|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kožne bradavice
20.5.2008 20:31:48   
malania
Pozdravljeni!

Zanima me, če kdo pozna še kakšno metodo za odstranjevanje kožnih bradavic. Zadnje čase so mi po rokah začele rasti kot gobe po dežju user posted image . Eno mi je pred več kot letom zamrznil zdravnik, ampak sploh ni odpadla, poskusila pa sem že s figo (bela tekočina v listih), tisto rožo (ki ima rumeno tekočino v stebelcih) pa tudi da si jih zjutraj ko se zbudiš osliniš.
Pozna še katera kaj uporabnega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kožne bradavice
20.5.2008 20:33:41   
Volga
Glih oni dan je ibla na TV reklama, da imajo nekaj v lekarnah, nekaj, kar jih zamrzne in potem odpadejo. Kar v lekarni vprašaj.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kožne bradavice
20.5.2008 20:34:06   
kaj@
poiskusi s še zelenim paradižnikom,pa mislim da sem ravno danes ujela da se v lekarni kupi nekaj novega za bradavice in da ti potem v 10 dneh odpade

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kožne bradavice
20.5.2008 20:35:36   
Felicita
v lekarni se je dobilo 'mazilo za kurja očesa'. meni je šlo s tistim vse dol... sicer pomaga tudi tea tree (čisto olje), samo za ziher je samo v kombinaciji z morsko vodo (brez morja nisem sprobala). Menda se pa zdaj v lekarnah dobi nekaj, kar naj bi bradavico 'zmrznilo' nek vartex al neki podobnega. samo ne vem če bi jaz temu zaupala.

p.s.: reč se imenuje wartner in je u bistvu tekoči dušik.
Sicer pa večina zdravil za bradavice vsebuje mlečno in salicilno kislino ki razžirata poroženelo kožo in razkužujeta tisto kar je v njej.


< Sporočilo je popravil Felicita -- 20.5.2008 20:41:50 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kožne bradavice
20.5.2008 21:50:04   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita


p.s.: reč se imenuje wartner in je u bistvu tekoči dušik.



ta reč odstrani samo manjše bradavice-take res mini 1-2mm, kakor je malo večja ni nič. najboljše da greš k dermatologu je najhitreje.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kožne bradavice
20.5.2008 22:07:08   
Anonimen
Jaz imam na stopalu na palcu zadaj in sem kupila tole v drogeriji watsons (nekako tako je),prislo je okoli 20€.Je pa kar velika-bradavica,po prvem nanosu ni odpapla,zdaj sem zamrznila ze 2ic.Na skatli pise,da je za trdovratne potreben 2-3kraten nanos.Bom vidla,ce se je bom resila.
user posted image



(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kožne bradavice
21.5.2008 9:06:08   
malania
Hvala vsem za informacije!
Bom šla povprašat v lekarno torej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kožne bradavice
21.7.2011 10:45:46   
mihhha
Js sm isto meu. Sam sem pozdravu. Zdravnica mi je dala recept za "Verrumal" pa sem šov v avstrijo iskat (v slo ga ni) pa se mi je  neboleče zrihtal. Če ma pa kdo še problem z bradavicami nej me pa kontaktira na: lojzelo@gmail.com (lah prodam še Verrumal k mi je čis nov ustov-20 evrov)

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?