|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stečaj
15.7.2011 16:36:53   
viroza
Pa so šle danes še dve firmi v stečaj.
Javor Pivka -pohištvo in Viator Vector.Pri nas je cca. 200 ljudi na cesti.Kolko jih je na Viatorju nimam pojma.
Kam pelje ta svet ..........
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stečaj
15.7.2011 19:15:49   
Colt
Viroza, moje sožalje za situacijo user posted image V istem zosu je samo v juliju vsaj 10 novih podjetij v stečaju, ta moment. Oz tisoče delavcev. Se pa bojim da so takšne travme za nekatere nedoumljive oz jih ne jemljejo kot realno alarmantno stanje v naši državi, pač kot nekaj imaginarnega.

Verjetno bi bilo nesmiselno da te vprašam kam greste na morje...oz kam greste smučat.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stečaj
15.7.2011 19:58:23   
viroza
Na srečo al pa ne ,smo že decembra plačali 3/4 dopusta.Tako,da na morje gremo.Sicer z malo čudnim občutkom,ampak vseeno.
Kar se pa smučanja tiče,že par let smo zimske počitnice preživeli doma.Nažalost ne znese,pufali pa se zato ne bomo.


(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stečaj
16.7.2011 1:34:48   
*miska.mcc*
bacilček moj! user posted image user posted image user posted image

BO! user posted image

ti si itak ultra sposobna in pridna!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stečaj
18.7.2011 14:27:06   
kasso
viroza, ja hudo je, žalostno, kam je to vodstvo pripeljalo javor pohištvo... :( ..znanka je marca odšla v drugo službo, ker ni več zdržala pritiska nadrejenih in njihovih bedarij kaj so delali z zaposlenimi, posli...(ona je bila zelo dolgo na javoru)... upam, da kmalu najdeš kakšno službo, čeprav tu okoli ni kaj veliko...na žalost :(

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stečaj
18.7.2011 16:24:15   
Sa.Ka
So, samo prijet je treba za delo.user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stečaj
18.7.2011 16:27:02   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

So, samo prijet je treba za delo.user posted image



če bi bilo tako lepo, kot pises, bodi brez skrbi da viroza ne bi bila brezposelna.
 


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stečaj
18.7.2011 16:33:44   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

So, samo prijet je treba za delo.user posted image

najdi v Pivki 200 prostih delovnih mest!

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stečaj
18.7.2011 16:59:25   
Colt
Čimveč gospodarskega sektorja v stečaj!! IN še več denarja nakazovat državi, oz Javnemu Sektorju. Ne morejo revčki bit brez najnovejših klima anlage user posted image Nosit papirje sem in tja, jih kopirat, podpisovat....je pa ja garaško delo! Brez klime to ne gre :D
Kmalu bomo na nivoju Grčije....


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stečaj
18.7.2011 17:06:54   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Čimveč gospodarskega sektorja v stečaj!! IN še več denarja nakazovat državi, oz Javnemu Sektorju. Ne morejo revčki bit brez najnovejših klima anlage user posted image Nosit papirje sem in tja, jih kopirat, podpisovat....je pa ja garaško delo! Brez klime to ne gre :D
Kmalu bomo na nivoju Grčije....



nikoli!.....
Grčija se je znajdla! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stečaj
18.7.2011 17:13:05   
Colt
Se bomo tudi mi znajdli?

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stečaj
18.7.2011 17:13:59   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Se bomo tudi mi znajdli?
 

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stečaj
18.7.2011 17:19:41   
Colt
HJa..bankrot trka na vrata. Bolj kot se zavedamo. Očitno ''delavci'' smo premalo pridni..elita zgoraj pa dela na ful. Torej, delavec je kriv za kolaps državnih financ user posted image Kam to pelje?


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stečaj
18.7.2011 17:30:10   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

oz Javnemu Sektorju. Ne morejo revčki bit brez najnovejših klima anlage user posted image Nosit papirje sem in tja, jih kopirat, podpisovat....je pa ja garaško delo! Brez klime to ne gre :D




Daj, Colt, a mi narediš uslugo in bolj podrobno definiraš, koga misliš pod JU, ker preveč posplošuješ.
Recimo v KC Ljubljana o klimi zaposleni (in bolniki) lahko le sanjajo. Pa so tudi del JU. In ne vem, če ravno prelagajo papirje in so odveč in nepotrebni.
Torej, malo več preciznosti bi prav prišlo.

Drgač pa, Viroza, celo sranje. Upam, da se kmalu najde kaj novega.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Stečaj
12.9.2011 11:08:26   
viroza
Zdej so nam ponudli podjemne pogodbe user posted image user posted image user posted image .Ura je plačana 3,17€.user posted image user posted image user posted image user posted image
Mater bom zabogatlauser posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Stečaj
12.9.2011 12:16:17   
ronja
podpis pod ankico. Midva sva oba v JU in nikjer nimamo klime v nobeni pisarni in samo v enem laboratoriju zaradi narave dela (ne zaradi ljudi, ampak zaradi tega, ker sicer rezultati niso primerljivi, ker so ene stvari zelo odvisne od temp.). Sama sem delala recimo v drugem labu pri 35°C v sobi brez oken in prezračevanja. Toliko o luksuzuuser posted image . Se pa ne pritožujem, jaz imam rada toplo, bolj mi je problem, ko še ne začnejo kurit, pa me zebeuser posted image .
Na inf. kliniki ni nobene klime, preverjeno, v p. tudi ne vem, če jo imajo (po moje še vedno ne; pred leti, ko sem rodila Ronjo - julija - je bilo pasje vroče...)

