|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rudarji....
11.3.2014 22:23:50   
patrino

http://www.siol.net/novice/gospodarstvo/2014/03/rudarji_hratstnik_trbovlje.aspx

Sicer sem zadnje čase res bolj malo gor. Pošteno povedano so teme za razjokat dolgočasne. Sem pa vseeno malo pokukala danes tule gor, ker me je zanimalo, če je kaj govora o tej temi. Vem, da je nekaterim cel svetovni problem opremiti otroško sobo po feng shuju, zamenjati pralni stroj, nabrati regrat in se kregati kakšen je idealen slovenski moški itd...Vseeno pa me matra firbec, kaj mislite o tejle zadevi tisti, ki vam zgoraj našteti problemi niso center sveta in ne živite v RR kokonu.user posted image





Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rudarji....
11.3.2014 22:26:17   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Sicer sem zadnje čase res bolj malo gor. Pošteno povedano so teme za razjokat dolgočasne. Sem pa vseeno malo pokukala danes tule gor, ker me je zanimalo, če je kaj govora o tej temi. Vem, da je nekaterim cel svetovni problem opremiti otroško sobo po feng shuju, zamenjati pralni stroj, nabrati regrat in se kregati kakšen je idealen slovenski moški itd...


user posted image user posted image  kljub temu si se globoko zakopala v dolgočasne teme  user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rudarji....
11.3.2014 22:32:00   
patrino
Se ti zdi? Ne vem če ravno globoko.Me ni nobena tako potegnila not.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rudarji....
11.3.2014 23:52:13   
Sljiva
Omg, Patrino, kakšen uvod, populističen do koncauser posted image .
Mi, navadna raja, ki rečemo kdaj kakšno tudi o tako nepomembni stvari kot je regrad, pa res ne moremo resno debatirati s takšno veličino kot si ti, ki se zanimaš le za resne teme, reševanje svetovnih problemov itd...

Eh, kaj se sploh vtikam...grem.user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rudarji....
12.3.2014 0:40:23   
Colt
http://www.24ur.com/rudarji-se-naprej-stavkajo.html#comment

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rudarji....
12.3.2014 1:27:52   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Sicer sem zadnje čase res bolj malo gor.


user posted image user posted image  kljub temu si se globoko zakopala v dolgočasne teme  user posted image user posted image


anede? vse teme prešnofa, vse ve kaj se dogaja, samo veste, je ful malo gor user posted image
jamra kako je vse dolgocajtno, da bi pa začela svojo vročo temo, ki je še ni obdelala od nazadnje - kako se počuti, ko jo je Lukka fajn nategnil, da se je metala po vseh temah zanj, ga zagovarjala, nas obsojala kako smo krute (lahko bi se vsaj opravičila, da nas je obmetavala z vsem možnim, ker smo imele koneckoncev prav - poba je hoax) in mislila da je resničen, o tem pa molči - dolgočasnica user posted image probaj tako temo odpret, bo RR prec spet zanimiva postala user posted image user posted image user posted image

p.s. in ni fer - ko je Lukka odpiral teme o požini prehrani ni bil določasen, ko pa me debatiramo o opremi otroške sobe, smo pa user posted image krivica! user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 12.3.2014 1:40:04 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rudarji....
12.3.2014 2:07:54   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
Lukka

Za pusta ni hotel odvreci maske. A ga bo prinesel velikonocni zajcek?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rudarji....
12.3.2014 2:20:42   
petea
Glede teme pa - kljub temu, da se meni tudi njihova stavka ne zdi svetovni problem, spremljam dogajanje.
Koncno je nekdo dovolj trmast, odlocen in spreten, da zna ucinkovito zahtevati svoj prav proti drzavi in to na nacin, ki terja hitro ukrepanje.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rudarji....
12.3.2014 7:44:17   
patrino
user posted image user posted image Kot vedno provokacija zopet uspela pri istih kot se mi je zdelo da bouser posted image .

