|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kašelj
5.9.2010 11:59:03   
Felicita
povsod po forumu so nasveti za otroke... za odrasle pa ne najdem nobenega pametnega nasveta. poleg tega moj vd mož preprosto ne zna bit bolan, zato ga je težko do česa pripravit ('se morm odvadit kašljat, mi grlo draži' user posted image )

torej, s čim si pomagat pri res suhem kašlju, ko ni pri roki nobenih sirupov in podobnih zadev? ponoč sem mu dvignila vzglavje in hotla dat tople obkladke na pljuča, pa so o tem hudo različna mnenja (pa pol sm jest začela mal ramzišljat pa do nobenga pametnega zaključka pršla). tko no, nasploh kakršen koli nasvet bi pršu prov user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kašelj
5.9.2010 12:17:44   
s.
Balzamična krema iz evkalipta, bora,mete ipd. zelišč zelo pomaga. Namažeš in toplo obložiš...
Idealna za bronhitis, prehladna obolenja, kašelj, astmo pa tudi za boleče mišice. Za vse letne čase je.

...za zakomplicirane možakarje...ja, ta pa zna bit problem... če nič nočjo, naj pa kašlajo- sam jaz hočem spat :)

< Sporočilo je popravil s. -- 5.9.2010 12:29:49 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kašelj
6.9.2010 13:52:31   
Freya88
Vdihavanje toplega zraka... recimo med kopanjem in/ali tusiranjem je super vlazen zrak, ki navlazi sluznico...!

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kašelj
7.9.2010 19:01:02   
carbene
Preveri še, če nima slučajno refluksa in ga draži želodčna kislina. Tudi kakšne alergije ni za izključiti.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kašelj
7.9.2010 19:10:57   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Vdihavanje toplega zraka... recimo med kopanjem in/ali tusiranjem je super vlazen zrak, ki navlazi sluznico...!


sem ga postavla v tuš s paro, pa pravi da mu ni prijetno... vem da meni je ful, če kreham, on pa pravi da ga duši.

sicer sva doma zbrskala sirup iz smrekovih vršičkov, ga je pil 3x na dan pa pravi da je zdej mal boljše. čez dan sem mu nardila še par toplih obkladkov na pljuča pa ponoč dvignila vzglavje - kot rečeno, pravi da mu je zdej lažje...

@carbene - je čist tist 'prehladni' kašelj, sicer nima težav...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kašelj
7.9.2010 21:07:40   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Vdihavanje toplega zraka... recimo med kopanjem in/ali tusiranjem je super vlazen zrak, ki navlazi sluznico...!


sem ga postavla v tuš s paro, pa pravi da mu ni prijetno... vem da meni je ful, če kreham, on pa pravi da ga duši.

sicer sva doma zbrskala sirup iz smrekovih vršičkov, ga je pil 3x na dan pa pravi da je zdej mal boljše. čez dan sem mu nardila še par toplih obkladkov na pljuča pa ponoč dvignila vzglavje - kot rečeno, pravi da mu je zdej lažje...

@carbene - je čist tist ''prehladni'' kašelj, sicer nima težav...



Lahko da ga drazi, ker je pretoplo in zato zadusljivo... poskusita drugace, z mlacno vodo... vazno je da je vlaga! Ko je moj tak, ga vedno ko se jaz tusiram (ne maram prevec tople vode), posedem na stol v kopalnici da vdihava... ne vdihava direktne pare, je pa vseeno malce boljse!

Ce pa zelis, ga lahko das za stedilnik, ko se kej fajnega dusi... pa imas kuharja ki se zdravi z vdihavanjem vasega kosila!:D hehe...

< Sporočilo je popravil Freya88 -- 7.9.2010 21:08:50 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kašelj
8.9.2010 12:10:56   
m_o_i
meni je za izkasljevanje ZAKON Fluimukan (granule) - ga ni takega sirupauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kašelj
8.9.2010 12:12:14   
m_o_i
aja, pa se tole: meni je oma dajala veliko zlico pogretega jedilnega olja za pozret pred spanjem user posted image  to pa umiri kaselj...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kašelj
10.9.2010 12:52:19   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

aja, pa se tole: meni je oma dajala veliko zlico pogretega jedilnega olja za pozret pred spanjem user posted image  to pa umiri kaselj...


Po temle si jaz niti ne bi vec upala kasljat... ogabno...!:D pa je res pomagalo al kaj???

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?