Ne rečem, da se ne porabi preveč denarja za JU, ampak tole šimfanje non stop je pa totalno brezveze. Ali naredi kaj konkretnega, pozitivnega, ustanovi podjetje in zaposli 10 ljudi, recimo ali pa nehaj hujskat okoli, ker s tem samo slabo energijo širiš in jeziš ljudi, ki so že tako bogi (nekdo ki je ravnokar izgubil službo se bo ziher 100x boljše počutil, če mu boš pokazal bogataša ali ga hujskal, kako pa majo drugje klime in ne vem kaj še vse - daj mej malo sočutja do teh tvojih ljudi iz gospodarstva, če že JU sovražiš iz dna srca).

PS: 200 služb v Pivki ne bo mogla "naredit" nobena vlada - na žalost se danes pač ljudje dlje vozijo v službo kot so se včasih (je pa to neprimerno lažje, tako da smo na istem). Če iščeš samo v kraju bivanja, si pač zelo omejen, sploh če nimaš zelo širokega spektra (ali si ozko specializiran ali pa nimaš veliko izobrazbe in je takih dosti).

viroza, držim pesti, da čimprej najdeš kaj!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Stečaj
12.9.2011 12:20:27   
ronja
No, bolje išta nego ništa - dokler ne najdeš drugega, boš vsaj imela nek dohodek - tudi če ne bo ne vem kaj - kakih 250 E se verjetno lahko nabere iz tega... Res ni, da bi brkove omastila, samo bo vsaj malo lažji prehod medtem ko iščeš drugo službo. Lahko potem bolj mirno iščeš kot pa če veš, da visiš na družinskem budgetu...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Stečaj
12.9.2011 12:23:33   
HuAnita
v  stečaj je šel tudi Konstruktor, cca 270 ljudi, pa Karoserije, cca 60 ljudi +++ pri večini še vsaj 2 družinska člana - to samo v zadnjih dneh na Mariborskem.
Če pustimo, koliko manjših, družinskih firm, ki so bili neposredno odvisni od njih, bo to pogetnilo zraven...

Groza...


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Stečaj
12.9.2011 12:27:52   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

v  stečaj je šel tudi Konstruktor, cca 270 ljudi, pa Karoserije, cca 60 ljudi +++ pri večini še vsaj 2 družinska člana - to samo v zadnjih dneh na Mariborskem.
Če pustimo, koliko manjših, družinskih firm, ki so bili neposredno odvisni od njih, bo to pogetnilo zraven...

Groza...




Kaj se to dogaja pri nas? Žalostno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Stečaj
12.9.2011 15:51:52   
Colt
Viroza, saj ni vse tako črno:
user posted image user posted image user posted image user posted image
http://24ur.com/novice/slovenija/v-javnem-sektorju-krize-ne-poznajo.html

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Stečaj
12.9.2011 17:18:02   
puppa
IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

So, samo prijet je treba za delo.user posted image


To pa lahko reče samo nekdo s polno ritjo keša (beri: s službo).

Ne bluzi. Tudi za delo (ne službo, ampak delo na črno) dandanes rabiš veze. Žal.
Preizkušeno na lastni koži.

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Stečaj
13.9.2011 13:14:23   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: puppa

IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

So, samo prijet je treba za delo.user posted image


To pa lahko reče samo nekdo s polno ritjo keša (beri: s službo).

Ne bluzi. Tudi za delo (ne službo, ampak delo na črno) dandanes rabiš veze. Žal.
Preizkušeno na lastni koži.

Podpis. Klicarim,pošiljam prošnje,grem tudi osebno.
Največkrat odgvora ni,oz.je prevelika kilometrina.
Colt,ja zanje je pa še.Oz. ni,ker fuuuulllll trpijo.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Stečaj
13.9.2011 20:28:05   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: viroza
Klicarim,pošiljam prošnje,grem tudi osebno.
Največkrat odgvora ni,oz.je prevelika kilometrina.
Colt,ja zanje je pa še.Oz. ni,ker fuuuulllll trpijo.


Viroza, bojim se da je tale forum večinoma na drugem planetu kot sva ti in jaz. Torej...pazljivo izbiraj besede, da ne boš obtožena ''sovraštva, nerazumevanja, zavisti'' in še kaj... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image <---ribex babilonke so zakon :)


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Stečaj
14.9.2011 8:16:46   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: viroza
Klicarim,pošiljam prošnje,grem tudi osebno.
Največkrat odgvora ni,oz.je prevelika kilometrina.
Colt,ja zanje je pa še.Oz. ni,ker fuuuulllll trpijo.


Viroza, bojim se da je tale forum večinoma na drugem planetu kot sva ti in jaz. Torej...pazljivo izbiraj besede, da ne boš obtožena ''sovraštva, nerazumevanja, zavisti'' in še kaj... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image <---ribex babilonke so zakon :)

Dragi moj Colty.Tako bom napisala.
Pred pol leta bi še nekako požrla vse to besedičenje okrog JU.Ampak zdej se mi pa gladko je** za to. In nekje sem že napisala,da ne smemo vseh dajat v en koš.Je razlika priznam.Ma če pogledam sorodnico,ki je zaposlena v JU,lahko rečem samo: s polno ritjo je lahko srat.
In nisem,ne sovražna,zavistna(3/4 ki jih poznam so v kreditih in hipotekah do vratu) in ja nerazumevajoča pa sem to priznam.Ampak takšno me je nardilo živlenje.


(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?