|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nedrček
5.6.2012 22:48:03   
Spark
Ugotavljam, da pri svojih 34 še vedno ne znam kupiti pravi nederček. Seveda se bliža poletje in moram osvežiti belo barvo, in mi je prav hudo iti v trgovino. Sedaj pa gledam Liscino spletno stran in me zanima kakšna je razlika med nedrčki Push up, med nedrčki z oporo, nedrčki s penastimi košarcami ali pa balkoneti. user posted image Vem grozna sem!
Aja, pa sploh ne vem kje ga pobiksam, da mi ena naramnica vedno dol leze, pa da mi leva j... vedno ven pada. Pa ne kupim si kar enega najcenejšega levega modrčka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nedrček
5.6.2012 22:50:27   
LuLu
Jaz ti predlagam, da greš v trgovino, ne na net. Imam dobre izkušnje z Lisca prodajalkami in ti bodo one sigurno znale svetovati.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nedrček
5.6.2012 23:56:38   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Spark
Aja, pa sploh ne vem kje ga pobiksam, da mi ena naramnica vedno dol leze, pa da mi leva j... vedno ven pada. Pa ne kupim si kar enega najcenejšega levega modrčka.


a je možno da se postran držimo al kva? user posted image jaz mam občasno tud ta problem, da če mi že, mi vedno samo na levi strani dol leze..

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nedrček
6.6.2012 7:02:26   
tamiflu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Spark
Aja, pa sploh ne vem kje ga pobiksam, da mi ena naramnica vedno dol leze, pa da mi leva j... vedno ven pada. Pa ne kupim si kar enega najcenejšega levega modrčka.


a je možno da se postran držimo al kva? user posted image jaz mam občasno tud ta problem, da če mi že, mi vedno samo na levi strani dol leze..




user posted image user posted image user posted image , jaz pa mam ta problem na desni strani, da si non stop naramnico popravlamuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nedrček
6.6.2012 7:55:30   
LuLu
Poševne ste ja... user posted image
Ali pa zato, ker je zemlja okrogla, pa še vrti se... ve pa ste ravne kot sulice user posted image

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.6.2012 8:30:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nedrček
6.6.2012 11:16:54   
mateyka
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nedrček
6.6.2012 11:30:14   
mateyka
uuu, metulj - glej ta seksi bra user posted image
user posted image
user posted image
http://www.beso.co.uk/2429794977/detail

< Sporočilo je popravil mateyka -- 6.6.2012 11:34:48 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nedrček
6.6.2012 13:02:20   
MioBambino
PREBERI TO

Morda pa imaš eno dojko večjo, kot drugo.user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nedrček
6.6.2012 13:33:40   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

me zanima kakšna je razlika med nedrčki Push up, med nedrčki z oporo, nedrčki s penastimi košarcami ali pa balkoneti. user posted image Vem grozna sem!
Aja, pa sploh ne vem kje ga pobiksam, da mi ena naramnica vedno dol leze, pa da mi leva j... vedno ven pada. Pa ne kupim si kar enega najcenejšega levega modrčka.



Kolikor vem, je Push up primeren za dame z manjšimi dojkami. Ti nedrčki so podloženi, mislim da ob strani (torej nafilani) in potisnejo obstoječe dojke navzgor, tako da je vse skupaj videti večje.

Nedrček z oporo, je nedrček s 'kostjo'. Ta kost je kovinska žica, ki je zašita v spodnji rob košarice, tako da obkroži dojko, od prsnice do podpazduhe. Primerno za dame z večjimi dojkami, na katere je gravitacija že precej učinkovala.

Nedrček s penasto košarico ima košarico obloženo s peno. Tako so prsi videti malo večje in čvrstejše. 

Za 'balkonete' pa prvič slišim. Ampak balkoni mi asocirajo na povečanje.


Če ti naramnice padajo dol in celo dojke ven, potem meni deluje, da si morda kupuješ prevelike nedrčke. Druga možnost je, da tvoji nedrčki nič ne držijo in nič ne podpirajo. Nedrček te mora malo stisniti, hrbtni del mora ostati pod lopaticami, naramnice napete. Morda tvoji nedrčki zadaj zlezejo nad lopatice in tako postanejo naramnice ohlapne, potem pa še košarice svojega ne opravijo in vsebina pade ven.





_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nedrček
6.6.2012 13:38:53   
Vijoličarka
Ojoj, mateyka! Kje jih najdeš!

