|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kemični svinčnik na sedežni
29.8.2010 14:37:09   
KSIA
No, pa se je zgodilo tudi nam. Naša 2 letna pupa je porisala bež usnjeno sedežno (staro 3 mesece) s kemičnim svinčnikom user posted image . Nasvet?????

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kemični svinčnik na sedežni
29.8.2010 15:10:14   
tix
Jaz sem sicer na ne usnjenem kavču rise od kem. svinčinka počistla z alkoholom in je šlo perfektno stan

(odgovor članu KSIA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kemični svinčnik na sedežni
29.8.2010 15:37:36   
KSIA
sem poskusila, pa ne gre user posted image

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kemični svinčnik na sedežni
29.8.2010 15:44:42   
malaMravljica
Pojdi v trgovino kjer si kupila sedezno in povej kaj se je zgodilo. Obstaja ena tekocina, vsak proizvajalec/prodajalec sedeznega pohistva bi moral vedeti kaj je to. Pa se to, ne stane ne vem kolk, da te ne bo kdo naokoli prenesel.

(odgovor članu KSIA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kemični svinčnik na sedežni
29.8.2010 16:05:48   
Anonimen
Probaj z vlažilnimi robčki za otroško ritko ... mi smo s tem spravili boga in pol stavri stran iz različnih površin.

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kemični svinčnik na sedežni
29.8.2010 21:01:00   
malecka
Ja moja pupa je tašči porisala teden dni staro sedežno, bež barve z modrim pilotom..... katastrofa od katastrofe spobali vse živo od čistil ki so nam jih svetovali v trgovini z sedežnimi....DM-ova čistila, alkohol, arf, bebi robčki, kis, razredčilo...... ma ni da ni. Ni šlo nič dol.....Potem je tašča vsak dan drgnila kot "nora" mesec ali dva in zdaj je ful bežno videt, moraš res dobro pogledat da vidiš.....user posted image

< Sporočilo je popravil malecka -- 29.8.2010 21:02:26 >


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kemični svinčnik na sedežni
29.8.2010 21:10:08   
K_a_t_i
Mi imamo sicer microfibro, kemik smo pa zdrgnili dol s Prilom. Probat ni greh!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kemični svinčnik na sedežni
31.8.2010 21:57:48   
dejzi
Kupi gobico, ki se ji reče vražji čistilec.

Garantiram.


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kemični svinčnik na sedežni
4.9.2010 7:44:10   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: dejzi

Kupi gobico, ki se ji reče vražji čistilec.

Garantiram.



Jaz tudi garantiramuser posted image . V bistvu jaz kar celo usnjeno sedežno s tem pucam. Imamo belo in gre najlažje in v svetlobni hitrosti vse dol, pa še ne rabiš prav nič drgnit. Samo je odvisno kako usnje imaš, ker kako slabo kvaliteto bi znalo s časoma znucat. V posodo vlijem vodo, malo čistila za sedežno, ki ima tudi premazno-vzdrževalno funkcijo in gre vse dol. Obvezno pa je treba še pol s suho cunjo obrisat, če ne se poznajo črte, ker tam ko potegneš, je pol res snežno belouser posted image .

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kemični svinčnik na sedežni
4.9.2010 7:46:11   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Pojdi v trgovino kjer si kupila sedezno in povej kaj se je zgodilo. Obstaja ena tekocina, vsak proizvajalec/prodajalec sedeznega pohistva bi moral vedeti kaj je to. Pa se to, ne stane ne vem kolk, da te ne bo kdo naokoli prenesel.


Smo kupili to čistilo, nas je trgovec nategnil, ko smo kupili sedežno. Zgleda ko ena labela, je prav za kulije. En drek je dol spucala, nikoli več, prav poceni pa tudi ni, za tisto eno malo"labelo".

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kemični svinčnik na sedežni
4.9.2010 17:06:13   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Pojdi v trgovino kjer si kupila sedezno in povej kaj se je zgodilo. Obstaja ena tekocina, vsak proizvajalec/prodajalec sedeznega pohistva bi moral vedeti kaj je to. Pa se to, ne stane ne vem kolk, da te ne bo kdo naokoli prenesel.


Smo kupili to čistilo, nas je trgovec nategnil, ko smo kupili sedežno. Zgleda ko ena labela, je prav za kulije. En drek je dol spucala, nikoli več, prav poceni pa tudi ni, za tisto eno malo"labelo".



no zgleda, da vas je ta vas trgovec res nategnil, ni pa vam prodal tega o cemer pisem jaz, ok. Nase ni kot labelo, jaz govorim o tekocini v eni cca. 3/4 l stekleni steklenicki. Ne vem pa imena, ker trenutno nimam nic v stanovanju, pa tudi v Slo se mogoce dobi pod drugim imenom.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?