|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Luna praški in mehčalci
14.9.2011 16:13:03   
švrki
Nikjer jih ni več za dobiti. Katera ve, kaj se dogaja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Luna praški in mehčalci
14.9.2011 16:28:22   
tikatoka
Kot sem jaz slišala je šlo podjetje v stečaj user posted image , eno izmed mnogih na žalost.

(odgovor članu švrki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Luna praški in mehčalci
14.9.2011 16:32:27   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: tikatoka

Kot sem jaz slišala je šlo podjetje v stečaj user posted image , eno izmed mnogih na žalost.


Točno tako, mislim da že malo pred poletjem. Malo je treba počakat da se firma preimenuje in začne znova, pa bo spet na policah vse.user posted image user posted image

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Luna praški in mehčalci
14.9.2011 16:39:29   
švrki
Hvala obema, sem upala, da so samo težave z dobavo, pa že malo predolgo traja.  

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Luna praški in mehčalci
18.9.2011 15:14:30   
Poka
Res? Na faksu smo pa celo s kolegi kaki dve leti nazaj delali seminarsko v zvezi s tem podjetjem kot primer uspešnega podjetja. Imeli so dokaj zanimiv in inovativen pristop k marketingu, ampak po mojem jih je stalo precej preveč denarja. Tdui precej so se širili in zaposlili nove ljudi, ko je pa kriza, jih je pa težko odpustit... Kar te lahko na koncu pokoplje... No, v enem učbeniku je bila kar cela vrsta uspešnih podjetij, eno tudi od mojega svaka, vsa po spisku so sedaj v krizi, če jih še sploh 3/4 obstaja...

No, jaz se z mojim pa kregam, ker noče namenit več denarja za trženje, mogoče pa ima celo prav... Čeprav so tu bile še druge stvari. Pa mislim, da so oni kupili tudi eno znano živilsko podjetje, ali samo blagovno znamko... ne vem.

No, ko smo pa že pri mehčalcih - sem kupovala njihovega, ful je dišal, ni bil ravno najbolj poceni, ampak žal sva z mojim preveč občutljiva in sem imela alergije, tako da jih nisva več uporabljala...

(odgovor članu švrki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Luna praški in mehčalci
18.9.2011 16:08:08   
pelin
Tole sem se tudi jaz že zadnjič spraševala, ker imajo v naši trgovini najboljšega soseda vso to kolekcijo od Lune ( praški, mehčalci, mila...)precej znižano na posebnih policah....Ponavadi je to pred ukinitvijo programa  ....

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?