Drugače pa glede tele teme- čeprav se zadeva ne tiče direktno mene, se strinjam s tistimi, ki pravijo, da so tile rudarji odraz sedanje situacije in družbe pri nas. Nekateri do vratu v blatu ( skoraj dobesedno) in bedi, drugi, ki pa so le dobre pol metra stran , pa pod staklenim zvonom.

anede? vse teme prešnofa, vse ve kaj se dogaja, samo veste, je ful malo gor user posted image
jamra kako je vse dolgocajtno, da bi pa začela svojo vročo temo, ki je še ni obdelala od nazadnje - kako se počuti, ko jo je Lukka fajn nategnil, da se je metala po vseh temah zanj, ga zagovarjala, nas obsojala kako smo krute (lahko bi se vsaj opravičila, da nas je obmetavala z vsem možnim, ker smo imele koneckoncev prav - poba je hoax) in mislila da je resničen, o tem pa molči - dolgočasnica user posted image probaj tako temo odpret, bo RR prec spet zanimiva postala user posted image user posted image user posted image

p.s. in ni fer - ko je Lukka odpiral teme o požini prehrani ni bil določasen, ko pa me debatiramo o opremi otroške sobe, smo pa user posted image krivica! user posted image



Matejči, nisem vedela, da te še vedno žge očitno odprti turuser posted image Veš, jaz sem svoje že v tisti zadnji bombastični temi povedala. In sem še vedno pri istem mnenju, čeprav se je Lukkec izkazal za fejk človeka. Že takrat sem podobno kot Ronja povedala, da se na tak način in na takem nivoju nihče ne bi smel izživljati. Tudi če obstaja velika verjetnost, da osebek ni resničen. Še vedno je tu nekaj procentov možnosti, da za svojimi komentarji stoji človek z resničnimi težavami. Se ti ne zdi? Verjetno ne. Ti " raziskovalci" pa so tako ali tako med drugimi povedali tisto, kar je bilo na daleč očitno in iz moje strani tudi večkrat povedano- Lukkčeve teme in komentarji so poleg vsega razkrili tudi , da kulturni dialog in osebni bonton nekaterih tule gor pač šepa na obe nogi. Ob samem " spektakularnem " razkritju Lukkčeve identitete sem se po eni strani pošteno oddahnila, da revež ni resničen in da grdi komentarji niso leteli na resničnega človeka. Po drugi strani pa mi je žal, da so ga pokopali še predenj se je zares rodil. Meni je bil zabaven in tako sfuzlan,da sem se dostikrat režala na ta račun.
Mateja, te ni nič izučilo? Opravičio bi rada?user posted image Zakaj že?? Ker si na koncu še iz te "hude" raziskave dobila po glavi, da se grdo obnašaš do določenih uporabnikov in kako se lahko nekatere spustite pod nivo dobrega okusa? No way.

Kakor že- dolgočasnost tem je relativna zadeva, saj vsi vemo, da nas zanimajo različne stvari. Začetni komentar je bil podan izključno zaradi provokacije in iz firbca, kdo ga bo zagrabil. user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rudarji....
12.3.2014 7:45:03   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Glede teme pa - kljub temu, da se meni tudi njihova stavka ne zdi svetovni problem, spremljam dogajanje.
Koncno je nekdo dovolj trmast, odlocen in spreten, da zna ucinkovito zahtevati svoj prav proti drzavi in to na nacin, ki terja hitro ukrepanje.


Podpis


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rudarji....
12.3.2014 7:46:22   
Paštetka
Lahko samo napišem: ubogi knapi.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rudarji....
12.3.2014 8:27:54   
aknela123
ne najdem več besed, ko gledam poročila, država ima rudarje v jami, politiki pa se bodo zdaj spet en mesec prepirali o tem, ali je bil predsednik kpk ali pkp ali pkk pravilno izbran.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rudarji....
12.3.2014 9:33:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ker si na koncu še iz te "hude" raziskave dobila po glavi, da se grdo obnašaš do določenih uporabnikov in kako se lahko nekatere spustite pod nivo dobrega okusa?


