|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   enostavno kot pasulj, meni ne
18.11.2011 17:03:47   
posh
Ni za verjet ampak meni ne uspe dober pasulj, če ni z mesom. Sem ga zadnjič delala po receptu, kjer nekako vse skupaj kuhaš, ampak meni ni bil tisti dobri stari pasulj.
Pa še to: kater fižol kupite? Tistega rjavega (kanada), sem zvečer namočila, zjutraj pa je bil ves v polovičkah. Ko se skuha pa je vse skup en poc, fižol se razpade na olupke in preostanek.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: enostavno kot pasulj, meni ne
18.11.2011 17:30:07   
fickofacko
Najboljši za pasulj je bel fižol. Jaz ga preko noči namočim, zjutraj ga operem in ga dam kuhat v slano vodo. Takoj dodam nasekljano čebulo, klobaso ali meso pa kasneje, odvisno od mesa. Ko je že kuhan, na maščobi malo prepražim česen, samo, da zadiši, dodam sladko papriko in mezgo. Vse to dobro premešam in zlijem v fižol. Nekaj časa še kuham,dodam še poper, nekateri tudi vegeto, lahko tudi sesekljan peteršilj.
Nikoli ne dodajam moke, ker se že od belega fižola dovolj zgosti.

_____________________________

Če tvoj otrok slabo pleše, mu reci: »Slabo plešeš«, ne pa: »Pleši, ljubi, kakor je tebi všeč«.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: enostavno kot pasulj, meni ne
18.11.2011 19:30:23   
mateyka
kje se da v Ljubljani kupit ta beli fižol, posušen?

(odgovor članu fickofacko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: enostavno kot pasulj, meni ne
18.11.2011 19:32:24   
Andromeda
Jst kupim kar mercatorjev beli fižol. Ravno danes smo ga imeli za kosilo. Mljask.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
18.11.2011 23:31:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: enostavno kot pasulj, meni ne
19.11.2011 10:23:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

ta beli fizol se imenuje "tetovac", vendar je pravega ful tezko dobiti.


jaaaaaaaaaaaa, tega mislim!! sem vedla ime tega fižola in pozabla. tega mislim, belega velikana - tetovca. a se to da kje tukaj dobit? suhega?
drugače pa - metulj, a ti ga dol lahko nabaviš? rada bi nardila kak dober pasulj ali prebranac unim švedom tam gor :D

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
19.11.2011 10:54:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
19.11.2011 10:55:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: enostavno kot pasulj, meni ne
20.11.2011 12:40:16   
Pokora
V Lj. dobiš tetovac na tržnici v BTCju. Tam bolj proti koncu ga imajo - proti Emporiumu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Recept tedna: Šparglji v rižoti iz kuskusa
Šparlji veljajo za nizkokalorično zelenjavo, ki je odlična popestritev družinskega jedilnika, saj z njimi lahko pripravi...
Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?