|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slabšanje vida in bolečine za ušesi
9.1.2012 16:56:40   
LERO
Zanima me, ali bi lahko bilo slabšanje vida in bolečine za ušesi povezano.
Zadnji mesec opažam, da se mi občasno vid kar megli oz. dosti slabše vidim, vendar ne skozi. Ker nosim očala, sem pri nošenju le-teh postala bolj redna. Vidim nič bolj.
Sedaj pa, več kot nosim očala, bolj me boli glava, predvsem za ušesi in proti vrhu. Zdi se mi, kot da je na teh predelih beton.
A so lahko te bolečine povezane z vidom, ali ni nujno?
Hvala za morebiten odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
9.1.2012 22:21:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LERO)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slabšanje vida in bolečine za ušesi
10.1.2012 8:39:06   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

lahko, ne pa nujno. vsekakor ti svetujem pregled pri okulistu za pregled ocesnega ozadja.

lahko pa, da te boli zadaj za usesi zato, ker imas ocala prevec stisnjena in ti ne sedijo na usesih, temvec tudi stiskajo glavo user posted image


zakaj slabše vidiš ne vem...
se pa popolnoma strinjam s predhodnico, da imaš preveč stisnjene ročke očal ob glavi in te zato boli...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slabšanje vida in bolečine za ušesi
11.1.2012 19:32:11   
LERO
Bila pri okulistu. Vid je rahlo poslabšan, ostalo bp. Očala so res pretesna, a jih že 4 dni ne nosim, pa me glava še vedno boli, vid pa pogosto zamegljen, zelo poslabšan. Bolečine se širijo tudi v vrat.
Jutri grem na rtg sinusov, ker sem imela pred kratkim veliko težav s tem. Baje bi lahko to vplivalo na vid.
Potem pa še kompletna analiza krvi. Če ne bo še nič bolje, pa še nevrolog.
Nimam pojma, kaj se dogaja.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
11.1.2012 22:08:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LERO)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?