Mene je takoj začel vrat boleti, ko sem zagledala to mojstrovino.    user posted image  

Če so košarice zaplnjene z 'naravnim lastnim materialom', težko verjamem, da tole lahko nosiš vsaj pol ure.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nedrček
6.6.2012 14:08:10   
mateyka
sej zato je pa seksi bra - v pol ure pa ja lahko desc "konča" user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nedrček
6.6.2012 14:31:05   
zaspancek1
Nekaj o modelih modrcev je tule:
http://www.bravissimo.com/perfectfit/bra-style-guide/

Če ti naramnice padajo dol, potem model ni primeren zate. Ima naramnice preveč narazen za tvoja malo ožja ramena. Če ti kaj ven pada, pomeni, da imaš premajhno košarico ali pa neprimeren model (balconette je spredaj nižje ukrojen, za razliko od kakšnega full cup modela, kjer pa res nič ne uide ven; plunge model pa je sploh bolj problematičen, če ti res ne stojijo tako zelo samostojnouser posted image ). Sicer pa ni nič nenavadnega, če imaš različno veliki dojki - zoprno je samo, če je razlika velika (ker naj bi modrc prilagajal tavečji).

Še malo bolj natančno delitev imaš tu:
http://www.simplyyours.co.uk/shop/page?pageId=3103

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 6.6.2012 14:32:25 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nedrček
6.6.2012 17:48:02   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

me zanima kakšna je razlika med nedrčki Push up, med nedrčki z oporo, nedrčki s penastimi košarcami ali pa balkoneti. user posted image Vem grozna sem!
Aja, pa sploh ne vem kje ga pobiksam, da mi ena naramnica vedno dol leze, pa da mi leva j... vedno ven pada. Pa ne kupim si kar enega najcenejšega levega modrčka.



Kolikor vem, je Push up primeren za dame z manjšimi dojkami. Ti nedrčki so podloženi, mislim da ob strani (torej nafilani) in potisnejo obstoječe dojke navzgor, tako da je vse skupaj videti večje.

Nedrček z oporo, je nedrček s 'kostjo'. Ta kost je kovinska žica, ki je zašita v spodnji rob košarice, tako da obkroži dojko, od prsnice do podpazduhe. Primerno za dame z večjimi dojkami, na katere je gravitacija že precej učinkovala.

Nedrček s penasto košarico ima košarico obloženo s peno. Tako so prsi videti malo večje in čvrstejše. 

Za 'balkonete' pa prvič slišim. Ampak balkoni mi asocirajo na povečanje.



Če ti naramnice padajo dol in celo dojke ven, potem meni deluje, da si morda kupuješ prevelike nedrčke. Druga možnost je, da tvoji nedrčki nič ne držijo in nič ne podpirajo. Nedrček te mora malo stisniti, hrbtni del mora ostati pod lopaticami, naramnice napete. Morda tvoji nedrčki zadaj zlezejo nad lopatice in tako postanejo naramnice ohlapne, potem pa še košarice svojega ne opravijo in vsebina pade ven.






Balkoneti so pa načelno modrčki z ravnim zgornjim robom (kar pomeni da ob kakšnem prepogibanju lahko kej ven pade, so pa primerne za določene izreze).
Balkoneti za večje joške imajo običajno narejeno podporo od spodi in strani, tko da naredijo krasen dekolte user posted image (zato so vse moje kopalke balkoneti in so kupljene na zalogo za 10 let user posted image )

mene pa zanima predvsem razlika med 'demi' in 'full coverege' modrcem... ker na sliki, razen kakega cm manj blaga ni neke blazno opazne rezlike.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nedrček
6.6.2012 19:39:41   
Barik@
meni je tale serija super
triumf body make up. rahlo podložen, sploh ne veš, da ga imaš gor user posted image , takoj je suh, ko se ga opere.
http://www.triumph.com/si/sl/6294.html

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nedrček
6.6.2012 22:28:00   
Spark
Hvala vam za vse nasvete. Bom upoštevala. Sem pa slišala da imajo v Nami popust pri nakupu spodnjega perila.

(odgovor članu Barik@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
6.6.2012 23:20:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nedrček
7.6.2012 1:31:37   
Vijoličarka
Felicita in zaspanček1, hvala za obrazložitev teh skrivnostnih balkonet. user posted image

Spark, v Nami ti želim veliko sreče. Prav v Nami sem sama doživela razodetje, kar se nedrčkov tiče. Naletela sem na prijazno prodajalko, ki mi je našla model, ki ga nosim že leta in leta in trepetam, kdaj se ga bo proizvajalec spomnil 'izbojšati'.

