|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čokoladni liker
20.12.2010 11:33:33   
darja.mark
Za božička darila bi rada naredila čokoladni liker, in ker ga nisem še nikoli me nekaj zanima. Recepti po netu so dokaj različni, še bolj pa me zmoti to, da pri enih dodajo čokolado v prahu, pri drugih pa čokoladni puding. Tiste ki ste ga že delale, kakšne so vaše izkušnje, kateri je boljši? Ne bi rada da bi mi ratal gost kot puding, enako ne bi rada da bi bil preredek in zdaj sem v dilemi kateri recept uporabiti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čokoladni liker
20.12.2010 12:00:11   
aTri
Jaz v moj liker dam obe sestavini in pride odlično.user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čokoladni liker
20.12.2010 12:11:41   
urška76
Sem ga prejšni teden delala prvič. Po receptu dva pudinga na 1l mleka in pol l ruma. Sem pa dala kake tri deci (na uč) mleka več. In za moj okus je odličen. Ni pregost, pa tudi preredek ni. Mož mi sicer pravi, da bi lahko bil še malo manj gost.

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čokoladni liker
20.12.2010 12:16:12   
darja.mark
Ja no sej, tale recept sem tut jaz gledala, ga kar hvalijo ja :)
Koliko pa ti je prišlo likerja iz teh sestavin? Pa še nekaj, če bi bil slučajno pregost po originalnem receptu pol ko bi ga že naredila. A misliš da bi lahko kar pol dodala še malo mleka in ga razrečila al bi s tem celoten okus kaj pokvarila ker more mleko v receptu pač vreti?

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čokoladni liker
20.12.2010 12:36:25   
urška76
Jaz potem mleka nebi dodajala, bi dala raje malo ruma več (bi bil pač malo močnejši liker). Samo, če ti zelo gost ne odgovarja, bi že v štartu dodala malo več mleka.
Zdej pa seštevam po stekleničkah kakšna količina je bila potem narejenega. Mislim, da ga je bilo tam nekje za dva litra.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čokoladni liker
20.12.2010 12:46:02   
darja.mark
Aha, ok, no se bom lotila danes oz. jutri pa da vidmo. Al ga bomo jedli z žlico al pa hodili vsi pošrek, hahah

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čokoladni liker
20.12.2010 13:29:11   
poli*
Jaz ga delam s pudingom in kakavom in ti moram rečt, da je super. Boljši je, ko se malo ustara. Pred poroko sem ga nekaj naredila (1,5 leta nazaj) in ga je še eno litro ostalo, potem pa ga dajem obiskom. Ena prijateljica ga zadnjič ni mogla prehvalit, kolk je dobr.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čokoladni liker
20.12.2010 13:32:51   
petarda
Jaz sem ga tudi delala po tistem receptu in mi je tudi prišel pregost...Če bi vedela prej, bi dodala mleko, sedaj bomo pa pač malo bolj pošrek hodili user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čokoladni liker
21.12.2010 9:56:08   
Adelina
Od česa pa dobite kakšne primerne stekleničke? Ali jih kupite?

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čokoladni liker
21.12.2010 10:21:38   
urška76
Nekaj stekleničk imam od bandidosa (ko še ni bil znak gor), pa od kakega likerja, ki ga mi dobimo in spijemo(če se da seveda očistit). Drugače sem jih pa kupila v Trzinu pri Stenkotu, pa prej, ko nisem vedela za to trgovino sem jih kupovala v Sparu in Merkurju.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čokoladni liker
21.12.2010 11:39:20   
vesna_b
pa teh flašk se full dobi.
živex jih ima, pa trgovine, kjer se kupuje tudi steklenice za vino, pa kalia ima tudi kar nekaj izbire - jaz sem lani v kaliji kupila božičke in v njih nalila refoškov liker. njami...

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?