije in se ni zgodilo nič, hvala bogu, od takrat se resnično izogibam vožnji v natikačih. Zakaj pa pete, pa pravzaprav tudi jaz ne vem. Vem pa da piše v zakonu, da ne smeš vozit brez majice zgoraj. 

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 11:07:44   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

IZVIRNO SPOROČILO: srki

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



si me nasmejala do amena user posted image user posted image user posted image user posted image


A tile smajliji, al si falila citiranjeuser posted image .

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: na podlagi česa te lahko kaznujejo
23.7.2010 11:13:53   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Verjetno bo ta:

72. člen

(1) Voznik med vožnjo ne sme uporabljati opreme ali naprav na način, ki bi zmanjševale njegovo slušno ali vidno zaznavanje ali zmožnost obvladovanja vozila (maska, slušalke, telefon itd.).





Tema je značilna "rekla-kazala". Avtoričino znanko so po vsej verjetnosti kaznovali zaradi povzročitve prometne nezgode, ki je bila posledica neobvladovanja vozila zaradi  neprimerne obutve. Kakor je tudi napisala Arwenko se je tudi meni še večkrat japanka zataknila (pa na srečo ni bilo kakšne nesreče)..Moj mož je policaj in vozi v japankah. Naj si napiše kar položnico?

Vožnja v previsokih petkah - nisem še prakticirala, si pa lahko predstavljam, da bi si z 10 cm petko verjetno izpahnila gleženj ob zaviranju.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?