ooo, a sem te v žuljček brcnila in zdej zlivaš mal žolča okoli? user posted image jaz dobila po glavi? od koga? od tebe in tvojih dolgih solatnih kvazi pridig? vidim, da si še vedno rada zmišljuješ in se krancljaš z namišljeno integriteto ter visokim standardom bontona. globoko dihaj, mogoče se bo bolečina žulja umirila in boš v celoti dojela kdo koga provocira user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rudarji....
12.3.2014 9:36:08   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
provocira


tc,tc, mateyka,
prAvocira ...
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rudarji....
12.3.2014 10:35:25   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

ne najdem več besed, ko gledam poročila, država ima rudarje v jami, politiki pa se bodo zdaj spet en mesec prepirali o tem, ali je bil predsednik kpk ali pkp ali pkk pravilno izbran.

Res je tako. Še nekaj let nazaj osebno ne bi verjela, da se bo vse to zapeljalo tako daleč. Pa ne zato, ker bi tako naivno verjela v poštenost politikov in ostalih odgovornih, temveč mi nekako ni in ni jasno, kako smo se lahko kot preprosti ljudje pustili prignati tako daleč. Kje imamo ponos , zavest, borbenost, hrbtenico...po moje je vse to izhlapelo v neznano, tako kot denaruser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rudarji....
12.3.2014 10:39:41   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ker si na koncu še iz te "hude" raziskave dobila po glavi, da se grdo obnašaš do določenih uporabnikov in kako se lahko nekatere spustite pod nivo dobrega okusa?


ooo, a sem te v žuljček brcnila in zdej zlivaš mal žolča okoli? user posted image jaz dobila po glavi? od koga? od tebe in tvojih dolgih solatnih kvazi pridig? vidim, da si še vedno rada zmišljuješ in se krancljaš z namišljeno integriteto ter visokim standardom bontona. globoko dihaj, mogoče se bo bolečina žulja umirila in boš v celoti dojela kdo koga provocira user posted image

Mateja, Mateja... o temle že ves čas govorim- attitude, attitudeuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rudarji....
12.3.2014 11:05:42   
Izabelina
grozno je to, kar se dogaja, ampak ne samo rudarjem... tud ostalim ljudem...

upam samo, da se ne bojo pustil s tem, ko jim bojo ugodil v prvi in drugi točki zahtev, ker so preveč kratkoročne... borit in vztrajat morjo predvsem za tiste točke, ki govorijo o prekvalifikaciji oziroma zagotavljanju spodobne prihodnosti... ker dejanko kaj bo 50 in več letni rudar, ki zna "samo" kopati delal, ko bodo rudnik zaprli? kje bo njegova prihodnost takrat?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rudarji....
12.3.2014 11:42:32   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

čeprav se je Lukkec izkazal za fejk človeka.


OK, to sem očitno zgrešila. Kdaj, kako, kdo, zakaj .,,,,,, kak link, prosim user posted image

lp

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rudarji....
12.3.2014 11:56:57   
petea
mojcaziga,
malo branja:

http://www.ringaraja.net/forum/m_6117129/mpage_1/key_/tm.htm

user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Rudarji....
12.3.2014 13:07:27   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: petea

mojcaziga,
malo branja:

http://www.ringaraja.net/forum/m_6117129/mpage_1/key_/tm.htm

user posted image

Hvala user posted image

Preveč branja user posted image , ampak zdaj vsaj vem, zakaj ni več njegovih tem user posted image

lp

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Rudarji....
12.3.2014 14:09:40   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Mateja, Mateja... o temle že ves čas govorim- attitude, attitudeuser posted image


"poglej", je rekel slepec slepcu user posted image << tvoja logika v praksi
user posted image user posted image

nekak ne morem vzet tvojih svetohlinskih komentarjev resno, ko tako z užitkom zlivaš gnojšnico zlivaš po "krivih" user posted image


on the topic - afaik, ko so v angliji rudarji štrajkali, je Tačerka razmišljala tudi o uporabi sile..
http://www.theguardian.com/politics/2014/jan/03/margaret-thatcher-secret-plan-army-miners-strike

< Sporočilo je popravil mateyka -- 12.3.2014 14:10:39 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Rudarji....
12.3.2014 15:02:59   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

grozno je to, kar se dogaja, ampak ne samo rudarjem... tud ostalim ljudem...

upam samo, da se ne bojo pustil s tem, ko jim bojo ugodil v prvi in drugi točki zahtev, ker so preveč kratkoročne... borit in vztrajat morjo predvsem za tiste točke, ki govorijo o prekvalifikaciji oziroma zagotavljanju spodobne prihodnosti... ker dejanko kaj bo 50 in več letni rudar, ki zna "samo" kopati delal, ko bodo rudnik zaprli? kje bo njegova prihodnost takrat?

