|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trampolin
22.10.2010 17:25:22   
Hope2
Ga pospravite čez zimo pod streho, pokrijete s čim? Ga celega pospravite ali le delno? Kdaj ga pospravite, če ga?

Celega nimamo kam dat, pa razmišljamo ali bi samo ponjavo dol vzeli in jo pospravili. A kdo pušča celega čez zimo zunaj?


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.10.2010 17:35:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trampolin
22.10.2010 17:48:36   
NEVA-1
celega razdremo in pospravimo v klet, oz. eno sobo , kjer imamo vse živo...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trampolin
22.10.2010 17:50:56   
zmajaz
Mi smo pospravili mrežo, ponjavo in stebre, obroč s podnožjem bo pa ostal zunaj, ker je preveč dela to razstavljat, notri pa nimamo kam dati. Sosedje so ga pa puščali zunaj, ampak jim je po dveh zimah ful vse preperelo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trampolin
22.10.2010 18:12:23   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Mi smo pospravili mrežo, ponjavo in stebre, obroč s podnožjem bo pa ostal zunaj, ker je preveč dela to razstavljat, notri pa nimamo kam dati. Sosedje so ga pa puščali zunaj, ampak jim je po dveh zimah ful vse preperelo.


Tako nekao smo razmišljali, ampak smo se ob postavljanju tak namučili z drogovi in mrežo, da smo to zdaj mislili pustit. A mreža tudi strohni/preperiuser posted image

Kdaj ga pa podirate, ob prvem mrazu, snegu?


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.10.2010 18:13:38 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trampolin
22.10.2010 18:17:09   
mojamura
prejšnji teden smo ga razdrli ga dali v škatlo in nato v kurilnico na peč


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trampolin
22.10.2010 18:31:51   
tajtaja
Naš je že tudi od sobote razstavljen na prafaktorje in pospravljen v garažo. So dedci "delali" celo popoldneuser posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trampolin
22.10.2010 18:34:22   
zmajaz
Mreža tudi preperi ja- to je treba dat dol. Mi smo ga že pospravili kaka 2 tedna nazaj.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trampolin
22.10.2010 22:15:42   
anckabancka
Mi smo ga ravno dane spospravili "na varno"... V eni uri je bil razstavljen in pospravljen...
Pospravili smo ga že drugič. Ko pa se bo pomladi otoplilo, ga spet sestavimo.

Imam pa eno vprašanje. Ali je katera že kupovala naknadno kakšen del trampolina? Tista modra obloga, ki ščiti fedre je že precej zdelana, pa bi bilo dobro kupit novo. Ali je to sploh možnouser posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trampolin
23.10.2010 7:41:41   
Lara28
Naš trampolin je v "skupni uporabi", uporablja ga kar nekaj otrok in posledično je tudi hitro kaj uničeno. Tisto modro oblogo smo že zamenjali, prav tako 1x mrežo. Vse se dobi po delih. Je pa cena te obloge za 4m trampolin stala okoli 40 eur (že nekaj časa nazaj). Mi smo to kupili v Hervisu, ker smo tam kupili tudi trampolin.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trampolin
23.10.2010 8:31:31   
muco
Mi smo ga tud že razstavli in pospravli ! .... ampak sam tista modra obloga za fedre stane 40 eur???? user posted image
Mislim da smo mi dal 170 eur za cel trampolin .

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trampolin
23.10.2010 9:21:58   
sončnica14
Mi ga tudi razstavimo in pospravimo na suho. Naredi pa to mož sam v enem dopoldnevu.

Tudi nam je tista modra obroba za čez fedre čisto preperela od sonca in sva kupila novo (res stane cca 40 € za 4 m trampolin) ), pol sva pa kupila še začitno ponjavo za prekrivanje trampolina, da ne bi tudi ta nova tako hitro preperela (ampak ta je stala tudi cca 30 € - hervis user posted image ) ampak s to pa nisva preveč zadovoljna.
Kupila sva jo za njihov 4m trampolin, ampak je kar malo majhna in jo komaj nategneš tako, da pokrije cel trampolin. Problem pa nastane, ko dežuje, saj skozi njo voda ne gre, posledično se gor nabere vode kot v bazenu.
Pa še praktično ni preveč, saj se nam jo ne ljubi vsak dan gor pa dol dajat.    


(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trampolin
23.10.2010 19:56:27   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Mi smo pospravili mrežo, ponjavo in stebre, obroč s podnožjem bo pa ostal zunaj, ker je preveč dela to razstavljat, notri pa nimamo kam dati.


Enako. Danes sta ga sinova razstavila in pospravila. Obroč s podnožjem je pod streho, ampak zunaj. Celega si jaz ne bi upala pustit izpostavljenega zimskemu vremenu.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trampolin
23.10.2010 20:18:14   
petarda
Očitno smo potem mi edini, ki smo ga imeli čez zimo zunaj in tudi letos bo tako. Preperela je pa zaenkrat samo modra obloga za fedre.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trampolin
24.10.2010 7:27:23   
Hope2
Pa je naš tudi že v prafaktorjih. sMO MISLILI še pustit, ker sin še vsak dan gor skače, ampak se je glih našel čas in lepo vremeuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trampolin
24.10.2010 8:20:10   
froschi
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Mi smo pospravili mrežo, ponjavo in stebre, obroč s podnožjem bo pa ostal zunaj, ker je preveč dela to razstavljat, notri pa nimamo kam dati. Sosedje so ga pa puščali zunaj, ampak jim je po dveh zimah ful vse preperelo.


..mi tudi pustimo spodnji del zunaj...za zdaj pa še mali skačeta po njemu...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
24.10.2010 8:41:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu froschi)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trampolin
24.10.2010 10:14:35   
hariba
Tudi našega je moj včeraj celega razdrl in pospravil v klet na varno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trampolin
25.10.2010 20:56:44   
lucika
koliko pa imate stare trampoline?
mi smo ga kupili lani, pospravili pozimi, pa nam je kljub temu popokalo tam, kjer se mreža natakne na stebre. pa obrobo je tudi boga, s tem da se je uporabljal le dve pomladi/poletji

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trampolin
25.10.2010 22:03:53   
Peli
Mi ga imamo 2 leti, ponavadi ga razderemo, ko začnejo jabolka in hruške dol letet, ga mamo v sadovnjaku in je tam polno os. Je drugače zelo aktualen in je še vedno cel.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trampolin
26.10.2010 8:22:01   
NEVA-1
Mi ga imamo tudi dve sezoni in je zaenkrat še cel, nikjer napokan oz. da bi bilo potrebno kaj zamenjati, je pa kupljen v  Metroju, sploh ta obroba o kateri vsi govorite je pri našem še vsa cela

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trampolin
28.10.2010 16:56:52   
dps1
mi bomo tudi ta vikend pospravili. ostane samo spodnji del, ker ga imamo sfiksiranega v zemljo, ker nam ga je 1x neurje že odneslo daaaaaleeeeeč daaaaaleeeeeč stran in ga celega polomilo. 

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trampolin
28.10.2010 17:29:08   
KIKI****
Mi smo ga pospravli že ene 3 tedne nazaj.
Spodnji del smo celotni pustili (eno modro zaščito okrog fedr moram še dol snet), mrežo in vse ostalo pa dali na suho.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?