|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znižano plačilo vrtca- se najemnina upošteva??
13.4.2012 17:21:49   
kimica86
Mene pa zanima, če se za znižano plačilo vrtca upošteva najemnina za stanovanje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znižano plačilo vrtca- se najemnina upošt...
13.4.2012 17:23:30   
Kerensa*
Ah, kje pa.

Glede na zneske najemnin, ki jih plačujemo (naša je s stroški vred cca. 700€), bi imeli vsi vrtce in OŠ zastonj.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znižano plačilo vrtca- se najemnina upošt...
13.4.2012 17:29:32   
kimica86
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Smradi eni.. Samo jemat znajo!!! Ja sej, kredit pa upoštevajo kot premoženje, najemnine pa ne bi upoštevali za znižat vrtec.. Ccccc user posted image eni.. Potem se pa čudijo kako ne more ena družina dvignit kredit za si kupit stanovanje.. Dvigneš kredit, ker nimaš denarja in potem oni to smatrajo kot premoženje.. Pa sej to se je za ustrelit user posted image user posted image user posted image

Da bi dali vsaj 20-30 eur manj za plačat vrtec, bi že bilo fajn.. Groza, res..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znižano plačilo vrtca- se najemnina upošt...
13.4.2012 17:32:01   
Kerensa*
Pred cca. tremi leti smo za določeno stanovanje plačevali cca. 1.000€ mesečno (najemnina in stroški). Stanovanje smo želeli in nihče nas ni vprašal, od kod bomo dobili denar zanj. Pa smo ga - vsak mesec, dokler smo živeli v njem.

Istočasno so nam na banki trdili, da nismo kreditno sposobni - da nismo sposobni plačevati cca. 500€ hipotekarnega kredita. Na vprašanje, od kod nam potem 2x toliko za najemnino, pa odgovora seveda niso znali dati. In tudi tega, da služba za NDČ danes pomeni samo 1-mesečni odpovedni rok, si niso pustili dopovedati.

Sem kar vesela, da moja dva potomca nista več v vrtcu... kajti pri današnjih financah bi ga plačali več, kakor najemnine.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znižano plačilo vrtca- se najemnina upošt...
13.4.2012 17:42:21   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Istočasno so nam na banki trdili, da nismo kreditno sposobni - da nismo sposobni plačevati cca. 500€ hipotekarnega kredita. Na vprašanje, od kod nam potem 2x toliko za najemnino, pa odgovora seveda niso znali dati. In tudi tega, da služba za NDČ danes pomeni samo 1-mesečni odpovedni rok, si niso pustili dopovedati.


Sej, to je največji problem.. Da ne morejo trgat npr. 250-300 eur od vsake plače, torej skupno 500-600 eur, je absurd.. Na ne vem koliko bankah so nam trdili, da nam mora ostat 500 pa še nekaj eurov za preživet.. Mislim, da okoli 550 eur.. Groza, res.. Kaj njih briga kako bom jaz preživela mesec in če bom imela za jest?? Bom pač živela samo na kruhu, vodi in mleku, če je treba samo, da imam svoje stanovanje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znižano plačilo vrtca- se najemnina upošt...
13.4.2012 17:44:50   
Kerensa*
Najbolj zanimivo mi je to, da drugi meni govorijo, koliko jaz potrebujem za svoje preživetje. CSD, recimo, trdi, da jaz sama lahko preživim z 260-imi € na mesec. Ja, lahko - kot brezdomka, ki spi v zavetišču in je kosilo pri nunah.

4-članska družina, kakor smo, naj bi preživeli s cca. 800€... istočasno pa trdijo, da je minimalec za eno osebo 580€... očitno sem jaz šašava, da ne vidim ne povezave, ne logike.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znižano plačilo vrtca- se najemnina upošt...
13.4.2012 17:50:33   
kimica86
Res ni nobene logike pa tudi računice ne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?