Ja, ko človek malo pogleda fotografije teh rudarjev tam spodaj vidi, da to niso neki prepotentni mulčki, ki se jim zdi kul ždet tam spodaj. Večina izmed njih je videti v poznih 40- tih. Zgarani so, obupani, razočarani... Ob tem te še posebej stisne pri srcu. Vsaj mene. Večino mladosti so pustili v teh zagamanih rovih, večino moči, zdravja. Mislim, da si pošteno zaslužijo da dobijo plačo, ki so jo prigarali, odpravnino, če jih mečejo na cesto in vsaj pribljižno zagotovilo, da jih ne bodo pustili kar nekje pod smreko. Pa koliko je takih ljudi pri nas. Človek raje ne razmišlja. Seveda so tudi mladi veliki reveži in njihova prihodnost je tudi eno figo rožnata...vendar je vseeno neka razlika, če si na cesti mlad in dokaj pri močeh, kot pa zgaran in psihično in fizično iztrošen in na psu. Sramota!!

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Rudarji....
12.3.2014 15:16:28   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

grozno je to, kar se dogaja, ampak ne samo rudarjem... tud ostalim ljudem...

upam samo, da se ne bojo pustil s tem, ko jim bojo ugodil v prvi in drugi točki zahtev, ker so preveč kratkoročne... borit in vztrajat morjo predvsem za tiste točke, ki govorijo o prekvalifikaciji oziroma zagotavljanju spodobne prihodnosti... ker dejanko kaj bo 50 in več letni rudar, ki zna "samo" kopati delal, ko bodo rudnik zaprli? kje bo njegova prihodnost takrat?

Ja, ko človek malo pogleda fotografije teh rudarjev tam spodaj vidi, da to niso neki prepotentni mulčki, ki se jim zdi kul ždet tam spodaj. Večina izmed njih je videti v poznih 40- tih. Zgarani so, obupani, razočarani... Ob tem te še posebej stisne pri srcu. Vsaj mene. Večino mladosti so pustili v teh zagamanih rovih, večino moči, zdravja. Mislim, da si pošteno zaslužijo da dobijo plačo, ki so jo prigarali, odpravnino, če jih mečejo na cesto in vsaj pribljižno zagotovilo, da jih ne bodo pustili kar nekje pod smreko. Pa koliko je takih ljudi pri nas. Človek raje ne razmišlja. Seveda so tudi mladi veliki reveži in njihova prihodnost je tudi eno figo rožnata...vendar je vseeno neka razlika, če si na cesti mlad in dokaj pri močeh, kot pa zgaran in psihično in fizično iztrošen in na psu. Sramota!!


Rudarji imajo benificirano delovno dobo....torej bodo tisti v poznih 40 šli v penzijo......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Rudarji....
12.3.2014 15:20:04   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

on the topic - afaik, ko so v angliji rudarji štrajkali, je Tačerka razmišljala tudi o uporabi sile..
http://www.theguardian.com/politics/2014/jan/03/margaret-thatcher-secret-plan-army-miners-strike


Pri nas Alenka ne bo o tem razmišljala.....ker so naši sindikati bleda senca sindikatov v Angliji v času Tačerke.....

Zdaj, ko recimo rudarji stavkajo, se noben viden sindikalist še ni pojavil in vsaj komentiral, če ne že kaj drugega.......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Rudarji....
12.3.2014 15:22:28   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Zdaj, ko recimo rudarji stavkajo, se noben viden sindikalist še ni pojavil in vsaj komentiral, če ne že kaj drugega.......


ja, to, da nobenega ni blizu, tudi pove svoje..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?