|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primorke, prosim za pomoč
14.10.2010 21:20:35   
mayci
Jutri se odpravljamo na izletek na Obalo user posted image , ker je napovedano sončno in dokaj toplo vreme. user posted image Ker pa bo z nami 2-mesečna dojenčica, bi lepo prosila kakšno prijazno prebivalko Obale, da bi zjutraj napisala, če je burja res oslabela, tako kot napovedujejo... Ker po vetru pa naše male pikice res ne bi vlačila...
Hvala že vnaprej, če bo katera tako prijazna! user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Primorke, prosim za pomoč
14.10.2010 21:24:59   
thaiss
za jutri zjutraj ti ne obljubim poročilo (kdaj bi se odpravili dol?), ampak zaenkrat je mirno, brez burje
Sicer pa burja ni noben bau-bau, sploh če je dojenčica v vozičku. Temperatura čez dan pa je okoli 19-20°c

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Primorke, prosim za pomoč
14.10.2010 21:27:38   
mayci
thasiss, najlepša hvala za odgovor.user posted image Šli bomo okrog pol desetih, prej ne... 

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Primorke, prosim za pomoč
14.10.2010 22:26:07   
silvy
Vi kar pridite na obalo. Te dni je tako lepo. Burja ni tako huda za dojenčka. Mi že od rojstva pohajamo po burji (zdaj 8 mesecev).

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Primorke, prosim za pomoč
15.10.2010 7:55:28   
uškinamama
To mi je bil zmeraj fenomen. Otroka v meglo in na minus ja, na burjo pa ne user posted image .

Sonček je Majči, burje ni.  Uživajte, kar se da.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Primorke, prosim za pomoč
15.10.2010 8:19:26   
mayci
uškinamama, pri nas v "hribih" je redko megla, tako da se po megli ne sprehajava..user posted image
Pa naaajlepša hvala za jutranje poročilo, morje prihajamo! user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Primorke, prosim za pomoč
15.10.2010 8:21:09   
blaža
burja je zdrava :). 100x bolj kot vsi centri na svetu. tam lahko kej stakneš, od burje ne.user posted image

moja mama naju je z sestro vedno zavila z šalom preko ust in smo tako lepo celo zimo pohajali po Kopru.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Primorke, prosim za pomoč
15.10.2010 8:30:36   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

uškinamama, pri nas v "hribih" je redko megla, tako da se po megli ne sprehajava..user posted image
Pa naaajlepša hvala za jutranje poročilo, morje prihajamo! user posted image



Ah, ne. Ni letelo direkt nate...user posted image , samo mi je zmerja zanimivo da se bojij-jo-te burje. Burja je super.
Kam pa greste?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Primorke, prosim za pomoč
15.10.2010 8:39:09   
fragola
burja ni nobeden bav bav in tudi je zdrava, če pa slučajno te tako moti ti priporočam, da daš čez voziček prevleko za dež in otroček je zaščiten tudi pred burjo

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Primorke, prosim za pomoč
15.10.2010 8:41:15   
kristinaj
burja je ne moti, saj je notr v vozičku in ne pride do nje... če prav močno piha je večja ovira to, da je v burji težko peljat voziček in pa meni osebno mi gre na živce kadar piha...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Primorke, prosim za pomoč
15.10.2010 20:19:19   
mayci
Hvala vam punce! user posted image
Smo bili v Portorožu, imeli smo se super, bil je čudovit sončen dan, čeprav je malo pihalo.user posted image Eni so se še kopali in sončili..user posted image
Zdaj so pa baterije spet malo bolj napolnjene..user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?