Upam da boš tudi ti naletela na podobno.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nedrček
13.9.2012 19:12:48   
brezka

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Kolikor vem, je Push up primeren za dame z manjšimi dojkami. Ti nedrčki so podloženi, mislim da ob strani (torej nafilani) in potisnejo obstoječe dojke navzgor, tako da je vse skupaj videti večje.

Nedrček z oporo, je nedrček s 'kostjo'. Ta kost je kovinska žica, ki je zašita v spodnji rob košarice, tako da obkroži dojko, od prsnice do podpazduhe. Primerno za dame z večjimi dojkami, na katere je gravitacija že precej učinkovala.

Nedrček s penasto košarico ima košarico obloženo s peno. Tako so prsi videti malo večje in čvrstejše. 

Za 'balkonete' pa prvič slišim. Ampak balkoni mi asocirajo na povečanje.




Kakšni ali kateri nedrčki pa najmanj "šponajo"? Osebno me zelo moti občutek, da me nekaj veže.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nedrček
14.9.2012 10:24:18   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: brezka

Kakšni ali kateri nedrčki pa najmanj "šponajo"? Osebno me zelo moti občutek, da me nekaj veže.


Hm, dovolj veliki?user posted image Ok, brez heca, veliko žensk nosi modrce napačne velikosti, zato pa jih potem vse tišči, pada ven..
Sicer pa se to še toliko bolj pozna, če si med bolj obdarjenimi. Kar se tiče pa oblike - navadno je push-up bolj tesen - ker pač stiska supaj oz. bolj gor, da naredi večji dekolte, podobno je s temi plunge stili, ki naredijo dekolte in tako prsi stisnejo skupaj, balconette so lahko zgoraj precej odprti in tako bolj vežejo pri tem robu, ker je košarica ukrojena nižje. Skratka - najbolj udoben je zelo verjetno kakšen full cup, pa tudi balconette, ki nima zelo nizko ukrojenih košaric. Pa kost nekatere zelo moti, sploh če nimaš prave velikosti oz. modela, ampak če si med bolj obdarjenimi, je to kar mus (pa ko najdeš model zase, te to popolnoma nič ne moti).
Aja, pa kakšen seam free modrc je udobnejši od modrca, ki ima košarico sestavljeno iz večih delov (in tako šive), pa kakšno čipko..., pa modrci, ki imajo malo širši podprsni trak so tudi navadno udobnejši (sploh pri večjih številkah, pa ni treba, da so preširoki), pa špagetki so tudi manj udobni od enih normalnih naramnic. Skratka - povej velikost, pa ti bo potem katera znala predlagat kakšen konkreten model. Jaz poznam samo tiste večje D+, ki jih kupujem v tujini.

(odgovor članu brezka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nedrček
10.4.2014 8:25:45   
HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

user posted image


Slikovito :-)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nedrček
10.4.2014 10:52:09   
ronja
sej zato je pa seksi bra - v pol ure pa ja lahko desc "konča"

A vi seksate z modrci gor? To mi je bilo vedno fascinantno v filmih - vedno majo na koncu vse modrce še gor... Pri nama to dol leti - sva se vedno spraševala, a kdo modrc gor obdrži?user posted image

Eno vprašanje: sama sovražim modrce in čim lahko (beri: čim sem nazaj na svoji C košarici, ker se dojenje dovolj zmanjša), prešaltam nazaj na tope. A so tu tudi kake zakonitosti? Moji topi so še iz študentskih časov in se jim leta in razvlačenje zaradi dojenja in vse skup že mal pozna... Pri modrcih meni prodajalke vedno dajo za probat premale in se mi je že parkrat zgodilo, da niso verjele - in bile potem čisto paf - da mi je res ful premajhen. Mene pa vse tiščalo za znoret - no, saj ko pogledajo, verjamejo, samo moram priznat, da mi je nakupovanje modrcev pa največja muka... Tako da bi se rajši prej izobrazila:D. Probat moram itak nujno prej, ker me veliko modrcev tišči in itak ne maram tega utesnjenega občutka, tako da razni pushupi in vse, kar je podloženo ne pride v poštev, sovražim čipke, ker žgečkajo, kar vse že precej skrči izbor... Ostanejo mi športni modrci in najstniški, ki jih pa navadno ne delajo v moji velikosti... (mam trapasto velikost - ozek prsni koš in relativno velike košarice).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nedrček
10.4.2014 15:21:14   
zaspancek1
Ronja, kakšen pa imaš sploh podprsni obseg? Nekaj manjšega predvidevam - 65? ŠE pred dvema mesecema je bil super kalkulator na eni poljski strani, samo žal ne dela več. Tudi tale je kar ok - meni pokaže kar pravo številko pri večini modrcev, če izberem srednjo opcijo - slightly looser but still snug:
http://www.sophisticatedpair.com/bracalculator.htm
Moj podprsni obseg je tam ene 82, 83 cm, nosim pa velikost 34 oz. našo 75. Večina teh kalkulatorjev mi namreč na podlagi tega določi številko 80 ali pa celo 85, kar je absolutno preveč, ravno tako so to počele prodajalke v trgovini (ajd, mogoče tudi zato, ker niso imele modrcev večje košarice:-) ). Zdaj, če te res tako vse moti, je lahko razlog tudi v tem, da do sedaj nisi imela prave številke modrca (premajhno košarico, neprimerno obliko...). Pa, če nisi med ravno skromno obdarjenimi, je potem napačna številka še toliko bolj moteča. Lahko pa si pač tak tip, ki ne mara, da ga kaj veže, pa ti je potem vsak modrc pač odveč. Tu pač pomaga samo to, da ga nimaš.user posted image
Vseeno pa ti svetujem, da poskusiš vsaj približno izračunati, kakšna številka bi ti bila ok, potem pa na testiranje v trgovino. Če pa boš slučajno dobila kakšno izvenserijsko košarico user posted image , pa poišči še kaj na netu in tam naroči. Ker te izvenserijske ponudbe ni ravno veliko pri nas, če pa je, so pa cene ubitačne.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nedrček
10.4.2014 19:16:11   
ronja
Pa, če nisi med ravno skromno obdarjenimi, je potem napačna številka še toliko bolj moteča.

