|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NA POMOČ! hudo vneto grlo
1.9.2011 21:31:06   
somic
začelo se je včeraj, bolj mila oblika, pa sem takoj začela pit sirup iz vršičkov, pa je bilo bolje, zvečer ko sem odhajala spat, se je bolečina spet pojavila, zjutraj je bilo kar ok, čez dan pa so težave izginile. sedaj, pa nore bolečine in videti je precej vneto na predelih kjer sem imela včasih mandeljne...

kaj lahko naredim sama??

zdajle si pripravljam čaj iz žajblja, da bom grgrala

bi daleron cold3 kaj pomagal? to imam doma, drugo ne...

lepo prosim... boli za ponoret, jutri pa naj bi šli na morje user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NA POMOČ! hudo vneto grlo
1.9.2011 21:47:46   
pizmek
Pomaga, če si daš neki ledenega okrog vratu in pol zaviješ v brisačo.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
1.9.2011 22:30:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pizmek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
1.9.2011 22:31:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pizmek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NA POMOČ! hudo vneto grlo
1.9.2011 22:48:51   
naja17
Ledeno tetra plenico na grlo, čez brisačo ali šal, menjaš na cca. 15 min dokler se ti da... Mene grlo nikoli ne boli!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NA POMOČ! hudo vneto grlo
2.9.2011 11:34:52   
tintin
sprej tantum verde. zelo pomaga.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NA POMOČ! hudo vneto grlo
2.9.2011 11:51:04   
sakuL
propolis, žajvelj, pa ne pij prevročih čajev in premrzlih pijač.



_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NA POMOČ! hudo vneto grlo
2.9.2011 12:00:55   
Anonimen
Meni je babica delala tole, naši tamali imata tudi zelo radi: v mleku 5 minut na nizkem ognju kuhaš nekaj listkov žajblja (ni treba veliko, žajbelj je zelo močan in ga ni priporočljivo uživat v večjih količinah ali dlje časa). Precediš in v toplo mleko vmešaš 1 žlico cvetličnega medu. Premešaš, da se stopi in to je to.

(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NA POMOČ! hudo vneto grlo
2.9.2011 12:08:36   
mini86
če te tok močno boli stopi do dr. ker imaš verjetno angino..
dr. ti bo dal AB, tebi bo boljše pa še na morje bote lahko šli


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NA POMOČ! hudo vneto grlo
2.9.2011 12:14:56   
Andromeda
Pomaga tudi sladoled user posted image Drugače pa bi blo fajn stopit do zdravnika, da ti naredi bris in če je povzročitelj angine bakterija, ti bo predpisal antibiotik, sicer se samo od sebe ne bo pozdravilo.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?