Zna bit. Recimo da si ne želim nič več kot imamuser posted image . Najboljši do zdaj ever mi je bil modrc 70 G, ki sem ga enkrat dobila od Feline, samo kot prvo je za dojenje, kot drugo je že zmahan še pa još in kot tretje ga ne delajo več v tej cifri (sem si hotela pri tamalem kupit še enega takega, pa ne delajo več - sem probala F košarico, pa mi je bila premala - ampak takrat sem še fejst dojila - normalno nimam G, hvalabogu, tako da zdaj ko bom dokončno nehala dojit, bi si kupila kakega za moje normalno stanje, ki se verjetno ne bo več kaj strašno spreminjalo:). Ampak to je bil edini modrc, katerega mi ni bila muka gor dat in sem dejansko nanj pozabila in mi je bil fajn.

Vedno mi pa hočejo poturit manjše košarice, mogoče ker se sključeno držim:D. Smo se sodelavke enkrat v službi pogovarjale in sem rekla, da je meni mal nerodno tko hodit (in sem se zravnala) in so vse pobulile:D - no, ena je komentirala, da njej pa to ful dobr zgleda, samo jaz sem navajena te drže. Tako da še nisem dobila kake take magične prodajalke, ki bi mi res pravega prinesla v normalnem stanju.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nedrček
10.4.2014 21:31:38   
zaspancek1
Ej, potem pa ti nimas C kosarice, ampak d in naprej!user posted image Da bi se ti za 4 kosarice povecale je sicer mozno, vseeno pa res res redko. Je bolj verjetno, da si ze startala s cim vecjim. No, meni so se v prvi nosecnosti za tri, ampak to res samo za kratek cas -v nosecnosti za dve, potem pa se za eno po porodu. No, po tem mi je ena se ostala( na ze tako visek podlage).user posted image V drugi nosecnosti in po njej sem ostala na +1 pred nosecnostmi.
Skratka - isci modrce s kosarico najmanj d. Potem pa pomeri 70d, 65e( velikost kosarice enaka, samo manjsi obseg, ceprav tega v trgovinah najbrz ne bos nasla, imajo pa jih spletne trgovine) in pa vecjo kosarico-torej 70 dd oz.e.
V LJ imajo kar nekaj izbire triumph modrcev v Nami, sicer pa tudi v njihovih trgovinah, npr. V Cityparku, v Kranju pa je sicer dobra trgovina Neža -tam ti tudi narocijo stevilko, ce je nimajo, pa lahko potem pomeris, nisi pa zavezan kupiti. Nekaj je se Chantelle v Emporiumu, kaj vec pa ze tezje najdes. Mogoce se kaksno Anita znamko in francosko DIM. Najvecja izbira pa je na netu - tam dobis tudi znamke, ki so res za vecje kosarice -freya, fantasie, panache, curvy kate,just peachy, pour moi, elomi,...
www.brastop.com - poisci stevilko 32d ali dd, t-shirt varianto za bolj enostavne(ne kicaste):
www.figleaves.com
www.bravissimo.com
www.bras-galore.com
...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?